Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 18 minutami:

Mislim, ja, sam se pa moras strinjat z njim da je nefer da ima “prepoved postanja v fuzinah igrovju”, pol se ga pa tle omenja in dissa.

Ma tle se omenja in dissa vse živo, od ne prelepih HBO igralk, preko vplivnih pravnikov, ki so ob prihodu ChatGPT prešli na programerstvo, do tet, babic in naraščaja.

Valjda se strinjam, da je na splošno grdo opravljati folk, sam bodmo resni no, ni pogojev, da se bo folk tega držal. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Drugače danes sem imel prometno. V tunelu izola koper se je vse nenadoma ustavlo - komi komi komi da sem se ustavu za avtom pred mano, ko v risanki si že uno obrišem pot s čela kao, safe, naenkrat bam, me na polno nabije en model od oduzadi in udarec me še zabije v modela pred mano, ko pinball žogica sem bil v avtu, še odvezan in zadet, uno poslušal rock na glas in pel zraven, lih razmišljal kako je lajf nice, nope. No na srečo mi ni hudega, sam se ustavimo pol vsi trije na busni, pa ta model od zadaj, ki je kriv za vse tri avtomobile nima tehničnega narejenga, kar pomeni, da mu tudi zavarovanje ničesar ne krije. Pol sem reku, da bom jaz reku da sem se zabil v prednjega, da pokrije moja zavarovalnica te stroške, on naj si popravi svoj avto, za vse stroške, ki jih bom jaz imel pa mu bom reku kolko naj mi da.

  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 39 minutami:


sam a to da skos tagga ljudi v svoji temi, medtem k se sam s sabo pogovarja je pa kosher al kaj

Drgac ja, sej ti lahko gres shitpoastst v njegovo temo. Pac, dokler on uposteva ta gentelmanski dogovor se mi zdi fer. 
Itak sm pa party pooper, sej vem. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 9 minutami:

Sej mislim da v veriznem trcenju si ti kriv za avto pred sabo, ker se nisi ustavil “z dovolj varnostne razdalje”. Lahko se motim no. 
 

Drgac pa lepa, brez tehnicnega lepo na cesto boli ga kurac. 

Ma to mora bit nek mit, ta pred mano je isto to reku, ma mi je rekla sestra, ki je 10 let delala na odškodninah, da ne, če si se ustavu pred njim pomeni, da si očitno imel dovolj varnostne razdalje.

 

Ja lej life je struggle.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 27 minutami:

Drugače danes sem imel prometno. V tunelu izola koper se je vse nenadoma ustavlo - komi komi komi da sem se ustavu za avtom pred mano, ko v risanki si že uno obrišem pot s čela kao, safe, naenkrat bam, me na polno nabije en model od oduzadi in udarec me še zabije v modela pred mano, ko pinball žogica sem bil v avtu, še odvezan in zadet, uno poslušal rock na glas in pel zraven, lih razmišljal kako je lajf nice, nope. No na srečo mi ni hudega, sam se ustavimo pol vsi trije na busni, pa ta model od zadaj, ki je kriv za vse tri avtomobile nima tehničnega narejenga, kar pomeni, da mu tudi zavarovanje ničesar ne krije. Pol sem reku, da bom jaz reku da sem se zabil v prednjega, da pokrije moja zavarovalnica te stroške, on naj si popravi svoj avto, za vse stroške, ki jih bom jaz imel pa mu bom reku kolko naj mi da.


 

 

bad za nesreco

 

 

sam jezus kristus kak si zabit lol

  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 19 minutami:

Se nadejam nove zgodbice kak te je nekdo zopet zajebal 🤣

Precej zlobna in bedna izjava, še posebej ker je neresnična, mene nihče ni zajebal, če ciljaš nemčijo so zjebali mojega svaka, jaz nisem sklepal nikakršnih dogovorov razen z njim in to sem dobil plačano od države. Mislim niti ne poznaš situacije, niti ne veš če mogoče tega tipa nisem prepoznal na nek način nit nič, kr neki si bubnu v prazno in me oklical za debila. Še posebej v situaciji, ko sem vidu človeka v stiski, ki sem mu hotu poamagat. Res prav peak maturity.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

ma ne bo se ti neki ful dvignila premija.. ce nimas kasno ne vem

bolj je vprasanje ce ti bo dal za popravilo.. no upam da bo.. odvisno tudi koliko bo.. se je za vprasat zakaj nima tehnicnega

sej mas prico.. sam pizda.. mah ne vem jaz nebi tega delal da morem pol razmisljat in skrbet ce mi bo dal al ne

odvisno koliko imas kesa no in kaksna je skoda

 

sicer pa jaz sem pred kratkim tudi imel mini nesreco, neki sem strcal po mobitelu vrjetno lih mn3 in se v izi zabil eni stari spredaj

stari se ni poznalo skoraj nic.. ma nic, samo prah od moje tablice malo.. samo je vstrajala.. pol sem vidu da ima ob strani neko veliko prasko in je vrjetno upala , da ji bodo tudi uno popravli.. pol smo izpolnili uni obrazec in sem si reku bos ti kurac pizda in sem lepo narisal kam sem se zabil, direkt v sredino ne ob strani

 

in nic grem na zavarovalnico in pickla me klice cez kaksen teden, da ce se lahko dobimo in gremo skupaj dat izjavo, kao da je boljse.. sm si mislu jaz mhm..

pridem tam in me zacne zicat kao ce lahko to popravimo, da velja tudi za obstrani =))))) sem ji reku ma pizda kako, ker sem tudi naredil crte ,da se ne da nic dopisat in zdaj ce nas dobijo lahko tudi jaz najebem za goljfijo.. in picka zacne ma dobro sej cene ne rabi bla bla.. sem jo pogledal pizda ti materna glumka jedna, naj ti bo vjestica imas sreco da mi grejo zavarovalnice bolj na k kot ti.. sem vez uno njen del, ga polozil na mojega in podalsal crto in narisal par puscic se ob strani in pol na koncu je dobila in neki da mi bo placala povisico premije, sem si mislu samo bezi da te ne vidim vec..

 

pa premija se ni neki bajno zvisala, dejansko nisem niti opazil, mislim itak bi se mi tako ali drugace.. pol sem razmisljal pizda pomoje je gledala v ogledalo in nalasc zabremzala, ko je vidla da ne gledam naprej, ker je bila kolona in smo se premikalo na metre.. pizda vidis zato jaz nebi imel nikoli nek draga avto, kot prvo ga ne rabim in kot drugo pol gledas vsako prasko kje bos kaj profitiral ce nimas dnarja za kasko oz da se ti kasno ne povis bajno :)

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Ja razn ce ni ta tip tvoj ozji sorodnik, je ta akcija res debilna, jbg. 

Ma model je nek Chenier, iz njegovega profila na LUD Literaturi:

 

Odraščal sem v Izoli, srednješolsko izobraževanje pa zaključil na Gimnaziji Koper. Diplomo sem pridobil na Fakulteti za humanistične študije v Kopru, iz smeri Kulturni študiji in antropologija. Na isti instituciji sem vzporedno študiral tudi zgodovino. Trenutno sem doktorski študent smeri Zgodovina Sredozemlja na Fakulteti za humanistične študije in zaposlen kot mladi raziskovalec na Znanstveno-raziskovalnem središču Univerze na Primorskem.

Leta 2008 sem uredil Izolski študentski literarni zbornik, v katerem so bili objavljeni izdelki s področja kratke proze in poezije neuveljavljenih avotrjev,

 

Takoj sem vidu da je moje pleme, poslal mi je tudi že tri smsje od takrat, kjer se ful opravičuje in mi pravi da naj ga pokličem takoj, ko bom zvedu kolko mi mora plačat, pa imam njegove podatke, preden mi ne da keša ne grem ničesar prijavit. Pa kle iz Izole je, otroke ima ... kaj me bo zajebal dej no. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

Drugače danes sem imel prometno. V tunelu izola koper se je vse nenadoma ustavlo - komi komi komi da sem se ustavu za avtom pred mano, ko v risanki si že uno obrišem pot s čela kao, safe, naenkrat bam, me na polno nabije en model od oduzadi in udarec me še zabije v modela pred mano, ko pinball žogica sem bil v avtu, še odvezan in zadet, uno poslušal rock na glas in pel zraven, lih razmišljal kako je lajf nice, nope. No na srečo mi ni hudega, sam se ustavimo pol vsi trije na busni, pa ta model od zadaj, ki je kriv za vse tri avtomobile nima tehničnega narejenga, kar pomeni, da mu tudi zavarovanje ničesar ne krije. Pol sem reku, da bom jaz reku da sem se zabil v prednjega, da pokrije moja zavarovalnica te stroške, on naj si popravi svoj avto, za vse stroške, ki jih bom jaz imel pa mu bom reku kolko naj mi da.

 

Najebal boš, dobrota je sirota. Pike boš dopbil, ki ti noben ne bo plačal, jaz sem mel še odvzem za 1 mesec pred leti... iz dobrote si dejansko veliko norost naredil. Upam, da ne preveliko.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

Drugače danes sem imel prometno. V tunelu izola koper se je vse nenadoma ustavlo - komi komi komi da sem se ustavu za avtom pred mano, ko v risanki si že uno obrišem pot s čela kao, safe, naenkrat bam, me na polno nabije en model od oduzadi in udarec me še zabije v modela pred mano, ko pinball žogica sem bil v avtu, še odvezan in zadet, uno poslušal rock na glas in pel zraven, lih razmišljal kako je lajf nice, nope. No na srečo mi ni hudega, sam se ustavimo pol vsi trije na busni, pa ta model od zadaj, ki je kriv za vse tri avtomobile nima tehničnega narejenga, kar pomeni, da mu tudi zavarovanje ničesar ne krije. Pol sem reku, da bom jaz reku da sem se zabil v prednjega, da pokrije moja zavarovalnica te stroške, on naj si popravi svoj avto, za vse stroške, ki jih bom jaz imel pa mu bom reku kolko naj mi da.

 

fucking debil jedan

za ta drug razlog so ti pa tko že ostali povedli 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...