Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ne se jebat s tem barabinom siskom.. kam boste sli na dopust v slo za 200 evrskih valut v bonih?? =)))))

 

Jaz sem razmisljal, da bi sel v Cateske na tobogane, v tujino ne bom hodil.. na morju sem itak ze.. hribi pa niso moja stvar

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče Pravkar:

Ne se jebat s tem barabinom siskom.. kam boste sli na dopust v slo za 200 evrakih valut v bonih?? =)))))

Ej iščem varianto kako ga drugače utopit. Sem ravno danes razmišljal, da jutri našnem to temo v oštariji. Mam namen, da se probam zmenit na enem kmečkem turizmu, ki ima tudi prenočišča (dva taka lastnika poznam zelo dobro), če bi se dalo zmenit, da ene 4-5 kolegov pride jest in pit, on pa si pač beleži, da sem spal tam. Pa seveda tudi nekaj provizije, da vzame. Sicer pa bomo vidli kaj bo vse možno.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ej iščem varianto kako ga drugače utopit. Sem ravno danes razmišljal, da jutri našnem to temo v oštariji. Mam namen, da se probam zmenit na enem kmečkem turizmu, ki ima tudi prenočišča (dva taka lastnika poznam zelo dobro), če bi se dalo zmenit, da ene 4-5 kolegov pride jest in pit, on pa si pač beleži, da sem spal tam. Pa seveda tudi nekaj provizije, da vzame. Sicer pa bomo vidli kaj bo vse možno.

Ja tudi to ce ga lahko naprej prodas za 50 100 eur

Povezava do prispevka

@Sovica: Prinesem svoj bon, ko ga seveda dobim. Kje te najdemo? :)
Ideja dejansko ni slaba, ker SP lahko odpreš v uri ali dveh, razen če gre pri teh bonih za kak drobni tisk (samo določene "destinacije", toliko in toliko časa že obratuje ipd …)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

To bo še heca, ja. Tako kot nas meni večina. Sicer, roko na srce, jaz malce dvomim, da bi dejansko uporabil. Ampak nikoli se pa ne ve. Z 200 € se da kar preživet kak dan ali dva. V bistvu imam celi Čatež pokrit za ves dan. Ampak to bo ziher polno nekih drobnih tiskov, kot pravim. V ceno vključeno samo to in ono, velja izključno samo za ... itd.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

To bo še heca, ja. Tako kot nas meni večina. Sicer, roko na srce, jaz malce dvomim, da bi dejansko uporabil. Ampak nikoli se pa ne ve. Z 200 € se da kar preživet kak dan ali dva. V bistvu imam celi Čatež pokrit za ves dan. Ampak to bo ziher polno nekih drobnih tiskov, kot pravim. V ceno vključeno samo to in ono, velja izključno samo za ... itd.

Bojda nočitve in nočitve z zajtrkom. V toplicah kjer je karta zraven imaš v enih za ene 3 dni. Hrano in pijačo plačaš sam.

Povezava do prispevka

Mah kaj ces da nardijo, dokler ne ponarejajo je ql.. tudi ce nekdo izkoristi itak gre kes v gospodarstvo

 

Mislim, ce res ne odpirajo podjetji in sp samo da poberejo bone in pol zaprejo, kot je spvica rekel

 

Ne vem kaj bi lahko

 

Al pa da neki zaglumijo s tem oddajanjem airbnb al kaj je ze, to bi lahko ja, sam pomoje za to se ne bo dalo porabit bonov

Povezava do prispevka

Nočitev je OK, ja. Ampak Tomazek je napisal, da so hrana in pijača v lastni režiji. Dvomim, da bo Sovica dal na mizo par kišt piva in kak narezek, za kar potem ne bo dobil povrnjeno (vsaj glede na omenjene bone). 

edit: eh, že kapiram. On nočitev kasira, kaj pa vem 100 € po osebi (torej z enim bonom prespita 2) ali celo 200 za enega (itak jih bomo vsi dobili, bone mislim), pijačo in hrano pa pač nabavi in postreže na lastne stroške, kasneje pa pokasira od bonov za nočitev in si načeloma povrne stroške. recimo

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

Nočitev je OK, ja. Ampak Tomazek je napisal, da so hrana in pijača v lastni režiji. Dvomim, da bo Sovica dal na mizo par kišt piva in kak narezek, za kar potem ne bo dobil povrnjeno (vsaj glede na omenjene bone). 

Joj no DaCapo. Enako kot sem jaz napisal s kmečkim turizmom. On ti da pivo, knjižil pa bo kot 2,3 al 4 nočitve pa pobasal denar.

Povezava do prispevka

Malo sem sicer skeptičen, če bo drobni tisk to dovoljeval... ampak načeloma se mi zdi logično, ja. 

Problem je sicer, ker Sovica ne bo mogel kar tako hitro odpreti gostinski nočitveni SP. Tu so ipak še vse te finte z inšpekcijami in dovoljenji... Ampak če mu rata v juliju, sem za. Rajši dam ta 200 € bon mnenjalničarju, kot da mi zapade ali ga uporabim nekje čisto brezveze. Čeprav Čatež me tudi mika, to imamo vsako leto nek "obred".

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...