Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

DeKo reče pred 3 urami:

A če imaš Avstrijo nastavljeno kot lokacijo lahko plačuješ s slovensko bančno kartico?

 

da. props MSju tukaj - nič ne zaklepajo regij ali karkoli. menjanje lokacije je enostavno - izbira dropdowna v account settings. samo glej da ko dodaš plačilno sredstvo da mu nastaviš isto lokacijo, drugače ti ga ne pokaže ko hočeš plačat. prav tako moraš nastavit isto lokacijo recimo na PCju drugače piše da storitev ni na voljo. 

 

priporočam drugače nemčijo ali italijo, ker v avstriji ni nekih stvari na voljo (recimo MS points). 

Povezava do prispevka

Par vprašanj:

 

1. gamepass imaš lahko kupljen recimo v USA in ni nobenih težav? Mislim predvsem z aktiviranjem zadev itd?

2. menjavanje lokacij? To ne razumem ravno, a lahko menjaš lokacije tudi izven EU?

3. MS points? Nabiranje tega oz. uporaba je brez težav tudi če si non rezident in fejkaš lokacijo?

 

Cincam in cincam a bi vzel xbox, zdaj to da ga bom vzel sem že obdelal in je odgovor da, zdaj sem pa v dilemi a bi dal tistih 200 za series x :D Sem šel še enkrat pregledal knjižnico samo konzolnih špilov za gamepass in je res uno sweet as fuck x 10 :D Saj je psnow tudi nice, sam tole je v eni drugi kategoriji totalno(možno pa da mi samo sedejo ravno ti špili, ki so v library)

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 39 minutami:

1. gamepass imaš lahko kupljen recimo v USA in ni nobenih težav? Mislim predvsem z aktiviranjem zadev itd?

2. menjavanje lokacij? To ne razumem ravno, a lahko menjaš lokacije tudi izven EU?

3. MS points? Nabiranje tega oz. uporaba je brez težav tudi če si non rezident in fejkaš lokacijo?

 

1. afaik ja.

2. če se preseliš, ali pa je drugje boljši deal. veliko ljudi uporablja brazilski account, ker so stvari tam cenejše. fora pa je, da če maš nek service plačan v državi a, ne vem kako je z menjanjem lokacije. nisem probaval

3. nisem še poiskusil, iskreno.

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 56 minutami:

props MSju tukaj

 

props bo, ko bodo na seznam dodali slovenijo in ostale balkanske drzave, do takrat so pa navadni gnoji

 

res zalostno da nas je celo nintendo pozegnal ob splovitvi switcha, MS nas pa nas skoraj leta 2021 se vedno ne more

Povezava do prispevka

mah. kurtz props.. Na pcju zazenem xbox app. Po novem cene v eur... is it happening?? Potem pa na vrhu banner,da gamepass ni podprt v moji drzavi. Oh well. Dalje...uuuu.. black friday sale, ajde poglejmo, kaksen MSjev spil pocen. Kliknem ene gearse, ki kaze 75% off, me vrze na stran spila... nobenga popusta, samo nakup za polno ceno. 

 

Ni podpore, aplikacija je kup dreka, ce hocem kej dosezt moram spet fejkat account...mah... shitty service v glavnem.

Povezava do prispevka

Tale naročnina gold, ki jo spremeniš v gamepass za 1€, a to je kaj važno kake vrste plačilo daš gor? Recimo da imam kanadski account, a bo kaj sralo, če nabijem gor paypal, ki ima naslov slovenski? Nočem kaj zajebat že takoj v štartu.... a ta 1€ je možno tud z walleta na accountu dat, al mora res biti neko plačilno sredstvo?

 

btw še na xbox moram čakat ffs, preorder na xbox, what a year to be alive :D

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Tale naročnina gold, ki jo spremeniš v gamepass za 1€, a to je kaj važno kake vrste plačilo daš gor? Recimo da imam kanadski account, a bo kaj sralo, če nabijem gor paypal, ki ima naslov slovenski? Nočem kaj zajebat že takoj v štartu.... a ta 1€ je možno tud z walleta na accountu dat, al mora res biti neko plačilno sredstvo?

 

btw še na xbox moram čakat ffs, preorder na xbox, what a year to be alive :D

 

ni važno, samo glej da je plačilno sredstvo nastavljeno na isto regijo kot regija kjer boš dodal gold. verjetno se da tud naložit 1€ vnaprej. je pa res da sem jaz plačeval s kreditno. 

Povezava do prispevka

Ma jaz mam prakso naložit z vrednostnimi karticami in potem plačat, tako da se bom kar tega držal :D Nisem ravno fan vnašanja podatkov o kreditnih v razne gaming servise :D

 

Drugač pa gamepass lineup, včeraj sem šel čez in faking shit skor mi je prišlo, evo moj fast lineup ko dobim mašinco domov:

 

  • Tetris effect connect
  • Celeste
  • Mass effect Andromeda+1,2,3
  • Burnout Paradise
  • SSX
  • A plague tale
  • Alien Isolation
  • Dead cells
  • Dishonored 2
  • Fallout new vegas - tukaj edino ne vem a je patchana, ker na psnow ni in je mal sad :D
  • Gearsi - to pojma nimam kaj je, nikol igral sam must play imo
  • Hellblade
  • Kingdom Hearts
  • Moonlighter
  • Moving out - tole mam v spominu da je en tak chaotic zadeva
  • Mutant year zero
  • Nier automata
  • Ori
  • Outer wilds
  • Slay the Spire
  • Subnautica
  • Streets of rogue
  • Outer worlds
  • The Long Dark
  • Untitled goose game

in to faking shit je moja shortlista, bog ve kolk carskih naslovov sem spregledal, že to da Halo nisem omenil in da bi rad withcerja še enkrat preigral... evo moram gate zamenjat sam od pisanja... CHRISTMAS CAME EARLY-jaz pa tudi <3

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

OMG evo dobil sms... paket na pošti.... baby is coming home in b4 jet engine ventilator :D

 

sad fact je, da sem zdaj noro padel v MGS na ps4, kako kurca naj na 2 konca igram špile pa da bom dejansko kaj preigral ne sam probal pa odložil.... jah nič hvala janezu, da je dal možnost 3 dni bolniške brez dohtarja(#leechmodeJUactivated)

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 urami:

OMG evo dobil sms... paket na pošti.... baby is coming home in b4 jet engine ventilator :D

 

sad fact je, da sem zdaj noro padel v MGS na ps4, kako kurca naj na 2 konca igram špile pa da bom dejansko kaj preigral ne sam probal pa odložil.... jah nič hvala janezu, da je dal možnost 3 dni bolniške brez dohtarja(#leechmodeJUactivated)

Ja to so uni res hudi problemi v lajfu heje

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 21 minutami:

@Arbenowskee še zadnje pitanje pred life changing eventom, gold moram naložit za 3 leta skupaj takoj v šusu pa potem dam 1€ al je možno ne vem danes 1 leto kupit pa 1€ in jutri še preostali 2 leti pa 1€? 

 

 

ne, ko imaš enkrat aktivno gamepass ultimate naročnino ne dela več konverzija iz gold v gamepass. to konverzijo lahko narediš spet po tem ko ti poteče, ampak takrat je standardnih 15€ afaik. to je še vedno dober deal. ampak noben ne ve do kdaj bo tekla promocija. 

Povezava do prispevka

ok otrok je doma, priklopljen je, plex pa spotify delata ko šus, ne vem kak je na ps5, sam na ps4 je bilo proti temle za zjokat, plex app ni bil updejtan 100 let, tule pa je identičen kot na kompu... ale faking luja, no more buffering :D

 

Feel konzole je kompakten, plošček prvo se mi je zdel en tak poormans kontroler, sam se praktično iz minute v minuto feeling izboljšuje, mal mi je hecno trkanje gobice ob rob, če preveč na silo pritisneš, ponavadi žena spi zraven ko igram in nekak upam, da je ne bo tole zbudilo :D

 

Trenutno sem v fazi zbiranja kje naj nabavim gold v kateri regiji... še kar v dilemi a usekam ps4 kanado ali grem v kako drugo regijo.... zaenkrat experience top, špile sploh še probal nisem :D

 

@Arbenowskee ti si rekel da si nemc ane.... saj špili kolkr sem bral so isti ne glede na regijo razen kak indie... pizda vezal se bom za 3 leta, se počutim kot da bi se ženil s kako tujko :D

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

@Kastor ja, jaz imam regijo nastavljeno na avstrijo =) Menda tudi brazilija lepo dela, nisem pa osebno poiskusil. špili so vsi region free, tako da lahko tudi plošček vtakneš iz katerekoli regije v katerikoli regiji. prav tako so sejvi univerzalni, se syncajo neglede na regijo enako in delajo v vseh regijah. 

 

anyway, menda bodo popravili screen tearing v valhali, plus dali 60 fps mode za xbox series s

 

https://discussions.ubisoft.com/topic/84566/assassin-s-creed-valhalla-title-update-1-0-4?lang=en-US

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...