Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

rage reče Dne, 26. 8. 2023 at 17:35:

Pa se mehek penal, bravo PL 😂

 

Na če si že rollal eyese ker sem padel na foro pri Liverpoolovem penalu (kjer nisem videl pravega zornega kota), še zate. Predvsem video v commentih. 

 

S tem da tisti pen za liverpool je šel v pozabo, ta penal pa "analitiki" secirajo že 3 dni... :sleeping:

 

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 9 urami:

 

Na če si že rollal eyese ker sem padel na foro pri Liverpoolovem penalu (kjer nisem videl pravega zornega kota), še zate. Predvsem video v commentih. 

 

S tem da tisti pen za liverpool je šel v pozabo, ta penal pa "analitiki" secirajo že 3 dni... :sleeping:

 

 


Ne vem o čem govoriš tbh. A o rdečem za MacAllisterja?


Jaz se strinjam, da je to lahko sojenj kot penal. Največkrat prosta sodniška presoja, 50-50. In zanimivo, da sta ključni odlocitvi, ki sta na koncu odločili tekmo, šli v prid Unitedu.
 

Mimogrede, Salah tega penala zagotovo ne bi dobil.

 

Mimogrede 2, danes se na internetu vse secira, samo da ti pač United spremljaš.

Povezava do prispevka
Navedek

Dodatno finančno pomoč bo Čeferin skušal zagotoviti še na lastno pest, in sicer v obliki nogometne tekme, ki jo 15. septembra ob 20. uri gosti ljubljanski stadion Stožice. Celoten izkupiček, ki bo zbran od sponzorjev, prodaje vstopnic in s prostovoljnimi prispevki posameznikov, bo usmerjen v dobrodelno fundacijo “Preprosto blizu”, ki je bila ustanovljena in jo upravlja Radio 1. Ta fundacija pa bo sredstva razdelila ljudem, ki jih potrebujejo.

 

Navedek

Kot je zapisal Čeferin, so njegovo vabilo že sprejeli in potrdili številni nekdanji nogometni zvezdniki, vključno z naslovi svetovnih prvakov in zmagovalcev lige prvakov – Gianluigi Buffon, Andrej Ševčenko, Paolo Maldini, Luis Figo, Zvonimir Boban, Javier Zanetti, Eric Abidal, Predrag Mijatović, Vladimir Šmicer, Nemanja Vidić, David James, Giorgos Karagounis, Mario Mandžukić, Mikael Silvestre, Fabio Capello

Našteti in številni drugi, ki se bodo še pridružili, bodo ta dan nastopili in igrali “za Slovenijo”.

 

Peđa in Zanetii.  :w00t:

 

no, pa nekaj tudi za navijače smrtnega greha in poslastica za vse culete v obliki Figa. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

haha, a ste brali zgodbo poljskega golmana Kewina Komarja? :avadodo: 

 

Tip je bil junija junak nepričakovanega napredovanja ekipe Puszcza Niepołomice v poljsko prvo ligo. Na poti do tja so v polfinalu playoffa izločili tudi slovito Wislo Krakow (ki je trenutno precej v racku) in Komar je prispeval dve asistenci. 

 

Nekaj mesecev kasneje je prišel v klub z zlomljeno roko, zaradi česar bo izpustil skoraj celoten prvi del sezone (čeprav bi rekel, da je to trenutno še njegov najmanjši problem :D ) in rekel, da so ga iz maščevanja napadli ultrasi Wisle, ki so ga prepoznali na ulici. To je seveda sprožilo takojšnje ogorčenje javnosti in medijev.

 

Ampak danes poljski mediji poročajo, da je policijska preiskava odkrila, da je bil med vikendom v resnici z ženo na neki proslavi in tam srečal njenega bivšega. Po prepiru je prišlo do fizičnega obračuna in na koncu sta v bolnici končala tako Komar kot kolega tistega bivšega, slednji z zlomljeno čeljustjo. 

 

:rofl:
 

Povezava do prispevka

Pavard torej v Inter. Me zanima če bodo koga dobili za zamenjavo (hkrati pa so biseri spustili Stanisica na loan k Aspirinarjem).

Hkrati me zanima, če bodo zdilali tudi Gravenbercha Kloppu in pripeljali še koga za sredino - danes se mediji nekaj palijo za Palhinho, kdorkoli to je :D.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 34 minutami:

Pavard torej v Inter. Me zanima če bodo koga dobili za zamenjavo (hkrati pa so biseri spustili Stanisica na loan k Aspirinarjem).

Hkrati me zanima, če bodo zdilali tudi Gravenbercha Kloppu in pripeljali še koga za sredino - danes se mediji nekaj palijo za Palhinho, kdorkoli to je :D.

Goodbye and thanks (for all the fish)

 

Inter ima skoraj kul ekipo zdej, samo napad je nekam švoh

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...