Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Gogy reče Pravkar:

Prejle sem malo gledal, kako se križajo grupe in nevem, mogoče niti ne  bi blo švoh bit tretji al pa četrti v grupi..

 

2. ali 3. mesto v skupini bi pomenilo, da bi se v primeru uvrstitve v četrtfinale, pomerili tam z Grki ali Srbi. 4. mesto v skupini prinaša Španijo/Turčijo v osmini finala ter nekoliko lažji četrtfinale (niti Srbije niti Grčije). Optimalno bi bilo torej 1. mesto v skupini, saj bi se s tem izognili Grčiji in Srbiji vse do polfinala in dobili lahkega nasprotnika v 1/8 finala. 

Povezava do prispevka
guru reče pred 1 uro:

Ne vem ali sem samo jst pesimističen, ampak današnja tekma bo pomojem od vseh najtežja. Našim dam max 50% šans za zmago.

 

Zakaj? Lani v Litvi kljub favoroziranemu sojenju Slovenija precej prepričljivo zmagala zdej imamo pa še Gorana. Valanciunas in Sabonis pač nista nek bavbav v obrambi. Jaz bi glede na predstave Nemčije in dejstvo da so domačini celo rekel da je Litva slabša tako od Francije kot tudi od Nemčije. Bo pa treba dobit skok drugače bo pa masaker vsekakor. S takim pristopom kot na tekmi z Nemčijo naši ne bodo premagal nikogar v tej skupini.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...