Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 2 urama:

Saj meni je pa lažje zdaj tečt v hladnem vremenu, kot pa v vročini. No zdejle ne, k sm zbolel, pa še za levo meče hodim na terapije, pa sploh ne smem na polno tečt.

ja lažje je tečt, meni je tudi bolj povšeči, samo za osebne rekorde na 5k pa res ni zdajle :)

Povezava do prispevka

Ima kdo izkušnje z Mizuno čevlji? Samo zanima me kako so z velikostmi. Imajo večje ali manjše številke? Za ženko bi lahko kakšne iz runningwarehouse vzel mejbi. Asisc ima 41.5.

 

Iz mr Running ni panike, k itak lahk vrneš bp. Ne vem pa kako je tukej.

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka

Kmetek, pošteno saniraj preden divjaš naprej. Jaz sedaj hodim na kombo akupunktura/masaža za levo mečno mišico (stara nesanirana raztrganina) in je tako boleče, da bi najraje spizdil dol iz mize.

 

@adibatke: Jaz jih nisem vzel, ker so bile samo ogabne črne za 45 €. Ene ogabne črne čevlje za lavfat že imam :D

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 11 urami:

Jebote ne bo neke sweet akcije za speedgoat za blackfriday očitno. Oziroma bo, ko bom za vikend odsoten :D 

Nevem, če misliš da otroške, ampak tule so navadne speedgoat 5 za 73,5€.

 

https://eobutev.si/p/cevlji-hoka-speedgoat-5-1123157-apfr?size=43_13

uredilo bitje cefizl
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...