Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Mislim, da vsi poznamo lik in delo kmeteka na forumu in apovsica ne bo strah stalkerja :D

 

in other news, odtekel prvi letošnji trail, 35 km, 1500 višinskih malo pod 4 ure, se mi ni zdelo slabo, ampak sem potem videl, da sem bil šele 20. in mi je kar malo zamorilo :D

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 urami:

Mislim, da vsi poznamo lik in delo kmeteka na forumu in apovsica ne bo strah stalkerja :D

 

in other news, odtekel prvi letošnji trail, 35 km, 1500 višinskih malo pod 4 ure, se mi ni zdelo slabo, ampak sem potem videl, da sem bil šele 20. in mi je kar malo zamorilo :D

 

če se boš še naprej tako sramotil bo apovsic fuknu sliko tvoje vasi dol s stene

 

lep lp

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Wtf tud videl nisem, da je maraton dol, gledal sem na obali tek v soboto in spregledal kraškega :D Mislim, da vas bo pralo :D 

 

btw a ima kdo kak hud deal za čevlje? Men je čist noro, kako hitro menjavam čevlje v tej sezoni, če gledam pretečene km, bi jih moral menjat še prej in mi je čisto divje, kolk denarja bi moral zmetat v tole :D Tečem zdaj v speedgoatkah, me pa zanima kaka bolj ravninska varianta čevlja tudi, sam nimam pojma kaj bi mi sedlo. A ima mogoče kdo kaj več izkušenj z različnimi hoka modeli za traile? 

Povezava do prispevka
Skunko reče pred 4 urami:

Pride kdo v nedeljo v Sežano?

 

Že cel teden gledam vremensko in smo šli od dežja in snega čez sonce in 16 stopinj do kakšne nevihte in 11 stopinj danes :D

 

Ne, sem zamudu službeno prijavo :( 

 

Sem pa bil prejšnjo soboto na pripravah za mali kraški maraton na ljubljanskem barju. Je bil tud pečen pršut v kruhu + teran, kar mene kar zmotivira za tek :D

Povezava do prispevka
Skunko reče pred 23 minutami:

Men je blo ful hecno vreme ... ko pa ni pihalo, je blo pa pretoplo (sploh če si prej tri mesce treniral zjutraj pri nuli :D).

 

Kako ti je šlo?

4. sem bil. Tam po klancu me je čisto pribilo, ko sem nazaj na veter prišel, tako da sem se komaj do cilja privlekel.

Povezava do prispevka

Začel sem hoditi na fitnes....kako naj kombiniram zdaj tek s fitnesom na 7 dni, da ne pretiravam itd? Je kaka spletna itd? :D

4 dni tek + 3 dni fitnesa? Grem stavit, da je hudo narobe to....telo mora počivat kdaj.....we is old :)

uredilo bitje kmetek
Povezava do prispevka

Imaš veliko faktorjev tule notri, kakšne vaje boš delal na fitnesu? A se boš ubijal na fitnesu itd. Tek lahko služi kot regeneracija, jaz recimo imam trenutno 3x na teden fitnes + 6x na teden tek in gre čist normalno. Je pa res, da neki časa bo jebeno :D 

 

Pa če imaš opcijo, toplo priporočam treninge zjutraj pred službo in potem lagani tek popoldne. Meni sede noro ta sistem <3 

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Junija grem(o) na Mozart 80k v Salzburg, oktobra sem šel na maraton v Benetke (žena je šla zraven na 21k). Se trudiva narediti to kot 3-4 dnevni izlet, prvi dan easy za prevoz in prevzem številke, drugi za tek, tretji in četrti za oglede/recovery. Na Mozarta grem z ženo in frendoma, bomo vsi tekli, vsak svojo razdaljo.:D Smo najeli apartma, dva para, pa dobro se razumemo in bodo tudi stroški nizki + a lot of fun. Na Obala trailu nam je bilo top, ko smo tudi bili 3 dni.

 

Verjetno bom šel v prihodnje še na kak backyard ultra, da stestiram kako to izgleda, najverjetneje pa že drugo leto na Istrio na 110k ali kolikor že bo od trail tekov.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...