Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

reder reče pred 4 minutami:

Kakšen dolgčas je ta igra pod Xavijem, res si ne bi mislil da bo tak igralec prakticiral tako dolgočasen, rigiden, nekreativen in neatraktiven nogomet. Edina svetla točka Yamal.

To sem vam jaz govoril že ko ste ga vsi hoteli ko je bil pri Arabcih, trener bi moral biti Nagelsmann 

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 5 minutami:

To sem vam jaz govoril že ko ste ga vsi hoteli ko je bil pri Arabcih, trener bi moral biti Nagelsmann 

 

Hoteli smo ga v primerjavi z ostalimi alternativami v tistem času, Naglesmann to ni bil. Je pa res da smo se slepili da bo boljše kot je zato ker smo vedeli kakšen je bil Xavi igralec. Očitno nismo imeli prav, vsaj kar se igre tiče. Rezultati še nekako so ampak vprašanje koliko je to zaradi slabe lige.

Povezava do prispevka

https://www.marca.com/en/football/2023/08/20/64e1fce7ca474109238b4578.html?fbclid=IwAR0Xnntsk1EKCUpiDVX9caeY816NQ2sYa6xninhOLBNqlLUBlR0j0nbXslY

 

neymar poškodovan lol

 

"He has a minor injury that will prevent him from participating in training for the next few days.

"The duration of his absence has not been determined yet, and I don't know why he was called up by the national team."

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...