Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Znova, odvisno od xG modela, ampak po nekaterih je Liverpool imel lani nižji xG kot letos. Si je pa lani mislim da po vseh ustvaril več "big chances".

 

Lani je sicer United nekaj časa celo poizkušal igrati, letos pa je Ten Hag pač postavil tri linije blokov skozi vezo in potem nabijal žogo naprej.

Povezava do prispevka

Mimogrede, ker sem ravno našel tisti članek zgoraj. Do 25. februarja, ko je bil objavljen, je v osrednji obrambi za Liverpool igralo 18 različnih parov centralnih branilcev. Med njimi se najde tudi legende kot so Jordan Henderson, Billy Koumetio, Nat Phillips in Ozan Kabak. Še jaz sem razen Hendersona moral poguglat, kje zdaj igrajo.

Povezava do prispevka
rage reče pred 10 urami:

Znova, odvisno od xG modela, ampak po nekaterih je Liverpool imel lani nižji xG kot letos. Si je pa lani mislim da po vseh ustvaril več "big chances".

 

Lani je sicer United nekaj časa celo poizkušal igrati, letos pa je Ten Hag pač postavil tri linije blokov skozi vezo in potem nabijal žogo naprej.

 

Če je to res sta že ti dve tekmi dost velik dokaz, da se kot navijač lahko posereš na xG. 

 

 

Povezava do prispevka

IMO se igra premalo tekem in se igralci ne morejo dovolj natrenirat skozi tekme. Če kdo pozna Čeferina naj mu pove, da igrajo le na vsake 3 dni, je še več kot dovolj časa, da se uvede kakšno novo tekmovanje in razširi obstoječa. Zaradi zdravja igralcev seveda, denar je UEFI absolutno nepomemben. 

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 12 urami:

Kok je najdaljši niz s polnim izkupičkom v ligi? PSV ma zgleda trenutno 16 zmag kar noro

te informacij ne znam najdt, vem pa da je Benfica z Eusebiejem zmagala 29 zaporednih tekem v ligi

 

drgač pa PSV baje ni izgubil v ligi že 3 leta??

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 12 urami:

Kok je najdaljši niz s polnim izkupičkom v ligi? PSV ma zgleda trenutno 16 zmag kar noro

https://sportslens.com/news/the-longest-winning-streaks-in-football-history/#:~:text=The Red Devils triumphed 2,Benfica between 1972 and 1973

 

Record: 29 successive victories set by Benfica between 1972 and 1973.

Across the rest of Europe, Dinamo Zagreb (2007/08 – 28), Celtic (2003/04 – 25), Ferencvaros (1931/32 – 22) and PSV Eindhoven (1987/88 – 22)-

In terms of Europe’s main five leagues, Bayern Munich (2019/20 – 23) and Real Madrid (2014/15 -22).

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 43 minutami:

https://sportslens.com/news/the-longest-winning-streaks-in-football-history/#:~:text=The Red Devils triumphed 2,Benfica between 1972 and 1973

 

Record: 29 successive victories set by Benfica between 1972 and 1973.

Across the rest of Europe, Dinamo Zagreb (2007/08 – 28), Celtic (2003/04 – 25), Ferencvaros (1931/32 – 22) and PSV Eindhoven (1987/88 – 22)-

In terms of Europe’s main five leagues, Bayern Munich (2019/20 – 23) and Real Madrid (2014/15 -22).

To sem mu tudi jaz rekel. Samo to ni polni izkupiček, se pravi kar iščemo je od prve tekme dalje kok tekem v ligi zapored je neka ekipa zmagala.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

te informacij ne znam najdt, vem pa da je Benfica z Eusebiejem zmagala 29 zaporednih tekem v ligi

 

drgač pa PSV baje ni izgubil v ligi že 3 leta??

 

Lani so imeli 5 porazov.

 

To sem našel za top 5 lig.

 

https://www.goal.com/en-gb/news/what-is-the-record-for-most-wins-at-the-start-of-a-football-league-season/1rdcha07ydy021uuk71kbj74oo

 

PSG je tisto 18/19 sezono začel s 14 zmagami, tako da je to imo rekord za top 5 lig. Za vse evropske lige pa ne vem. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2018–19_Paris_Saint-Germain_F.C._season

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...