Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 3 minutami:

Pa dobr, a je vm to namerno zgledal drgač?

 

 

Je naravni movement za moje pojme, samo sem tudi jaz dobil občutek, da je zanalašč pojačal silo, da bi še dodatno škodo naredil. Težko pa ocenim, če bi ga mogli fuknit vn.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

 

men ne

pač res nesrečno


Po nesreci ga je lopnil s komolcem direkt v faco. :rofl: Take zadeve se ne dogajajo po nesreci na tak nacin. Res pa je, da obzirnost do nasprotnika ni nekaj kar bi predstavljalo faktor v obrambi. Jaz bi ga preventivno in prevencijsko izkljucil s te tekme. 
 

edit: ce ni bilo namere, je bla vsaj malomarnost faktor

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
dilar reče Pravkar:

Pa dobr, a je vm to namerno zgledal drgač?

Za namerno takole bi bil izključen + suspendiran. Je pa model skočil v smer in ne samo vertikalno in potem ni blo šans da njegovih komolcev ne bo nekdo nekam fasal. V NBA bi bil tole flagrant2 in izključitev. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 12 minutami:

Za namerno takole bi bil izključen + suspendiran. Je pa model skočil v smer in ne samo vertikalno in potem ni blo šans da njegovih komolcev ne bo nekdo nekam fasal. V NBA bi bil tole flagrant2 in izključitev. 

Ma dej nehi no. Skoču na žogo in šel dol. Lukec je pač zaščiten kot kočevski medved.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...