Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@gorančuga: če ti je win10 edition OK, potem za 5 € ni vrag, da ne boš nabavil.

https://www.instant-gaming.com/en/5657-buy-key-microsoftstore-minecraft-windows-10-edition/

(in preverjeno deluje, jaz sem recimo nabavil, da lahko s sinom -on ima win10 edition že od prej, igrava skupaj v online). 
edit: Ampak pazi, java verzija multy ni kompatibilen z win10 multy. Tako da naj tamala počekira, kaj imajo njeni prijateljčki, če želijo pač igrati skupaj.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

@gorančuga: če ti je win10 edition OK, potem za 5 € ni vrag, da ne boš nabavil.

https://www.instant-gaming.com/en/5657-buy-key-microsoftstore-minecraft-windows-10-edition/

(in preverjeno deluje, jaz sem recimo nabavil, da lahko s sinom -on ima win10 edition že od prej, igrava skupaj v online).

sej pravim ne vem kaj so to za ene verzije, rabim samo original, a je windows 10 fejst drugacna od une taprve minecraft

 

bom pogledal in hvala ti za tole

 

@amnesia tnx tudi tebi, bom pocekiral

Povezava do prispevka

@gorančuga: Jaz nobene razlike med win10 in javo nisem opazil, je pa res, da se nisem spuščal v neke podrobnosti. Obe sta pure minecraft, ampak so čisto ločeni serverji in podobno oz. kot je Amnesia napisal: za javo obstaja velik mod community, če je to zate pomembno. Nekje sem bral, pač s tehničnega vidika, da win10 deluje celo še na bolj švohotnih računalnikih kot java verzija (ampak to dananes res ni problem, razen če bi rad igral na kakšnem obskurnem prenosniku izpred 15+ let). 

Najbolj važno je torej, kaj ima večina hčerinih soigralcev, če bodo igrali multy. In drugo: če je sedaj na spiratizirani javi, si bo lahko v original javo prenesla obstoječe shranjene svetove. Na win10 to ne gre, torej je v bistvu komplet štart znova. 

Edit: sorry, zdaj sem komaj videl, da je na onem linku win10 za 5 € "out of stock".  Je pa še Java za 19,39 :
https://www.instant-gaming.com/en/442-buy-key-minecraft/

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

sama nekj igra, nima nobenih frendov zraven

 

zdaj jo sprasujem kero verzijo bi pa prav da ne tele java, da bi windows 10

 

:wacko:

 

kao rab eno verzijo kjer dodajajo nove stvari, pojma nimam kaj smrklja govori, v cem je sploh razlika med javo in windows 10 verzijo?

 

najbolj da demo od obeh potegnem pa naj pove kaj bi

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 2 minutama:

ma ja kup pol to win10 verzijo za 5€ pa naj se zabava mal, ce se pojavi potreba, lahko kasneje se vedno nabavis java verzijo, niso to neki hudi zneski

sej zdj sm ji pokazal windows 10 pa je po screenshotih vidla , da TO JE PA TA, ki bi jo rada mela:mafija:

kje je  se za 5eur, ni  je na voljo tam na dacapotovem linku

 

Povezava do prispevka

Odkrito rečeno, jave nisem že dolgo pognal, tako da glede updatov nisem niti slučajno na tekočem. Tu v win10 pa kar redno nekaj dodajajo ja, je pa dosti zadev potem spet plačljivih! (bodisi v € ali s tistimi M coini? tega nisem nikoli kaj dosti čekiral, zato imam tudi stanje 0), pa take finte. Potem imaš tudi neke Realms (to je očitno tudi mesečna naročnina???).. Saj pravim, jaz večinoma igram čisto klasični način, pa multy je enostaven, pubec se mi lahko pridruži z dvemi-tremi kliki (ali obratno, jaz njemu :).
Par screenshotov iz menija win10 verzije za lažjo predstavo, narejeno pred par minutami:

mine1.thumb.jpg.29ea436c9d02048d5054e36f1ca5417b.jpg   mine3.thumb.jpg.b4707655ce219f4839e5d6dda9cf1e4b.jpg


mine5.thumb.jpg.703e7623b1296e418fe3453e7ee8c784.jpg   mine2.thumb.jpg.b3b6aa96d5d69489db14390fcfbee4cf.jpg

mine4.thumb.jpg.fb595a455fc9e0d12ed096a248119d72.jpg

Samo kaj, ko ni več za 5 €, še enkrat sorry.
Na MS Store je pa celih 26,99. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...