Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

bleachedagnus reče pred 1 uro:

Kako veš da je vse kar se zgodi enkrat po covidu long covid? A če bi se ti isto zgodilo po cepljenju bi bilo to long cepivo? 

 

jah, kot sem omenil.. leto poprej je bil ekg bp, sedaj je bil sumljiv. tezave z zelodcem so se pa tudi zacele po covidu. Leta 2021 nisem nic manj zdravo zivel kot leta 2020. Se vedno sem 3-4 na teden telovadil, hrana je bila ista. Jebiga, zarad mene lahko obtozis, da je krivo cepivo,ampak od julija do novembra nisem imel teh tezav, zacele so se po covidu. 

 

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 1 uro:

Jp, sam to mene tudi zanima. Zakaj vsi 3x cepljeni še nismo množično krepnili?

 

Najbrž iz istega razloga kot mi necepljeni še kar dihamo. Mogoče naslednjo long winter of severe illness and death, pustimo se presenetit

Povezava do prispevka

Ooooooo tema je spet oživela. Folku je dolgčas, ker so se na drugih političnih temah že požrl, skregal in naveličal, yaaaaaaaay. Kje je Ana? Brez nje ni ringlšpila. Jest predlagam, da si lepo odpočijemo do jeseni, pol bo pa tkoaltko spet obdobje respiratornih bolezni pa se bomo lahko naprej kregal in obtoževal........pa najbrž dobimo tudi kakšno novo ime, ker tale virus ni več nov, ampak je zdej že zlo star, pa kakšen nov sevček, pa nove vakcine.........mislm da zna bit zanimivo. Varnostniki že trenirajo nove karafeke, za odganjanje nemaskiranih in nelegitimiranih. Bo tud še kakšen umru, nč skrbet.

 

Funny-coronavirus-memes-2022-omicron-768x433.jpg.33c8d924b62e39f96c2b760dca8d38af.jpg

 

Best-funny-Coronavirus-memes-2020-Honeycombers-Bali-6.jpg.b1531a6350ef47d48d7caa8014a82aba.jpg

 

funny-coronavirus-meme-2020-masks-768x843.jpeg.53e8c32d36ece3cb7c64fc8547bc0b43.jpeg

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Ko provax debilom preostane samo še argument: "Zakaj nismo vsi mrtvi?"

 

Seveda znate na dan povlečt sam najbolj debilne teorije, tak kot tiste 5g zarote.

 

Meanwhile vem pa že za 3 30 neki letnike, ki jih je v zadnjih mesecih pokončala možganska kap. Podnebne spremembe in nezdrav življenski slog najbrž. Pa čeprav so bli vsi pocepljeni športniki in jih je kap doletela med potapljanjem/plezanjem.

 

Je pa hecno, da je edini od kolegov, ki še vedno čuti posledice covida, 3x cepljen. Pa je fasal omikron. Vsi necepljeni dal čez kot prehlad, brez posledic.

uredilo bitje cefizl
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 uro:

 

jah, kot sem omenil.. leto poprej je bil ekg bp, sedaj je bil sumljiv. tezave z zelodcem so se pa tudi zacele po covidu. Leta 2021 nisem nic manj zdravo zivel kot leta 2020. Se vedno sem 3-4 na teden telovadil, hrana je bila ista. Jebiga, zarad mene lahko obtozis, da je krivo cepivo,ampak od julija do novembra nisem imel teh tezav, zacele so se po covidu. 

 

ekg si imel normalen, težave s kislino si imel pa že v preteklosti

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 3 urami:

Jp, sam to mene tudi zanima. Zakaj vsi 3x cepljeni še nismo množično krepnili? @banana@Pumpkin@hordak@cefizl@bleachedagnus@Marketa@nimious@maksi@Avion@UFO@Mitsu

In zakaj mene navajaš? 

 

Vztrajno dokazuješ, da si bebček, ki ni sposoben niti prebrati napisanega. 

 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 10 urami:

Dajmo mal obrnit ploščo ajde, kje so zdaj tisti kronični srčni bolniki po cepljenju in tovornjaki trupel? Kolk mormo še počakat, da nas začne masovno pobirat? :D 

https://www.tennis365.com/tennis-news/rafael-nadal-breathing-problems-indian-wells-defeat-taylor-fritz/

https://www.rtvslo.si/sport/kolesarstvo/vem-le-da-sem-prevozil-ciljno-crto-dobil-vodo-in-se-zgrudil/616585

Povezava do prispevka
Avion reče pred 2 minutama:

Pustimo covid po strani, kako da fak nalomis/zlomis rebro med igranjem tenisa?

Saj čist možno da si je nalomil zadevo že prej. Ne vidim skoraj variante, da bi si tole iz nule naredil med samo tenis partijo brez kakih akrobatskih padcev or smth.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 28 minutami:

Saj čist možno da si je nalomil zadevo že prej. Ne vidim skoraj variante, da bi si tole iz nule naredil med samo tenis partijo 

Ce tole pise v clanku:

 

Rekorder po številu osvojenih turnirjev za grand slam se je poškodoval med polfinalnim obračunom konec tedna v Indian Wellsu, a je vseeno nadaljeval turnir

 

A tle sploh se kdo bere kar linka al to kar mal prosto po Presernu?

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 14 urami:

ekg si imel normalen, težave s kislino si imel pa že v preteklosti

 

seveda, ful je fajn, ko me začnejo matrat stvari, zatem ko sem preoblel covid. Pa grem preventivno k zdravniku, kjer ti reče: "saj, EKG je normalen, ampak je res na meji, tako da pridi čez dva meseca ponovit", medtem ko je bilo leto poprej:" EKG normalen, zdr. pregled lahko ponoviš čez 2 leti".

 

Pa spregledal si, da imam dva prijatelja, ki sta prav tako imela probleme z želodčno kislino po covidu, pa v preteklosti nista imela. 

 

Ampak vse je naključje. Naključno so me začele te stvari zajebavat po covidu. Saj ne umiram, ampak fajn pa tut ni.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...