Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

A mislite, da so res vedeli? 

 

Me zanima, če bodo klubi v prihodnosti začeli vključevati klavzule v pogodbe za podobne primere. Pa ne mislim tu njegove plače, ki bo v času suspenza sigurno zamrznjena. No, vsaj pričakoval bi, da imajo v top klubih to urejeno. 

 

Ampak 70m ne bodo dobili nazaj, če bo zdaj leto ali več suspendiran in potem nikoli več ne bo na pravem nivoju. Čeprav realno gledano se tu s pravnega vidika verjetno ne da kaj veliko narediti. Pri transferjih pač ni garancije za "škart robo". 

 

Bolj verjetno je, da bodo pri velikih transferjih klubi začeli delati bolj podrobne background checke igralcev kot pa jih zdaj (spet predvidevam, da to naredijo, preden vržejo več 10m za igralca). Res pa nikoli ne veš, kdaj se komu v glavi zgodi "klik" in iz zglednega državljana postane zasvojen z gamblanjem ali pa še kaj hujšega. 

Povezava do prispevka

aja, Neymar poškodba kolena in že zaključil sezono. Al Hilal bi lahko zahteval 7,5m (oz. dobrih 20k na dan do največ enega leta odsotnosti) s strani Fife, ker se je poškodoval na tekmi Brazilije.

 

 

also, Rolling Stonesi na dresih Barce na El Clasicu. :D Boljše kot Rosalia ali Drake I guess, me pa zanima, koliko klub dejansko zasluži s temi dresi. 

 

The logo of the Tongue and Lips of the Rolling Stones (Mick Jagger, Keith Richards and Ronnie Wood) have been chosen at this time because on Friday, October 20, they release their new album, 'Hackney Diamonds', the first with new studio songs since 2005.

 

fb81f3bf-b31c-4664-aefd-36d5aacc0a69_16-

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 4 urami:

A mislite, da so res vedeli? 

 

Ampak 70m ne bodo dobili nazaj, če bo zdaj leto ali več suspendiran in potem nikoli več ne bo na pravem nivoju. Čeprav realno gledano se tu s pravnega vidika verjetno ne da kaj veliko narediti.

 

Bolj verjetno je, da bodo pri velikih transferjih klubi začeli delati bolj podrobne background checke igralcev kot pa jih zdaj (spet predvidevam, da to naredijo, preden vržejo več 10m za igralca).

Jaz mislim, da niso vedeli. Mogoče je vedel kakšen soigralec, klub pa zagotovo ne. Drugače bi ga najbrž poslali na zdravljenje odvisnosti pod pretvezo poškodbe. Ne bi bil to prvi tak primer, da je klub lagal. Zdaj govorim na pamet, ampak mislim, da so Greenwooda umaknili pod pretvezo, da je zbolel, ko je prvič napadel svojo partnerko. Ker se je ravno ujemal datum odsotnosti zaradi bolezni in prve intervencije policije, ki pa ni prišla v javnost, ker ni bil aretiran. Mendy je pri Cityju tudi igral do aretacije, čeprav bi ga morali umakniti že prej.

 

Iz pravnega vidika najbrž res nimajo kaj narediti, reši jih lahko samo kakšna elektronska komunikacija, če so bili tako neumni, da so si glavni pri Milani v chat to pisali, ampak meni se zdi, da niso imeli pojma, kaj se dogaja.

 

Res me zanima, kakšne background checke se dela pri teh dragih transferjih. Edino za United vemo, da jih očitno delajo bolj slabo hahaha. Ali pa zanalašc kupujejo problematike, da se lažje vklopijo v ekipo s homegrown problematiki. :D

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 19 urami:

Jaz mislim, da niso vedeli. Mogoče je vedel kakšen soigralec, klub pa zagotovo ne. Drugače bi ga najbrž poslali na zdravljenje odvisnosti pod pretvezo poškodbe. Ne bi bil to prvi tak primer, da je klub lagal. Zdaj govorim na pamet, ampak mislim, da so Greenwooda umaknili pod pretvezo, da je zbolel, ko je prvič napadel svojo partnerko. Ker se je ravno ujemal datum odsotnosti zaradi bolezni in prve intervencije policije, ki pa ni prišla v javnost, ker ni bil aretiran. Mendy je pri Cityju tudi igral do aretacije, čeprav bi ga morali umakniti že prej.

 

Iz pravnega vidika najbrž res nimajo kaj narediti, reši jih lahko samo kakšna elektronska komunikacija, če so bili tako neumni, da so si glavni pri Milani v chat to pisali, ampak meni se zdi, da niso imeli pojma, kaj se dogaja.

 

Res me zanima, kakšne background checke se dela pri teh dragih transferjih. Edino za United vemo, da jih očitno delajo bolj slabo hahaha. Ali pa zanalašc kupujejo problematike, da se lažje vklopijo v ekipo s homegrown problematiki. :D

 

Haha, veš da sem še hotel omenit United kot primer kluba, kjer tega ne počnejo ravno najboljše. Ne vem, če je še v katerem drugem klubu v zadnjih 5-10 letih bilo toliko igralcev z "vprašljivo" osebnostjo. Res pravi magnet za tovrstne igralce zgleda. Kje so časi, ko je SAF metal kopačke v igralce? :D 

 

No, saj mogoče, da so vsi ti fantje čisto normalni, potem jih pa velik prestop spremeni. Ali 1. podležejo pritisku velike odškodnine in visokih pričakovanj ali pa 2. mislijo, da so prijeli boga za jajca že s samim prestopom, še preden so sploh kaj konkretnega naredili za klub. Milijoni na računu, ko si še "mlad in neumen" tudi ne pomagajo.

 

aja, seveda tukaj ni mišljen samo United.

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 2 urama:

Kaksno je stanje med telemachom in Areno? Ker bom primoram uporabljat telemach v naslednjih letih, ta pa nima arene in s tem lalige, sem verjetno fucked up in pridejo v postev samo streami? Koji kurac mi asne sportklub ce ni vec Nadala in Fedexa.

t2 smart tv app brez vezave je edin način

 

jst sm to fotru naštimal pa je čist hepi za unih 9 evrov na mesec

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...