Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jaz sem iz enga zaspanega naselja na severu LJ, sami nižji-srednji in srednji sloj belčki slovenčki (vsaj v mojem otroštvu, pol je ratalo malo bolj petično), skoraj nič priseljenskih družin iz ex-Yu; tudi v srednji sem hodil na eno bolj uglednih gimnazij za piflarje, tam sta bla ena dve malo bolj resna 1v1 fajta v štirih letih, tko da sem se na srečo večinoma ognil kakemu bullyanju in hujšemu nasilju :D

 

Se pa spomnim, da smo s sošolci iz OŠ s kolesi enkrat hengali pri lokalnem fuzbalu klubu, kjer je poleg njih na treninge hodilo tudi kup čefurjev iz Dravelj in Šiške; baje precej problematični modelčki, večji in starejši od nas (oni recimo 14-15, mi 12-13); in začnejo po treningu malo krožit okrog nas, kao prijateljski, ker hud kolo s 24 prestavami, dej malo za probat, ena testna vožnja... Prav igra mačk z mišmi, ker smo vsi vedli, da nas jebejo v glavo brez direktnih groženj, da uživajo v tem, nikamor se jim ne mudi domov, noben od nas si ni upal agresivno nastopit, ko so nas prisilil v to, da smo jim prostovoljno odstopli bicikle za 'malo sprobat', ves čas si bil ful živčen, da boš ostal brez bajka in si potihem molil, nej se že poberejo in dajo mir... 

 

Na koncu si je en od njih sposodil kolo od sošolca, zginil za kako uro in pol (po moje šel do centra LJ in nazaj :D), lastnik pa iz minute v minuto bolj vidno živčen in obupan, ostali burazi so ga pa samo pokroviteljsko mirili in pušili čike... na koncu smo tam čakali celo večnost, da je končno dobil kolo nazaj in smo se po ene dveh urah sproščenega in prostovoljnega druženja s Šiškarji loh končno pobrali domov

 

Ni glih neka zajebana zgodba, mi je pa ostalo ful v spominu kt master class poniževanja in maltretiranja, brez da bi bilo treba direktno grozit ali kaj res ukrast, in to s strani 14-15 let starih mulcev, ne odraslih... od takega folka bi nekako pričakoval čist direktni primitivizem, ne pa že skoraj gang-level psihološke igrice

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 8 minutami:

fak saj ni cudno da model pije ce ga tolk maltretirate

in veš zakaj so me iz osnovne šole jebal v glavo, ker sm mal svojeglav. keri blesavi modeli.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 2 minutama:

 

Daj zacni brat poste po tvojih pijanih izpadih ker ti ocitno res ni jasno.

teb ni jasno. napadaš me od začetka a vse kar sm bil sm bil iskren. you can't handle the truth.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 21 minutami:

 

Kerega? Črnega Đonija Sprehajalca?

 

Al maš bolj prestižno zadevo?

 

od človeka tvoje starosti bi skor pričakoval Ballantines :D

 

Res ne vem, zakaj je ta zanič viski (ajde, bourboni so še slabš) bil tok popularen vsaj v naših koncih Slovenije

ni, k da bi bil edini v duty free shopih :D

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 14 minutami:

 

od človeka tvoje starosti bi skor pričakoval Ballantines :D

 

Res ne vem, zakaj je ta zanič viski (ajde, bourboni so še slabš) bil tok popularen vsaj v naših koncih Slovenije

ni, k da bi bil edini v duty free shopih :D

 

Ma, nisem pristaš prktično nobenih viskijev. Tu pa tam kakega, pa še to bolj na silo, ko kdo nudi. Ballantines pa mi je sploh ogaben, tudi izjmeno redko vidim koga, da ga pije čistega. Poznam pa ogromno ljudi, ki ga pije občasno s coca colo, tudi sam ga lahko spijem s coca colo, čistega pa zelo težko. Jaz tudi ne vem zakaj je tako popularen, pri nas ima večina običnih gostiln na voljo Ballantines vsaka, potem pa še kaki Jack in to je to od ponudbe lokalnih kafan več ali manj.

 

Na sploh pokonzumiram zelo malo žganih pijač. Dosti raje kak domač šnopc, viljamovko, slivovko,...Ali pa vinjak, evo Rubin vinjak mi je nekoč bil zelo dober.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...