Skoči na vsebino
Vpiši se za sledenje  
Lunco

Trenutno gledam [05/2020]

Priporočeni prispevki

Se mi zdi, da ne bi bla slaba taka tema tudi tu, kaj se trenutno predvaja pa mogoče lahko uporabljamo bolj za nove trailerje, ko neki izide. Sploh u poplavi serij dandanes, je težko gledat vse sproti in bi včasih kaj pokomentiral - sam si pa vsaka stvar tudi ne zasluži svoje teme. 

Vglavnem, neki sem browsal na redditu včeraj in je nekdo predlagal The Vietnam War: A Film by Ken Burns and Lynn Novick (PBS, je na slovenskem Netflixu). Pravi epic o vietnamski vojni, v desetih epizodah 18 ur contenta. Sem pogledal prvi del in je res noro; nori posnetki, nori intervjuji (vseh možnih strani), odličen zgodovinski kontekst, ni da ni. 

Dejte še napisat zraven katera hiša je naredila pa kje se da streamat. 

uredilo bitje Lunco

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Gangs of London - Ne vem ali si zasluži svojo temo, ampak me je serija prijetno presenetila. Solidna zgodba, odlični liki, odlično posneta. Precej primerljiva z Banshee serijo, glede brutalnosti, akcije.

V poplavi povprečnih izdelkov, definitivno priporočam!

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Nisem mel pojma, no zdaj mi je vsaj jasno zakaj je tak carsko. Čeprav hudo nerealno za London, neke martial arts mojstrovine :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Če še nisi gledu drugih dokumentarcev od Ken Burnsa, pol definitivno poglej še The Roosevelts (za 2sv pa The War)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 4 urami:

Ponovno Boston Legal. Mater je comfy

spacer.png

To bi sedu kakšen best of repertoar :O

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Senke nad Balkanom sezona 2

po pogledanih treh epizodah zal kar zaostaja za prvo sezono. Sezona 1 je must.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

White Lines - bedno, nerealno, over the top, dosadna glavna igralka, ne preveč zanimiva zgodba, enostavno te ne potegne da bi gledal ampak pogledam do konca da zaključim. 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

THE EDDY

Začetek ful dober, potem je kak del malce slabši, ampak celostno gledano ODLIČNA zadeva

Deli prispevek

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 12 urami:

Senke nad Balkanom sezona 2

po pogledanih treh epizodah zal kar zaostaja za prvo sezono. Sezona 1 je must.

Zadeva je na začetku preveč razvlečena. Prve 4 dele bi lahko združili v enega imo.

uredilo bitje MihaKihot

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Včeraj pogledal 2 epizodi Boston Legal, kak nenormalno dober primer serije, ki se je ukvarjala s social justice, preden je to bilo moderno pri internet ljudeh. Seveda je treba pripomnit, da so to naredili zelo profesionalno, brez vsiljevanja česarkoli. Vseeno sem pa prepričan, da bi danes nizek imdb rating zaradi trigger happy idiotov na netu, ki ne znajo ločit med kvaliteto in sranjem.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Zakaj je črni lik, ki je bil v zamislih 30s avtorja belec, vsiljevanje, ko ga narediš post 2015?

Ko pa Boston legal branijo malo črnko, ki hoče igrati klasično vlogo lika belske deklice (in na koncu sodišče ukaže, da mora gledališče vzeti črnko), pa to ni vsiljevanje?

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Ne vem kam ciljaš, jasno mi povej o čem se gre, specificiraj primer, pa ti povem moje mnenje.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
MihaKihot reče Dne, 24. 5. 2020 at 21:59:

Ponovno Boston Legal. Mater je comfy

spacer.png

res ena najboljših serij ever. top kvaliteta od začetka do konca, proper konc. nimaš kej za rečt. 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Vpiši se za sledenje  
  • Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...