Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Po branju teh zgodbic o vrhunskih McD burgerjih sem lani enkrat ves nahajpan uletel tole probat, da še moje brbončice okusijo ta kulinarični presežek. Naročim uno najdražjo stvar iz te "Master" linije. Se usedem ves vesel. Sline se mi cedijo kot steklemu psu. Pomanem roke in plosknem od veselja. Odpakiram zadevo iz premium embalaže. Vgriznem. ... In sm sam začel klet. Suho kot kurac. Pleska tanka kot papir. Pol višine burgerja je blo od solate, ki je bla trda in skup zbita kot da je nekdo s kladivom tolku po njej in jo vrgu not, da si nekdo polomi zobe na njej. Zaradi tolikšne količine solate je bil pa tudi okus predvsem solatni. Sem sam pljunu vse skup ven in s praznimi usti še enkrat zaklel. Še dobro, da sem zraven naročil še 2 obična cheesa, da sem mal popravu okus. Slabšega obroka mi še noben šiptar ni serviral v življenju.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 1 minuto:

Po branju teh zgodbic o vrhunskih McD burgerjih sem lani enkrat ves nahajpan uletel tole probat, da še moje brbončice okusijo ta kulinarični presežek. Naročim uno najdražjo stvar iz te "Master" linije. Se usedem ves vesel. Sline se mi cedijo kot steklemu psu. Pomanem roke in plosknem od veselja. Odpakiram zadevo iz premium embalaže. Vgriznem. ... In sm sam začel klet. Suho kot kurac. Pleska tanka kot papir. Pol višine burgerja je blo od solate, ki je bla trda in skup zbita kot da je nekdo s kladivom tolku po njej in jo vrgu not, da si nekdo polomi zobe na njej. Zaradi tolikšne količine solate je bil pa tudi okus predvsem solatni. Sem sam pljunu vse skup ven in s praznimi usti še enkrat zaklel. Še dobro, da sem zraven naročil še 2 obična cheesa, da sem mal popravu okus. Slabšega obroka mi še noben šiptar ni serviral v življenju.

 

Kot McD team se strinjam. Premium McD burgerji so overrated. In večina mi jih ni dobra. Medtem ko naši klasiki, Mc Chicken, BigBac, TrippleCheese, Bacon cheese burger in navaden krompirček so mi pa zakon. Jebesh debel krompir, Loco Roco in podobno - zihr si tega jedel vsaj po opisu hehe :)

Povezava do prispevka

Je tolk slab, da ga vrneš back.

 

Also, moram rečt, da ful pogrešam Mekiča. Uni filett-o-fish mi niso neki preveč dobri :\

Vege ponudba pa je za crknit slaba. Upam, da bojo prej ali slej ufurali kako impossible burger varianto.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

A nima Burger King imposible burger?

 

Drugač je pa v McD najboljši burger s "skritega" menija. Ko sm v burgerland naročim double quarter pounder na big mac način. Ubistvu je to big mac z debelejšima pleskavicama in brez srednjega dela bombete.

 

Sam ne vem a royal with cheese še obstaja al karkoli je že alternativa v eurih.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

A nima Burger King imposible burger?

 

Drugač je pa v McD najboljši burger s "skritega" menija. Ko sm v burgerland naročim double quarter pounder na big mac način. Ubistvu je to big mac z debelejšima pleskavicama in brez srednjega dela bombete.

 

Sam ne vem a royal with cheese še obstaja al karkoli je že alternativa v eurih.

Reveži z obale nimamo tega. Mogoče bi se lahko zapeljal v kak Trst po koroni.

Sam nisem zihr, če imajo local BK sploh impossible burger.

 

Sven ima amaze burger, sam tisto je bolj mid tier. Baje je impossible burger ultimate ponaredek.

Povezava do prispevka
Raz reče pred 1 uro:

Če kdo ima/igra na PCju - a je Red Dead Redemption 2 zdej v redu stanju? So ga popatchali ali je še vedno kup tehničnih težav?

Na sinovem kompu dela vse OK in več kot gladko in res lepo (Ryzen 7, 16 GB ram, 2060gtx z "default" nastavitvami).
Meni na starem PC-ju (i5, 8 GB ram, 1070) občasno nekoliko zamrzne za kakšne pol sekunde, ampak dejansko niti ni tako pogosto, da bi bilo res moteče (proti vsem pričakovanjem!), igram sicer na "default", edino nekaj malega sem zmanjšal sence in vodo. V obeh primerih govorim o 1080p resoluciji. In dodajam, da je bilo v štartu res precej več težav (vsaj na mojem betežnem PC-ju), torej so patchi očitno res nekaj doprinesli.

Pa Moonshiners mode je na voljo za online. Osebno nisem kaj dosti čekiral, ampak kot nek free DLC in vsaj kolikor sem videl, ko je sine igral, je kar kul. ;)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Raz: pa upoštevaj, da sem jaz precej torelanten glede vseh teh tehničnih zadev in občasno (kjer gre na splošno za dobro igro in me seveda vlečeta zgodba in pač Svet) "spregledam" tudi omenjena zatikanja. Nekomu bi bilo verjetno bolj moteče, recimo. To govorim o moji konfiguraciji (i5, 1070...). Dejansko, iskreno povedano, pa seveda tudi sam raje igram na sinovem kompu, hehehe, če le pridem do njega. Tam res ni nobenih težav.
edit: definitvno pa ne merim nobenih fps-jev. Dokler je zame igralno, je to pač to. ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

 

Ti si nek 110 kg merjasec a nisi? :D:D Stari mava midva to, jaz imam sicer 20 kg manj, ampak toliko osnove pa mislim da že imam, da bom zdržal 60 sekund... Samo pazit da me plešasta podlasica ne dobi v side ali Boh ne daj full mount pa je to to, bolj ga bom zagrabil in se ga držal kot se ga njegovi upniki :D:D

 

Pa še ves bo zarjavel, ker toliko časa samo je fast food, kadi marihuano in ne trenira, skoraj bi upal iti staviti 1 uro!!!

 

More lika 120, pizda prejsnje poletje sem bil lep maneken od 100 kill.. zdaj sem res zavaljen ufc prasec.. amapk tudi hitrost je moja vrlina.. edino kar me jebe ker res nimam pojma o teh fajting tehnikah in pomoje ce mi plesasti bruce lee zvije roko ko ne pricakujem, zgrabi za vrat ali spotakne, slednje vrjetno malo tezje.. zna bit frka, sploh glede ba to da ne smem 60s bezat oz tect na okoli.. bos sel ti prvi, da malo opazujem tehnike branjenja, pol pa grem jaz the rock mode

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 13 minutami:

Kaj pa če bi imeli raje bench competition:D tukaj bi si upal kar staviti novega ps5 nase - glavna konkurence sta stipe2 pa 120kg bigboss:D

 

 

Kaj en rep al kdo jih naredi vec? Pizda ja to bi bilo zanimivo. Moc ni lih moja vrlina ampak nisem lih svohcen.. sam pomoje stipe2 z njegovo bosansko zidarako kito nas porejpa

 

Vceraj sem lih gledal Stipe Miocic neke fajte

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 1 minuto:

Drugače pa upam izzivati tudi vsakega v mac challenge. Ko je Galko nazadnje častil, sem požrl tri velike burgerje, pomfrit in 9x mcnuggets, mcsundee sladoled. Bil sem sicer sit, ne pa do konca nažrt. Tako da sem imel še prostor:D

 

Aja moja življenjska politika je drugače, da ko frend časti meca za rojstni dan, si naročim 2x več kot običajno in se na njegov račun nažrem ko svinja. Ko drugi častijo si tudi nikoli ne naročujem poceni hrane, ampak samo premimu burgerje, ki stanejo preko 5 evrov na kos.

 

hahaha

 

ok ta challenge si upam sprejet sicer morem bit lacen in naredit hud trening prej.. tako da svetujem tudi tebi enako

Povezava do prispevka

Pustimo zdaj te burgerje že enkrat … Jaz sem si danes končno spet naročil kitajsko. Namreč, v tej karanteni je bila moja priljubljena kitajska dostava edina, ki ni dostavljala in mi je res manjkalo. Bilo je sicer vsega, od Tajske in Vietnamske, ampak prav ti moji kitajci so imeli očitno zaprto. V par dnevih bom moral nadoknaditi vse za nazaj, čeprav večinoma itak naročam cenejše oz. najbolj navadne jedi. (beri: kak chop-sui in obvezno pečene rezance z zelenjavo, v večini primerov pa še hrustljavo račko).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...