Skoči na vsebino

Formula 1 S2020E2


OBELIX

Priporočeni prispevki

Mislim, da bo tukaj še kaj drugega kot samo prva in druga mesta. Bo še kakšen odstop, pa kakšen zajeb pa kaj jaz vem kaj še vse. Gladko ne bo šlo.

 

Ne vem kaj bo, če bosta izenačena. Včasih je štelo večje število zmag, pa nato večje število drugih mest itd...

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 2 urama:

 

a ne bosta v tem primeru tocno izenacena? odlocajo potem sam 3 pike za fastest lap. :D

MadMax ima trenutno 14 pik prednosti, s še eno zmago jih ima 21. Blessed lahko potem zmaga dvakrat in pobere vse tri hitre kroge (7 + 7 + 3 v svojo korist), pa mu za naslov zmanjkajo 4 pike. Vse v primeru, da končata na prvih dveh mestih. Za kakršnokoli drugačno situacijo se mi ne da računati.

uredilo bitje Panthera Tigris
Povezava do prispevka

Pravi Horner, da je 7 dolgih let že odkar so se borili za prvenstvo in takrat je to blo s Fernandom in Domenicallijem. Predvsem mi je bil zabaven del, ko je reku da je blo takrat tko kontrastno đentlmensko, da ni blo nobenega off track shita kot je zdaj. In da je zdaj pač tako, ker zdej je prvič da je Toto challenged. :rofl::rofl:

 

Haha podtalne ej. :rofl:

Povezava do prispevka
Štromar reče pred 29 minutami:

Dobro si je Gasly zrihtal P2 :P

 

Dobro je. Preteklo dirko so stevardese oskodovale Lewisa, tokrat Maxa. Bi raje videl,.da ne bi delali skode. Ampak ce jo, naj bo vsaj "izravnana". 

 

Bodo že tako naredili da bo Hamilton prvak brez skrbi. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...