Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče Pravkar:

Fora je, da se sploh ne rabiš kvalificirati. Na AJPESu rečeš, to pa to pa to in jih boli kurac ali sploh imaš znanje ali papirje.

Drugače je to po moje photoshop. Noben normalen človek ne bi tega vpisoval lol.

Ma valda da je dacapo kralj to vpisal, ne bit tako low energy :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Pravkar:

Če bom kdaj na zavodu, dam not e-športnik že zarad krinđa. Gospa, I don’t wanna brag, ampak, dve besedi… Maliketh oneshot, kk? Zdej pa kere pozicije mate kaj?

Točno to. Isshin no hit motherfucker, do you speak it?

Povezava do prispevka

Obvezno prakso kot aranžer sem imel v bivši Modni Hiši v MB, potem so me tam celo zaposlili za določen čas (1 leto). Takoj po tistem pa sem dobil službo v novo odprtem OBI Maribor, kjer sem delal kar nekaj let. Iz aranžerja sem potem napredoval v "asistenta v marketingu za regijo SLO in HRV" in mičkeno kasneje v "grafičnega in marketing producenta" (karkoli je to že pomenilo) za SLO, HRV in BiH.  Ko je OBI Avstrija propadel so nas pa itak vse razpustili.. Imeli smo sicer še neke cilje, da bi odprli OBI franšizo v Srbiji, ampak žal ni uspelo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 18 minutami:

Da se ne spomniš dodat svojega poklica, spomniš pa se dodat e-športnik je res peak DaCapo moment.


Itak,  ker mi je bilo to o aranžerskem tehniku kasneje nekako hecno. V glavi sem pač imel, da je to nek zelo gejevski poklic (a'la Gruber iz 'Alo 'Alo :) Dobesedno sem v srednji šoli imel samo sošolke.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Itak,  ker mi je bilo to o aranžerskem tehniku kasneje nekako hecno. V glavi sem pač imel, da je to nek zelo gejevski poklic (a'la Gruber iz 'Alo 'Alo :) Dobesedno sem v srednji šoli imel samo sošolke.

>gej

>obkroženost s samimi babami

 

does not compute

 

 

vsi vemo, da so pravi pedri na fri-jih pa tko

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 2 minutama:

>obkroženost s samimi babami


Ti bi moral to v živo izkusit. Da bi pač vedel kako je v razredu, če imaš samo babe za sošolke.
Ajde, tri sošolce sem sicer imel. S tem da je bil eden čisto poženščen, drugi nek mlad kriminalec, tretji pa se je non stop zakajal z marihuano. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 4 minutami:

fuka tolk, da ti kr kurc odpade od over-usanja?


Ni šanse. Sošolke so bile vse neke zategnjene, poleg tega s sošolko niti ne bi mogel imeti "razmerja". Je bilo pa na srečo dovolj drugih žensk punc na srednji trgovski, tako da se je nekako kompenziralo. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 13 minutami:

ti si samo lenuh, ki v poplavi šihtov noče delat al kako že si pisal pred tem postom

 

js sm bil v drugi polovici 2022 dobra dva mesca na zavodu (rethinking my career choices recimo :D)

mi je prijazna gospa prav rekla, če nočete it za trgovca, niti slučajno ne dat tega med zaposlitvene cilje, ker vas bom mogla napotit na vsaj 5 razgovorov tedensko 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 7 minutami:

če nočete it za trgovca, niti slučajno ne dat tega med zaposlitvene cilje, ker vas bom mogla napotit na vsaj 5 razgovorov tedensko 


Jaz nisem trgovec po poklicu in dvomim, da bi me pri teh letih tudi zaposlili. Bi pa recimo šel delat v kakšno večjo trgovino s tehnično opremo. Sem izredno komunikativen in imam tudi sposobnost, da se prilagodim vsaki stranki (beri: po par minutah pogovora v živo znam res dobro prebrat človeka). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

A je smao meni tako cringe, ko DaCapo na vsak način skuša preusmeriti pogovor iz random stvari na samega sebe in njegove anekdote?

Prav malo fizično mi je neprijetno. Podobno kot ko gledam kak folk pri Jerry Springerju.

 

Pizda ful ne bi rad bil tak hater, sam si ne morem pomagat. Tko kot je Dejch brzostrelka na alkohol, je on brzostrelka na attention whoring.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Attentionwhoring je stanje duha, nima nobene zveze s tem kar si želiš ali ne. :D

 

Pa mi je čisto jasno, da si dober po duši. Tega ti res ne bom nikoli oporekal. Samo to slabo navado imaš, da mora vse skozi biti centrirano samo okoli tebe.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 23 minutami:

 

nadomestilo (upravičen sem bil do pol leta), tnx to @Hernire ki mi je povedal lifehack kako dobivat nadomestilo, tud če sam daš odpoved

 

Hernire reče pred 11 minutami:

Toliko ljudi sem že hookal up na to, da vsak dan gledam čez ramo, kdaj me bo Udba pohopsala

Dejte povet

Povezava do prispevka

Nekje si zrihtaš 10-dnevno pogodbo in ko ta poteče, si upravičen do nadomestila, ker ti je zadnja pogodba potekla, nisi je ti prekinil :D

 

Js sm bojda 10 dni selil arhiv pr kolegovi firmi. Realno mi ni pustil vrniti ne plače, ne prispevkov.  Verjetno sam zato, da me je vsak dan teh 10 dni jebal, zakaj me ni blo na šiht (čeprav sem mu reku, da kamot tud pridem dejansko delat)

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...