Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Play reče pred 2 urama:

nekomi pod pultiii.....bil dva dni nazaj v trgovini, konzol NI, ampak  is pod pulta pa je....ojo kam pelje tole vse skupaj, en dan bo treba zmetat ene 500 meilov, pa enen 300 slik kaj se dela pri naših vrlih trgovich, pa tako zaupanje v njih leta in leta....to bo še zanimiv , pa to zelo...

 

zakaj en dan nekje v prihodnjosti? 

 

dej posreduj te slike, pa maile. IMO nas VSE tukaj zanimajo poslovne prakse tvojih kompetitorjev. Ce mas dokaze prosim cim prej na plano. sej ni treba vseh 300, lahko dva, tri. Karkoli kar bi potrdilo tvoje trditve. 

 

Zal iz pricevanj so forumasev so tvoje poslovne prakse na nivoju ciganov. Lepo bi bilo videti da se te prakse samo posledica zlobnih kapitalisticnih svinj. 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 42 minutami:

 

Al pa iz HN:

PwFdd3t.png

 

Jep se spomnem tegale screenshota iz enega leta nazaj. In model se še vedno šopiri vsepovsod ko neka žrtev lol.  In če smo že ravno pri scalperjih model ima trenutno PS5 po 699€ oz 749€ z dodatnim DS. WHY the fuck šerifi ne fuknete modela v Banovce kamor spada?

Povezava do prispevka

damn moram spet povedat, da sem svoje čase bil bronze member, iskreno ne vem če članarina kdaj poteče, mogoče na papirju, v srcu pa bom za zmeraj playgame bronze member <3 <3 Tko da kar se mene tiče je bilo vse korektno.(minus teženje vsak dan, da sem dobil witcherja v tistem 5game paketu, ki sem ga nato menjal z mefistom se mi zdi... brez bronze paketa, ne bi nikoli videl prave veličine tako da se je splačal 10/10)

Povezava do prispevka

za 700e grejo vse, kaj naj dma ceno kr 800e? pa je mir, da ne bo krega...

 

AdamSmit reče pred 21 urami:

Too, playgame gre v fajt proti veletrgovcem in njihovim izkoriščevalskim praksam. Če bi mam'n pap stores, a la PLAYGAME, lahko uspešno delale, bi bil svet dober. Zakurit korporacije.

itak, merk ima bone, gameplay obstaja? nadaljujem...ja en lahk velik naredi, ali pa nič...

Povezava do prispevka

matr neki ste stari določeni, pa ne veste, oz vsete vi kako se kupuje konzole in lapate v tri dni....uvoznik da dalje veletrgovcem 99% zaloge , vele vemo kdo so, oni imajo online naročila, in ja tisti ki not delajo, enostavno imajo po 5,10 kolegov, online naročil, in enostavno ONI dobijo zalogo, zato je danes na fbju 100 plus folka , ki dila to na črno po 800e kos, recimo če dobiš 10 ps5 na teden , grejo vse po 800e dalje, zakaj? pač zalog ni in kar jih je gre dobesedno v narobne roke, pa dejmo si nalit čistega vina, če ima en delovc 1k plače v trgovini in da obrne 3x ps5 teden, ima plačo dodatnkih 600 do 800e teden,,,,a oni se tega branijo? ps5 najbolj prodajan artikel v celi eu in oni se branijo?

Povezava do prispevka
Play reče Pravkar:

kaj pa ostali celo uvozniki, DA NE?

Meni je čisto jasno, da to vsi počnete in imate vsi nekorektne prakse. Sam ti si tisti, ki joče tukaj, da si edini pravičen in so ostali zalega.

Utihni že enkrat in si nehaj delat sramoto. To sem ti že ene 3krat povedal, sam ti si še kr naprej zlivaš govno na glavo, kot da tekmuješ v tem.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Meni je čisto jasno, da to vsi počnete in imate vsi nekorektne prakse. Sam ti si tisti, ki joče tukaj, da si edini pravičen in so ostali zalega.

Utihni že enkrat in si nehaj delat sramoto. To sem ti že ene 3krat povedal, sam ti si še kr naprej zlivaš govno na glavo, kot da tekmuješ v tem.

a resnica boli a ne? pač Damjan NE sme prdnit, eni pa lahk kopirajo trgovine, kradejo, imajo zadej 10 folka ki dila na črno, a kr še naštevam? boli a ne...naj se ve no...

Povezava do prispevka
Play reče Pravkar:

a resnica boli a ne? pač Damjan NE sme prdnit, eni pa lahk kopirajo trgovine, kradejo, imajo zadej 10 folka ki dila na črno, a kr še naštevam? boli a ne...naj se ve no...

Damjan lahko počne kar ga je volja, če ga noben ne dobi. Sam Damjan lahko počasi tudi dojame, da laže folku v faco, da tega ne dela.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Damjan lahko počne kar ga je volja, če ga noben ne dobi. Sam Damjan lahko počasi tudi dojame, da laže folku v faco, da tega ne dela.

daleč od tega , d alahk počnemo karkoli IN take LAŽI kar VI delate recimo osebno meni, , bi jst mogu imet ze 33 smrtnih kazni , kaj šele vsak dan inšpekcijo in ne vem kaj, tku da dej odrasti model, 20let te je same fousarije, pa ne dojameš, vidim da tudi ti v 20letih si velik naredu, aja ja na jokerju...

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 14 urami:

Tud tiste k smo avans placal so pojebaval, placal prednarocilo avans 50 za 500 evrov ceno, izvisel v prvem valu, ko je drugi prisel pa kr naenkrat da je cena 540 evrov. Ocitno gre to enostransko samo z avansom. Sicer sem potem vzel ker niti nisem jaz placal (pa glede na trenutne prakse je blo to se mal ocitno, lol) ampak to je zadnja stvar ki sem jo kupil pri njih.

cca 450 avansov  po 100e, dva meseca se čaka, pravni rok da se vrne nekje do 30dni po zakonu, kdor ima mal talenta, je naredil iz 5k vsaj 9k , in vrnil....tako se dela v ljubi slo...eni ja...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...