Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Dans za nagrado po dolgem teku ledena kopel 🥶😁, termometer notr pravi 10 stopinj.

 

 

20240218_195503.jpg

 

A ma kdo namensko ledeno kopel? Kako se obnese?

 

Sem gledal v treh slovenskih spletnih trgovinah in majo vse cenejše modele razprodane :o.

uredilo bitje Skunko
Povezava do prispevka
schatzi reče Dne, 20. 2. 2024 at 16:13:

kok časa rabiš, da se navadiš na te ledene kopeli? jest vsako leto razmišljam, da bi se začel tuširat z mrzlo vodo, sam pol se itak ne

Ne navadiš se, v tem je ravno poanta 😁

 

Js še vedno z odporom vsako jutro stopim po mrzel tuš, ampak k daš tako zoprno zadevo že zjutri čez, je čez dan vse malo lažje 🙂

Povezava do prispevka

a ti bi rad služil s tem al bi ti bla to samo dodatna motivacija? ker jest sem 8 al kok let nazaj, ko je pokemon go vn pršu, skos to igral za dodatno motivacijo lol. pomojem, da si rabu narest 10km da se ti je pokemon zvalil z jajca pa najbližjo postajo za battlat sem mel na joštu, tko da se je blo kr treba pomatrat vsak dan :D

Povezava do prispevka

Ma nekaj iščem predvsem, da malo poživim zimske treninge. Že letos mi je malo boring ponoči delat 15 km teke, zdajle je sicer že veliko boljše, ko sonce še malo vztraja, samo decembra je pa kar bad :D Enkrat sem nekje gledal nek app za telefone, ko si poslušal neko zgodbo in ko so neki zombiji napadli, si delal interval. Na koncu vsake epizode si potem dobil neke surovine za gradnjo baze, ki si jo na telefonu po teku lepo gradil :D

Povezava do prispevka

Realno porabi uro in pol do dve na dan (8-11 na teden?), pri njegovi hitrosti se kilometri hitro naberejo. Če to prioritiziraš je popolnoma izvedljivo. Sam sem "malo" počasnejši in laufam več trailov, porabim tudi sam nekaj podobnega. Praktično ne igram igric, serije gledam na trenažerju/stezi, zbrisal sem še Reddit in zapravljam dosti manj časa na forumu (pogledam ene 3-4 teme realno). Nimam otrok, kar naredi stvari lažje. Sva pa imela z ženo čez vikend nečaka na počitnicah in sem pač vstal oba dneva ob 7h, da sem do 9h ko sta vstala že odtekel in jima naredil zajtrk. 

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 12 urami:

A ste se že kaj prijavili na tekme v novi sezoni? Jaz že komaj čakam, da se začnejo tekme, prav tuga mi je tale zima in grindanje kilometrov :D 

Halo ... js sem že na vse letošnje teke prijavljen :D. Cenejš je pa še točno vem, kdaj so highlighti leta :P.

 

Še manj kot mesec do Sežane, wiiiiiiiii, kumi čakam.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...