Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

skvedr reče pred 46 minutami:

Zakaj narekovaji?

 

Kim in Kane zaenkrat izgledata kot hudi okrepitvi, bomo vidl ali v drugem polčasu sledi klasičen kolaps ekipe…

 

ker ne vem če jo lahko šteješ kot direkt asistenco, glede na to, da je sane moral prešprintati še pol igrišča, preden je zadel.

 

evo, še gol angleža :D

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 9 urami:

 

ker ne vem če jo lahko šteješ kot direkt asistenco, glede na to, da je sane moral prešprintati še pol igrišča, preden je zadel.

 

evo, še gol angleža :D

Ok, maš point 😃 priznam, da mi je Kane v Bayernu tolk všeč, da bi mu štel asistenco, če bi šla žoga samo mimo njega

 

Končno ni več treba gledat moraste igre brez napadalca, ampak dejansko imamo igralca, ki zna zadet in tud razigravat ostale. Kim se mi je prav tako zdel super včeraj, se je pa po 60. minuti mal izgubil, kot da se ne bi mogel več zbrati. Vseeno mislim, da bo naveza De Ligt - Kim dobra kombinacija. Bundesliga 🥰🥰

uredilo bitje skvedr
Povezava do prispevka

Wolvesi 0:3 doma, noro. Proti Unitedu so zgledali kot prime Real Madrid. :D

Ful mam slab filing za danes, pa še postava je ista, upal sem da bo Sančo namest Garnača, je bolje delovalo. Mislim pa da je to Ten Hagova fora - lani se je united prvo tekmo nažrl pri brightonu, pa je potem naslednjo tekmo poslal isto ekipo. Ko so failali še enkrat je pa menjal skor vse. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...