Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Jap, zelo očitna poteza Fernanda včeraj, ko ga je menjal še pred polčasom.

 

Preveč imajo teh spoiled veteranov, ki se jih bo treba znebit, za Mendija je pa največji klub pred prihodom v Sevillo bil Eibar. Sem že zasledil, da bi lahko bil potencialna menjava Iraola, ki mu tudi ne gre preveč dobro zaenkrat v EPL. Bomo videli, koliko časa mu bodo še dali v Bournemouthu.

 

Kolikor je bil prej uspešen je Monchi na koncu res čisto zafural ekipo. Orta je poleti že naredil nekaj dobrega dela s prihodi mlajših igralcev kot Lukebakio, Sow in Pedrosa. Tudi Soumareja imajo na posoji z možnostjo odkupa, ampak zaenkrat še ni kaj veliko igral.

 

Sem se tudi že odločil, da bo rebuild Seville eden mojih prvih save-ov v FM24. Pa kak Lyon tudi verjetno. :) 

Povezava do prispevka

V Franciji pa spet idioti na delu...

 

The Ligue 1 match between Montpellier and Clermont was abandoned on Sunday when visiting goalkeeper Mory Diaw was stunned by a firework that exploded next to him after being thrown from the stands.

 

With the game in injury time and hosts Montpellier leading 4-2, a pyrotechnic landed near Diaw and went off as he was preparing to take a goal-kick.

 

After receiving treatment on the field, the 30-year-old was carried off on a stretcher, with the game called off following a crisis meeting of officials.

 

"The doctor who examined the Clermont goalkeeper certified that he was not in a condition to return to the field. The match is therefore halted definitively," referee Florent Batta told media at the Stade de la Mosson.

 

Montpellier were heading for a first home win of the season at the time of the incident, despite having played with 10 men from the 54th minute following Maxime Esteve's dismissal for two bookable offences.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 2 urama:

Jap, zelo očitna poteza Fernanda včeraj, ko ga je menjal še pred polčasom.

 

Preveč imajo teh spoiled veteranov, ki se jih bo treba znebit, za Mendija je pa največji klub pred prihodom v Sevillo bil Eibar. Sem že zasledil, da bi lahko bil potencialna menjava Iraola, ki mu tudi ne gre preveč dobro zaenkrat v EPL. Bomo videli, koliko časa mu bodo še dali v Bournemouthu.

 

Kolikor je bil prej uspešen je Monchi na koncu res čisto zafural ekipo. Orta je poleti že naredil nekaj dobrega dela s prihodi mlajših igralcev kot Lukebakio, Sow in Pedrosa. Tudi Soumareja imajo na posoji z možnostjo odkupa, ampak zaenkrat še ni kaj veliko igral.

 

Sem se tudi že odločil, da bo rebuild Seville eden mojih prvih save-ov v FM24. Pa kak Lyon tudi verjetno. :) 

 

Mendi že ofišl odletel, mi ga je kar žal, ker po mojem ni glavni krivec za to stanje. Lani jim je tudi rešil sezono z EL.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...