Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Dobra ideja.

 

Jaz sem razmisljal, kaj kurac delal z unimi ploterji, sam to je res ql ideja.

 

Za 20 eur si lahko z malo dobrega okusa personaliziras konzolo, da izgleda jacce ko marsikatera izdaja LE ps4 prejsnje generacije

 

Edino me zanima kaksna je kvaliteta teh nalepk.. pizda ce so kvalitetne in da s casom ne izgubijo na kvaliteti pri spremebah temperature, ciscenju ipd ipd.. se bi dalo dobro zasluzit tudi multinational

 

Edino jacce bi bilo da ima kdo kaksen hud printer za na plastiko, da ti direkt gor narise.. sam to so pol jacce cene

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 9 minutami:

malo jacce

Glej, ce si si dal v to tvojo brizno glavo, da me mislis stalkat in jebat v glavo samo povej.. zdaj te poznam ze tako dobro, da te lahko jebem v glavo 2 dni na hard.. in se marsikoga tu gor.. tako da resimo vec muh na en mah

 

Mislim samo povejte, meni se danes da.. pa pol vas dam na ignore al me boste banali in bo mir za neki casa

Povezava do prispevka
Arey reče pred 4 minutami:

Men so te nalepke tacky as fuck ampak to je cist osebno mnenje, naj folk lima konzole ce mu pase. 

pred časom sem vidu uno kar je postal čamir in sem se samo prekrizal, sam zdaj ko sem videl te, mi izgledajo precej ql

 

je pa res da kot pravis ti oz. tudi sam imam te pomisleke, ker nisem videl zadeve v zivo, vprasanje kaksna je kvaliteta

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 13 minutami:

Glej, ce si si dal v to tvojo brizno glavo, da me mislis stalkat in jebat v glavo samo povej.. zdaj te poznam ze tako dobro, da te lahko jebem v glavo 2 dni na hard.. in se marsikoga tu gor.. tako da resimo vec muh na en mah

 

Mislim samo povejte, meni se danes da.. pa pol vas dam na ignore al me boste banali in bo mir za neki casa

Dej zrelaksiraj se model, prcam te, kaj si zadnji teden tečen ko driska :D 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 19 minutami:

 

ja luba duša kako bi pa to fural worldwide v razvitem svetu, kjer copyright law nekaj šteje?

 

tega se lahko grejo samo kitajci

 

za balkan je pa safe, malo jače, nikome ništa itd

Ne vem kako, mislim poznam ljudi, ki menjujejo in odpirajo firme v pm nalasc zato ampak ok to je pac mallo jacce za vas in sploh za prodajo nekih nalepk

 

Sicer pa tip itak prodaja samo nalepke, zraven navodila kako si jih sam pripopat gor cimboljse in caw

 

Al pa ne vem mu ti posljes svoje platnice in ti on nalepi

 

Al pa ne vem kupis original platnice, ce jih sploh ze prodajajo oz sw jih da dobit in ti on gor nalepi

 

Skratka tip prodaja nalepke in maybe nudi storizev lepljenja

 

Ni to neki tezko za razumet oz da rabia nekega hudega pravnika

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 15 minutami:

Sicer pa tip itak prodaja samo nalepke, zraven navodila kako si jih sam pripopat gor cimboljse in caw

 

Al pa ne vem mu ti posljes svoje platnice in ti on nalepi

 

Al pa ne vem kupis original platnice, ce jih sploh ze prodajajo oz sw jih da dobit in ti on gor nalepi

 

Skratka tip prodaja nalepke in maybe nudi storizev lepljenja

 

Ni to neki tezko za razumet oz da rabia nekega hudega pravnika

 

no in v katerem od teh primerov NE gre za kršenje avtorskih pravic z uporabo artworka trademarkanih IPjev?

 

mudel :rofl:

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 18 minutami:

Ne vem kako, mislim poznam ljudi, ki menjujejo in odpirajo firme v pm nalasc zato ampak ok to je pac mallo jacce za vas in sploh za prodajo nekih nalepk

 

Sicer pa tip itak prodaja samo nalepke, zraven navodila kako si jih sam pripopat gor cimboljse in caw

 

Al pa ne vem mu ti posljes svoje platnice in ti on nalepi

 

Al pa ne vem kupis original platnice, ce jih sploh ze prodajajo oz sw jih da dobit in ti on gor nalepi

 

Skratka tip prodaja nalepke in maybe nudi storizev lepljenja

 

Ni to neki tezko za razumet oz da rabia nekega hudega pravnika

 

 

 

tipična balkanska posla :beer:

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 7 minutami:

na en miselni vzorec

 

How-to-Legally-Use-Copyrighted-Images-Can-I-Use-This-Image-flowchart-2.jpg

Dobro ajde copy right na fotke zna bit problem, ko in ce te dobijo in ce ne placas pravic za uporabo.. 

 

Ma ponavadi se da zmenit, ko se kiri oglasi

 

Ne vem glej, vedno se najde kdo, ki ti mece polena pod noge in razne ovire in nekdo zahteva, upraviceno ali ne da se mu placa kar mu pripada al konkurenca te prijavi ker meni, da neki ne stima ipd ipd.. zato so nekateri pac dobri poslovnezi, drugi ne

 

Vsekakor je ql da nimas spja ce se spuscas v uncharted waters bi se reklo 🤣

 

Ne vem jaz nisem za te biznise ker me vse neki zivcira, ko ne gre gladko ampak ja.. to ti je zivot biznismana jbt ga

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

 

fxt

Nene ni tako.. muckajo po celem svetu ne samo na balkanu.. to ti je osnova da dejansko kaj zasluzis

 

Bolj bi jaz relu, da je neka slovenska mentaliteta, da mores vse po pravilih delat in zato nikoli ne naredimo pol kurca nic..

 

Razen cripto in se to vemo koloko je regulirano

 

 

Povezava do prispevka

Evo, da še jaz povem. Forum (predvsem konzolec) berem vsakodnevno kot neko sveto pismo ali kaj in res tak best forum ever. Sam sicer redko kdaj kaj napišem, ker pač...nevem...

 

Sam pizdo, Bigboss, skrbi me za tebe :ermm:

Kaj si neki čisto živčen zadnje dni? Se spet pozna na tvoji pisavi/typo, človek komaj razbere kaj napišeš, skoraj PlayGame nivo. 

 

Ne pa ne zameri, ne mislim nič slabega, samo skrbi me za tebe :beer:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 8 minutami:

Evo, da še jaz povem. Forum (predvsem konzolec) berem vsakodnevno kot neko sveto pismo ali kaj in res tak best forum ever. Sam sicer redko kdaj kaj napišem, ker pač...nevem...

 

Sam pizdo, Bigboss, skrbi me za tebe :ermm:

Kaj si neki čisto živčen zadnje dni? Se spet pozna na tvoji pisavi/typo, človek komaj razbere kaj napišeš, skoraj PlayGame nivo. 

 

Ne pa ne zameri, ne mislim nič slabega, samo skrbi me za tebe :beer:

To je samo zimska primorska depresija. Manj kot je vitamina D, bolj smo fuknjeni. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...