Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Play reče pred 1 minuto:

kot vedno, že 40let, 23let dela dule 23 Straza Damjan Šimenc, skuham ti kavo, dam ti baklavo, še kaj? aja skrivam se ne, vecina vas se?

 

stari ce kuhas kavo tko kakor prodajas ps5 se bom raj vzdrzal. ampak se zmeri predstavi dokaze o gnilih poslovnih praksah tvojih konkurentov da vidimo kako te jebejo v rit. Potem pa se lahko pogovarjamo naprej. 

 

Sploh pa zakaj so oni tvoji glavni dobavitelji? Ne znas pridt sam do sourca? ce ti oni nekak preprecujejo da to nardis, prosim povej kako to naredijo. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 minuto:

 

stari ce kuhas kavo tko kakor prodajas ps5 se bom raj vzdrzal. ampak se zmeri predstavi dokaze o gnilih poslovnih praksah tvojih konkurentov da vidimo kako te jebejo v rit. Potem pa se lahko pogovarjamo naprej. 

 

Sploh pa zakaj so oni tvoji glavni dobavitelji? Ne znas pridt sam do sourca? ce ti oni nekak preprecujejo da to nardis, prosim povej kako to naredijo. 

boljs imet 90 dobaviteljev k 3 a ne? stari joker ti je dokaz, cela knjiga dokazov kaj se je dellao v 10letih recimo, sm brat je kul, pa kul je da se res admini ne zavedajo kaj vse pustijo, da odvetnik kasira na polno, pač lej enim je to posu, ...

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 minutama:

Sploh pa zakaj so oni tvoji glavni dobavitelji? Ne znas pridt sam do sourca? ce ti oni nekak preprecujejo da to nardis, prosim povej kako to naredijo.

Večji so, več vpliva imajo pri dobaviteljih in zato on izvisi. Kapitalizem. Sam on temu pravi nekorektne poslovne prakse. Obenem so njegove prakse zavajanja kupcev z raznimi GTA6, skalper cenami konzol, preprodajanjem iger, ki niso za prodajo, itd. zgolj boj za preživetje ubogega pravičnega malega trgovca.

 

:avadodo:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Še enkrat, samo zato ker ti lahko prodajaš za 800, še vedno bodo ljudje raje direkt iz štacune dobili za 500, tud če je treba čakat. Kaj delajo drugi nas ne zanima, njihov problem. Jaz sem dobil digital za 400 kar se mi zdi fer cena, ne bom pa plačeval še dodatnih 200 za garancijo

Povezava do prispevka
Play reče pred 6 minutami:

a tu ti je kekis povedal za gta al?

Model a si taka pizda da boš zdej lagal in rekel da nisi lani imel GTAVI v svoji ponudbi?!? Ti si resno sramota za vse podjetnike ki se trudijo delat pošteno. Naivnih Slovencev je pa očitno dovolj da preživiš s tako prakso. Ampak da greš pa nonšalanto kritizirat konkurenco ki ne krši pogojev prodaje PS izdelkov je pa patetično brez primere. 

Povezava do prispevka
Play reče pred 45 minutami:

ima sosed zaloge določene, ki plačaš kos po 5e in prodaš takoj po 30e kos, kaj in kje in zakaj, ata gogole vse ve....sm delat je treba , pa to ni 5k na 9k, to je 5k na cca 30k, en od poslu...

Model, svojo temo so dobil, spizdi tja pisat polpismenosti. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 23 minutami:

Saj maš tudi Šilca, mal se drugače rotira zgodovina pa ti je Šiljo trgovec namesto policaj  :D 

No, na srečo Šiljo ni policaj (al sem kaj falil pomembnega :o ). Ima pa res dovoljenje za nošenje strelnega orožja, kar se mi zdi tudi neverjetno, oz. je treba odpustit tistega, ki mu ga je izdal. 

 

Sam kot varnosntik pač ti rečejo, idi na to lokacijo in pol tam okrog patruljira. Trgovc mora pa precej več komunicirat in s strankami in z dobavitelji in s servisi, z računovodstvom, s tipom, ki mu je postavil spletno trgovino itd. itn.

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
Play reče pred 2 urama:

matr neki ste stari določeni, pa ne veste, oz vsete vi kako se kupuje konzole in lapate v tri dni....uvoznik da dalje veletrgovcem 99% zaloge , vele vemo kdo so, oni imajo online naročila, in ja tisti ki not delajo, enostavno imajo po 5,10 kolegov, online naročil, in enostavno ONI dobijo zalogo, zato je danes na fbju 100 plus folka , ki dila to na črno po 800e kos, recimo če dobiš 10 ps5 na teden , grejo vse po 800e dalje, zakaj? pač zalog ni in kar jih je gre dobesedno v narobne roke, pa dejmo si nalit čistega vina, če ima en delovc 1k plače v trgovini in da obrne 3x ps5 teden, ima plačo dodatnkih 600 do 800e teden,,,,a oni se tega branijo? ps5 najbolj prodajan artikel v celi eu in oni se branijo?

 

Že samo v tej izbi nas je vsaj 40 folka kupilo ps5 po uradni ceni (399 digi / 499 BR), vse od renomiranih spoštovanja vrednih prodajalcev kot so bigbang, harvey, igabiba, konzolko etc.

 

Povej, koliko si jih ti prodal po teh uradnih nenapihnjenih cenah?

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 21 minutami:

 

Že samo v tej izbi nas je vsaj 40 folka kupilo ps5 po uradni ceni (399 digi / 499 BR), vse od renomiranih spoštovanja vrednih prodajalcev kot so bigbang, harvey, igabiba, konzolko etc.

 

Povej, koliko si jih ti prodal po teh uradnih nenapihnjenih cenah?

samo danes v tem času 749e kos 6kosov, oz v 2h, drug teden ponovno zaloge....in če bi jih imel vsaj še 10, pa še 10...prej dost več...

 

kva je to skalper, neka vodna ptica?

Povezava do prispevka

sicer pa drzava ima višjo ceno od nabave, ne vem 3x dobesedno 100x rajš, k da prodajaš za 10e zalsuška in not 2e ddvja, tko dobi drzava cca na en kos 50e ddvja, kar je pošteno...ne vem od kje vam skalper trgovec, a un l na črno dila po 800e je pa? božičk...

 

sej sm lepu reku 25 konzol prodanih za pol firme ni plačat po 20e na kosu, al jst ne znam racunat?

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 2 minutama:

@PlayPa a nisi ravno ti moraliziral o skalperskih cenah na tem forumu in o tem, da boš oddal prijave na inšpektorat? 

narišem TI, najprej uvozniki cela EU, drugi sploh ne dobijo konzol, uvoznik da dalje večjim trgovinam, v trgovini pa imaš zaposlene? on naroči prek neta na 10 strank, in ON dobi kose, in on da ali prijatelj na fb in prodaja za 800e....to mene jezi, da omogočajo uvozniki prodajo na črno IN se dobesedno zavedajo, če ena trg prodaja za 1,2k eur kos, zakaj bi to mene motilo ali tebe? kupiš, če ne kupiš pač NE, mene moti kto sm 100x omenil, da uvozniki v celi eu omogočajo, da trgovci prodajalci trgovin, pa to vseh, delajo enostavno tako da ONI dobijo pred vami konzole...in oni ali prijatelji prodajajo ps5 na fbju, bolhi, bla bla...

 

prepričajte se sami, mal poglejte imena priimek, kdo je kaj, kdo kje dela in sodite sami

 

https://www.facebook.com/marketplace/109269679103278/search?minPrice=700&query=ps5 prodam&exact=false

 

 

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 minuto:

narišem TI, najprej uvozniki cela EU, drugi sploh ne dobijo konzol, uvoznik da dalje večjim trgovinam, v trgovini pa imaš zaposlene? on naroči prek neta na 10 strank, in ON dobi kose, in on da ali prijatelj na fb in prodaja za 800e....to mene jezi, da omogočajo uvozniki prodajo na črno IN se dobesedno zavedajo, če ena trg prodaja za 1,2k eur kos, zakaj bi to mene motilo ali tebe? kupiš, če ne kupiš pač NE, mene moti kto sm 100x omenil, da uvozniki v celi eu omogočajo, da trgovci prodajalci trgovin, pa to vseh, delajo enostavno tako da ONI dobijo pred vami konzole...in oni ali prijatelji prodajajo ps5 na fbju, bolhi, bla bla...

 

prepričajte se sami, mal poglejte imena priimek, kdo je kaj, kdo kje dela in sodite sami

 

https://www.facebook.com/marketplace/109269679103278/search?minPrice=700&query=ps5 prodam&exact=false

 

 

 

In kaj kur.ca koga briga kdo kje in kaj dela, oz. kaj ima to veze s preprodajo?

Povezava do prispevka

V tistem FB marketplace seznamu ne vem če je 10 PS5 (torej manj, kot si jih ti naroču pri Harvey Norman), čist vsak prodajalc je en drug, ki razen PSja prodaja še nek star kolo, zvočnik za 40€ in podobne gluposti. Pomoje si res kle na sledi zaroti svetovne razsežnosti, ki je čist zjebala majhne trgovce in trg igric.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...