Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

bleachedagnus reče pred 6 urami:

Če bi si jih vsi vbrizgali, bi covid prehlad izginil. 

 

Lp, stroka

bleachedagnus reče Dne, 3. 3. 2022 at 20:48:

🇷🇺 🇺🇦 "PUTINOVA VOJNA PROTI UKRAJINSKEMU NARODU": TV prenos iz štaba Nata 

To je osnovna formula poročanja o vojni v Ukrajini v slovenskih in skorajda vseh zahodnih medijih. Ker sem obležal s precej grdo obliko Covida, sem v zadnjih dneh poslušal skoraj vsa poročila na RTV SLO in POP TV, ki imata največji vpliv na javno mnenje. 

  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 48 minutami:

Kljub temu, da nimamo nobene doze, živimo brez omejitev tak kot vi, ki imate tri :sorcerer:

Mislim da si malo spregledal obdobje med corono, sam ok, če ti je lažje tako potem itak, ta smrtonosni cocktail pušča dobesedno mrtve na vsakem koraku :(

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 19 minutami:

A naslednjega posta nisi uspela prebrat? Piše da je tisti text copypaste

Če nisi kopiral svojega posta potem boš moral malo bolj jasno povedat od koga je oziroma, da ni od tebe. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
reder reče Dne, 4. 3. 2022 at 11:24:

Ni res, mnogi (tudi tukaj) so v teh 2 letih postali obsedeni z korono, ironično večinoma antivaxerji.

Če uporabiš vsaj eno možgansko celico, boš dojel, da to izključno samo zato, ker so nas provaxerji posiljevali s svojimi debilnimi ukrepi. 

Povezava do prispevka
Avion reče Dne, 28. 2. 2022 at 21:28:

Evo, sem mal popravu, da je equal playing ground :)

 

Also, glede na to, da se je ana se nedolgo nazaj naslajala, da imamo mi se vedno omejitve zaradi slabe precepljenosti, evo, omejitev ni vec, precepljenost pa je isto slaba. Kaksno je pa stanje v bolnicah oziroma tista surova statistika zdaj en teden, ko se nihce vec ne ukvarja s tem?

 

Koga bomo krivili za slabo stanje oziroma koga bomo trepljali po ramah zaradi izboljsanja? Prosim za razlago v obliki nikoli prej slisanih paradoksov.

 

;)

Evo, še vedno čakam na odgovor. :) Sprejemam tako mentalne gimnastike kot mentalne paradokse. :)

 

image.png.131f5e22296d9c24c184da47726c33cc.png

 

Imamo pa vsaj takšne vzpodbudne novice, zdaj že ponarodelo slabi precepljenosti navkljub. :)

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 13 urami:

Mislim da si malo spregledal obdobje med corono,

A v obdobju med corono pa ti nisi kljub cepljenju moral nosit maske? Pa kazat potrdila, če si hotel v lokal na skret? Daj se zresni, no :) In edini, ki ves čas to spreminja v neko tekmovanje "med dvema taboroma" si ti :D

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Avion reče pred 6 urami:

A v obdobju med corono pa ti nisi kljub cepljenju moral nosit maske? Pa kazat potrdila, če si hotel v lokal na skret? Daj se zresni, no :) In edini, ki ves čas to spreminja v neko tekmovanje "med dvema taboroma" si ti :D

Zakaj tekmovanje, sam hočem vam čestitat, da ste se toliko časa držal doma zaprti, meni ne bi uspelo, sem rajši hodil na dopuste.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 minutami:

Zakaj tekmovanje, sam hočem vam čestitat, da ste se toliko časa držal doma zaprti, meni ne bi uspelo, sem rajši hodil na dopuste.

Ne vem, ti v vsaki covid temi nekaj omenjas "mi proti vam" :) Zaprti smo bli pa lih ene toliko kot ti, s tem da si ti toliko palice lacen, da ne opazis, da ukrepi prizadanejo vse :)

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 19 urami:

Zakaj bi moral? Point posta ni bil v covidu.

Zato ker je drugače plagiatorstvo. Krades ideje drugih. 

 

Drugače je pa tole kvakanje v tej temi sila neumno. Ce hočete aplavz, da ste preživeli korono brez ceplenja, ga od mene z lahko dobite. Nejateri pač potrebujete majhne milosti. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 2
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
ana reče pred 3 urami:

Drugače je pa tole kvakanje v tej temi sila neumno. Ce hočete aplavz, da ste preživeli korono brez ceplenja, ga od mene z lahko dobite. Nejateri pač potrebujete majhne milosti. 

 

Ko pride Ana na forum:

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...