Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Drugače me res "ne moti" o čem se folk pogovarja. Valjda ne morem bit tle nek policaj. Meni samo ni jasno kako imate tako malo samozavedanja, da to kar pišete izgleda krčevinasto 100 na uro. You do you. Jaz se bom pač naprej kremžil, kar je tudi maksimalni nivo motenja, ki ga občutim.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 15 minutami:

Saj je tudi v mojih časih bilo podobno. Pred superlijem, ko je bil še odprt, so redno bili street fighti, in z redno mislim, da sem dobesedno VSAKIČ, ko sem šel ven, naletel na fight :D . Vem da se sliši kot nekaj iz DaCapo zgodbic, ampak je bilo res. Najbolj nora scena je bila, da je en šiptar matiqi, ki je skos težil folku, dobil s steklenico in še ene 1/3 vina not po glavi, da se je steklenica razbila (prej sem to videl samo v filmih). Prišel je rešilec, tipa so sešili. Naslednji teden je bil spet pred superlijem in je imel round 2 s tipom, ki mu je razbil steklenico na glavi. Tokrat je un tadrug res ornk najebal

 

Tako je :) Saj smo tudi mi hodili v Superli in ostale ptujske diskoteke, sicer smo hodili bolj v smeri Lljutomera v Planet Party in Oxygen, pa tudi na Hrvaško... Povsod je blo isto sranje. Videl sem mnogo razbitih steklenic na glavah, zlomljenih nosov in zob (na srečo nisem mel nič od tega sam), rešilcev in policije... zato mogoče kdo, ki tega nikoli ni doživel, res misli, da so vse samo zgodbice za strašit :D To se je res dogajalo na tedenski ravni in dosti krat so bli eni in isti akterji, težiti pa so znali seveda vsem povprek.

 

Enkrat pa je kolega v Ljubljani med faksom enega vdaril s flašo jegra po glavi (oni so prišli težit prleški družbi) in se ni zlomila pa ga je še drugič puna vseklal, da je flaša šla na prafaktorje... z onega se je kri zlila kot z ajmarja vode... tako so se še vsi kolegi, ki so prišli zraven njega težit, samo obrnili in spizdili kaj so jih noge nesle. Če ne bi on vsekal tega, ki se je prišel prerivat prvi, potem bi definitivno prišlo do množičnega pretepa bog si ga vedi s kakim izidom. Zdaj pa je samo en nastradal - tisti, ki je prišel prvi srat in iskat gužvo.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Pravkar:

Po navadi se to vidi, ampak ja, moraš bit malo glup da se zanašaš na to oceno, poanta je bla da ni spet vsak z nožem avtomatsko nepremagljiv.

 

Jaz predlagam, da si najdete nekega loleka, ki je pripravljen z nekim mehkim predmetom neprekinjeno zabat v vas, pa poskusate to preprecit. Da se malo streznite, ce se vam slucajno kdaj zgodi ta situacija. Neprekinjeno s silo, aikidoke ali kako si pravite, ne tako da se postavi in caka, da ga primete.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Drugače me res "ne moti" o čem se folk pogovarja. Valjda ne morem bit tle nek policaj. Meni samo ni jasno kako imate tako malo samozavedanja, da to kar pišete izgleda krčevinasto 100 na uro. You do you. Jaz se bom pač naprej kremžil, kar je tudi maksimalni nivo motenja, ki ga občutim.

Dejansko si ti kle krinđa. Mislim te debate smo imeli tudi na mednarodnih seminarjih samoobrambe z inštruktorji, ki so inštruirali recimo tudi specialne enote ipd. Ti izpadaš nevedno, ko misliš da je to neka znanstvena fantastika in narobe razbiraš, da se kdorkoli duva kle. Jaz se nikoli nisem imel ne za fajterja ne za nasilneža. Vsakič ko je bla frka sem šel stran, zadnja stvar da bi se stepu. Mi je pa zanimiv pretep kot šport, tehnika in veščina. Tebe je pa navilo na obrate in si izbruhnu v neko histerijo in pretiravanje. Chill the fuck out, kot da smo pri tebi doma na večerji in nas mečeš ven iz bajte.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 6 minutami:

Tako je :) Saj smo tudi mi hodili v Superli in ostale ptujske diskoteke

Kako si doživljal zlom ptujskega nočnega življenja, ko so skupinsko posilili (ali pa vsaj občevali, ne spomnim se, če je šlo za posilstvo) eno žensko v Evropi? Jaz sem bil v prvem letniku, lih prvič ali drugič v lajfu so me starši spustili žurat, pol pa tak monstrum event, pa to še v Evropi, ki smo res od 15-letnikov do 30-letnikov hodili tja

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 3 minutami:

 

Jaz predlagam, da si najdete nekega loleka, ki je pripravljen z nekim mehkim predmetom neprekinjeno zabat v vas, pa poskusate to preprecit. Da se malo streznite, ce se vam slucajno kdaj zgodi ta situacija. Neprekinjeno s silo, aikidoke ali kako si pravite, ne tako da se postavi in caka, da ga primete.

Dej no bil sem na nešteto mednarodnih seminarjih z raznimi mojstri različnih borilnih vešči in dostikrat je bil nož v igri, sem bil večkrat na obeh straneh. Pri nas na aikidu je treniral tudi vojak iz specialne enote (kot hobi), ki je redno hodil na misije v tujino in nam je razlagal kako stvari funkcionirajo v rl ... pač poznam to sceno.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 minutami:

Kako si doživljal zlom ptujskega nočnega življenja, ko so skupinsko posilili (ali pa vsaj občevali, ne spomnim se, če je šlo za posilstvo) eno žensko v Evropi? Jaz sem bil v prvem letniku, lih prvič ali drugič v lajfu so me starši spustili žurat, pol pa tak monstrum event, pa to še v Evropi, ki smo res od 15-letnikov do 30-letnikov hodili tja

 

Veš, da se jaz tega sploh več ne spomnim. Verjetno je blo to že kasneje, ko nismo več hodili toliko okrog po teh diskačih. Kot sem prej napisal, smo mi ta najbolj udarna leta imeli druga polovica 90" in začetek 2000.

 

Mimogrede, nikoli nisem bil na strani, ki je težila in iskala pizdarije prva. Tako imam mirno vest glede vsega v kar sem bil vpleten kadarkoli. To bi še kolegu privoščil, da jih faše, če bi bil on tisti, ki bi težil folku.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 minutama:

Dej no bil sem na nešteto mednarodnih seminarjih z raznimi mojstri različnih borilnih vešči in dostikrat je bil nož v igri, sem bil večkrat na obeh straneh. Pri nas na aikidu je treniral tudi vojak iz specialne enote (kot hobi), ki je redno hodil na misije v tujino in nam je razlagal kako stvari funkcionirajo v rl ... pač poznam to sceno.

 

Moj svak je bil nek svetovni prvak (sem mel posnetek z Eurosport) v Jiu Jitsu, sicer nek prikaz dveh borcev... in dober znanec ima v tej borilni veščini najvišji čin (pas) v Sloveniji. Oba sta bla leta tudi v specilani enoti policije (saj dejansko jih je večina teh od tam). Jaz proti tem ljudem nikoli ne bi upal z nožem. Seveda, če bi vedel kaj so in kaj znajo. Samo zato sem se sploh vmešal v pogovor o tem kako "ne moreš nič" proti nekomu z nožem.

 

Zdaj pa grem v šetnjico in tudi s tega pogovora, ker se vnemajo strasti :D

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 minuto:

Po navadi se to vidi, ampak ja, moraš bit malo glup da se zanašaš na to oceno, poanta je bla da ni spet vsak z nožem avtomatsko nepremagljiv.

Se strinjam. Torej, jaz sem treniral TKD 20 let, špilali smo se s propsi vsakic ko je blo kaj časa. V kontrolirani situaciji se marsikaj da naredit, proti nekomu ki NI treniran in ne ves koliko je zmesan, jaz bezim, ce je opcija. Tu sploh ni debate. Netrenirani so ful nepredvidljivi, noz te lahko zjebe v sekundi. Ce je situacija brezizhodna, probas, ce je pot ven, gres. Plus, oseba nikoli ni bila v taki situaciji, niti ne ves kako reagirat, panika, strah. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 minuto:

Dej no bil sem na nešteto mednarodnih seminarjih z raznimi mojstri različnih borilnih vešči in dostikrat je bil nož v igri, sem bil večkrat na obeh straneh. Pri nas na aikidu je treniral tudi vojak iz specialne enote (kot hobi), ki je redno hodil na misije v tujino in nam je razlagal kako stvari funkcionirajo v rl ... pač poznam to sceno.

 

Katerih borilnih vescin? Krav maga, aikido, kaj se? In kaj naredis v zgoraj opisani situaciji? Valda da je hodil za hobi 😀

 

  • Trol 1
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

 

Moj svak je bil nek svetovni prvak (sem mel posnetek z Eurosport) v Jiu Jitsu, sicer nek prikaz dveh borcev... in dober znanec ima v tej borilni veščini najvišji čin (pas) v Sloveniji. Oba sta bla leta tudi v specilani enoti policije (saj dejansko jih je večina teh od tam). Jaz proti tem ljudem nikoli ne bi upal z nožem. Seveda, če bi vedel kaj so in kaj znajo. Samo zato sem se sploh vmešal v pogovor o tem kako "ne moreš nič" proti nekomu z nožem.

 

Zdaj pa grem v šetnjico in tudi s tega pogovora, ker se vnemajo strasti :D

Nam je reku enkrat en multi črni pas mojster, ki je inštrural enote na kar visokem nivoju, da je na enem seminarju dal raznim nivojem nož in da niti proti enemu se ni mogu branit. Čim imaš neko osnovo napada z nožem si  osnovi nepremagljiv.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Se strinjam. Torej, jaz sem treniral TKD 20 let, špilali smo se s propsi vsakic ko je blo kaj časa. V kontrolirani situaciji se marsikaj da naredit, proti nekomu ki NI treniran in ne ves koliko je zmesan, jaz bezim, ce je opcija. Tu sploh ni debate. Netrenirani so ful nepredvidljivi, noz te lahko zjebe v sekundi. Ce je situacija brezizhodna, probas, ce je pot ven, gres. Plus, oseba nikoli ni bila v taki situaciji, niti ne ves kako reagirat, panika, strah. 

Pomaga ful da se natreniraš prepisat naše naravne instinkte, ki so za en kurac :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 27 minutami:

Tbh je bl krcevinasta tvoja reakcija, samo dobro, itak hodimo na forum po dnevno dozo krcevin

Ti si itak hodeča bigotska krčevina in te sovražim iz dna srca. Valjda ti ne bo kul večina stvari, ki jih napišem. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 8 minutami:

Kako si doživljal zlom ptujskega nočnega življenja, ko so skupinsko posilili (ali pa vsaj občevali, ne spomnim se, če je šlo za posilstvo) eno žensko v Evropi? Jaz sem bil v prvem letniku, lih prvič ali drugič v lajfu so me starši spustili žurat, pol pa tak monstrum event, pa to še v Evropi, ki smo res od 15-letnikov do 30-letnikov hodili tja

 

Znanec / od kolega sosed je za kako leto ali dve dobesedno izginil, kar naenkrat ga nisem več nikjer videval. Po dolgem cajtu, ko smo se končno spet srečali, je povedal, da so škifi poraidali bajto (ne vem zakaj, ugibam da kakšne mučke družinskega biznisa) in zasegli vse kompe diske elektroniko fse. No in na njegovem kompu so našli tisto fotko z evropa eventa (kolikor se iz druge roke spomnim je bilo daleč od posilstva, problem je bil, da so se nardile fotke - underage osebe, se ve - in širile dobesedno povsod). No in ker je to bil CP so bili KONKRETNI problemi. Ne spomnim se, kaj vse je razlagal, da je dal skoz, samo njegov lajf je bil potem popolnoma drugačen, kot da bi primerjal osebo pred/po hardcore droge. Res bad.

  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 23 minutami:

Dejansko si ti kle krinđa. Mislim te debate smo imeli tudi na mednarodnih seminarjih samoobrambe z inštruktorji, ki so inštruirali recimo tudi specialne enote ipd. Ti izpadaš nevedno, ko misliš da je to neka znanstvena fantastika in narobe razbiraš, da se kdorkoli duva kle. Jaz se nikoli nisem imel ne za fajterja ne za nasilneža. Vsakič ko je bla frka sem šel stran, zadnja stvar da bi se stepu. Mi je pa zanimiv pretep kot šport, tehnika in veščina. Tebe je pa navilo na obrate in si izbruhnu v neko histerijo in pretiravanje. Chill the fuck out, kot da smo pri tebi doma na večerji in nas mečeš ven iz bajte.

Ma dinozavri za časom ste no. To je moj point. Neki odrasel folk, ki se pogovarja o pretepanju. Iz tega položaja izhajam.

Različni zorni koti, to je to.

Povedal sem ti kako izgledaš v mojih očeh. Napisal si mi nazaj. To je to. Chill the fuck out, kot da sem pri vas doma na večerji in me mečete ven iz bajte.

Dej dojami že enkrat.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Ti si itak hodeča bigotska krčevina in te sovražim iz dna srca. Valjda ti ne bo kul večina stvari, ki jih napišem.


ne bi si mislu da gojis custva do mene, v cast mi je :wub:  drgac pa nism rekel, da mi ni cool, kar napises, ampak prej obratno.  Napisal si tudi ti krcevine in ravno to mi(nam) je cool in zato se hodi na forum

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Ma dinozavri za časom ste no. To je moj point. Neki odrasel folk, ki se pogovarja o pretepanju.

Kir debilen argument. Si gledal kdaj joe rogana na primer? Je še starejši od nas in se še bolj pogovarja o pretepanju. Ne razumeš zanimivosti te debate. Mislim kle je odrasel folk ki se pogovarja o video igricah, in?

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 4 minutami:

Kir debilen argument. Si gledal kdaj joe rogana na primer? Je še starejši od nas in se še bolj pogovarja o pretepanju. Ne razumeš zanimivosti te debate. Mislim kle je odrasel folk ki se pogovarja o video igricah, in?

Aja, če je Joe Rogan (en največjih idiotov na svetu, ki verjame v najbolj debilne teorije zarote) tko reku, pol valjda nimam kaj. To je to.

Nič in. Meni je jasno, da bi marsikdo isto bil krčevinast, če bi videl moje poste o igricah. Ne bi se niti približno zgražal. Napisal bi mu to kar si napisal ti meni (da je na napačnem mestu za sikanje) in moval dalje.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Aja, če je Joe Rogan (en največjih idiotov na svetu, ki verjame v najbolj debilne teorije zarote) tko reku, pol valjda nimam kaj. To je to.

Nič in. Meni je jasno, da bi marsikdo isto bil krčevinast, če bi videl moje poste o igricah. Ne bi se niti približno zgražal. Napisal bi mu to kar si napisal ti meni (da je na napačnem mestu za sikanje) in moval dalje.

Dal sem ti primer. A vsi njegovi gosti s katerimi se pogovarja o fajtu so tudi debili? A vsi drugi komentatorji fajtov so debili, al oni so ok če samo komentirajo boje? Dej razdelaj malo sistem, da vemo kam se postavit, da bomo živeli pravilno po kekitu.

 

Mislim nasploh mi gre na kurac ta "prestari ste za x" v večini primerov. 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Pravkar:

Dal sem ti primer. A vsi njegovi gosti s katerimi se pogovarja o fajtu so tudi debili? A vsi drugi komentatorji fajtov so debili, al oni so ok če samo komentirajo boje? Dej razdelaj malo sistem, da vemo kam se postavit, da bomo živeli pravilno po kekitu.

 

Mislim nasploh mi gre na kurac ta "prestari ste za x" v večini primerov. 

Ok.

(prosim prosim prosim, dojami ta post)

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...