Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Saj iz tiste ekipe je tudi potegnil maksimum. Pač Messi je še naredil svoje, ostali so pa že postajali mental midgeti. Never forget jokica Alba.

 

Plus celotna Neymar drama ob prihodu v klub. Verjetno mu je Bartomeu obljubil, da bo pripeljal Verrattija, potem smo pa ostali ne samo brez njega, ampak še brez pesetera. In ga nadomestili s francoskim steklenkotom ter brazilskim labilnežem. :rofl: 

 

Evropska sramotenja na gostovanjih so se pa že začela pod Luchotom. PSG 4-0 (samo so pač potem bili še večji bottlerji na povratni in se je to pozabilo) in Juve 3-0, po Valverdeju je pa itak šlo samo še na slabše. Takrat bi ga morali obdržat in zmetat vse amigose z izjemo Messija iz kluba (če pa njemu kaj ne bi pasalo, bi pač še njega prodali, ko bi še zaslužili z njim). Namesto tega se jim je pa podaljševalo pogodbe in še 5 let pozneje plačujemo posledice tega bolj kot pa flop nakupe. 

Povezava do prispevka

Res je, po drugi strani je pa res tudi to, da je en glavnih krivcev za amigos kulturo v slačilnici in da ni postopno delal na pomlajevanju ekipe kar nas tepe še sedaj. Vem, da ni imel tako moč pri odločitvah kot jo ima Xavi, bi pa zelo pogosto lahko sprejel kakšno odločitev, ki bi šla v prid pomlajevanju ekipe pa je vedno delal kontra kar je bilo dobro zanj in kratkoročne cilje. No brezveze sedaj pogrevati vse, razumem njegovo motivacijo za take odločitve in kapa dol za to kar dela v Bilbau. 

Povezava do prispevka

Bil je pripeljan z namenom, da potegne še zadnje atome moči iz tiste ekipe in je bil dovolj pameten, da je vedel, da mora za to imeti podporo ključnih igralcev ne pa kot Setien, ki je mislil, da bo lahko nekaj čez noč spremenil in ga po enem tednu noben več ni resno jemal. "Reze" v igralskem kadru bi moralo narediti vodstvo, ne pa EV. 

 

Amigos kultura se je oblikovala že pred njegovim prihodom. Igralci so bili predolgo skupaj in v preteklosti preveč uspešni ter pridobili preveliko moč. Zato je pa Cruyff imel filozofijo, da moraš po vsaki uspešni sezoni spremeniti ekipo, da se igralci ne zasitijo drug drugega in ne postanejo preveč v svoji comfort zoni. Tega se je tudi Pep držal, ko je po prvi sezoni prodal Eto'oja (ok, sigurno je tudi prišlo do ego clasha), kar se je sicer izkazalo za napako, a njegov namen je bil jasen. Bi bilo dovolj, če bi samo enega prodali (verjetno Piqueja, ki je bil večino časa neresen) in bi tudi ostali videli, da noben ni nedotakljiv. Moraš pa imeti tudi cojones za to. Nekaj, česar Bartomeu pač ni imel. 

 

 

Povezava do prispevka

Valverde pa še manj. Tako nemočen, da ne bi smel kakega od amigosov za 5 min dat na klop pa tudi ni bil pa ni imej jajc za to. Itak, da je največji krivec za situacijo Bartomeu ampak Valverde je tudi daleč od nedolžnega, je amigos kultura ratala ekstremna zaradi njegovega totalnega popuščanja, da so se že dobesedno delali norca iz njega kot je pokazal Pique na tistem dokumentarcu. No saj sedaj nima veze, drugi časi.

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Valverde pa še manj. Tako nemočen, da ne bi smel kakega od amigosov za 5 min dat na klop pa tudi ni bil pa ni imej jajc za to. Itak, da je največji krivec za situacijo Bartomeu ampak Valverde je tudi daleč od nedolžnega, je amigos kultura ratala ekstremna zaradi njegovega totalnega popuščanja, da so se že dobesedno delali norca iz njega kot je pokazal Pique na tistem dokumentarcu. No saj sedaj nima veze, drugi časi.

 

Saj to ne bi dolgoročno nič pomagalo, treba se je bilo koga znebit in to pač pride komanda "od zgoraj", ki je ni bilo.

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 41 minutami:

Jaz nisem dobil nič, sta pa moja dva prijatelja. Je tudi res da sem se prijavil na več tekem plus finale, tako da ni čudno. Več možnosti si imel če si se prijavil samo za posamezne tekme oziroma največ dve.

js sm se sam za Srbijo prjavu pa nč

 

moj frend za vse tri slovenske tekme in je za vse tri dobu

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 1 uro:

Jaz nisem dobil nič, sta pa moja dva prijatelja. Je tudi res da sem se prijavil na več tekem plus finale, tako da ni čudno. Več možnosti si imel če si se prijavil samo za posamezne tekme oziroma največ dve.

Zakaj več možnosti, če si se na posamezne?

Sej ni bil dejavnik. Lahko bi od 5h prijav bla 1 uspešna na primer.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 1 minuto:

če čakaš nisi nč dobil. Kar pojdi na uefino stran, da vidiš da si unsuccessful.

6 frendov se nas je na vse možne tekme prijavljal, Slo pa še par ostalih. 

Noben NIČ. Kako sranje.

 

Mi je potem dal kemik link pa sem videl, da nisem nič dobil, kolegi pa isto. Ne vem pa kako bo potem z prosto prodajo.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 13 minutami:

Zakaj več možnosti, če si se na posamezne?

Sej ni bil dejavnik. Lahko bi od 5h prijav bla 1 uspešna na primer.

Ma nek algoritem imajo kjer računajo možnosti glede na to koliko prijav so dobili za posamezne tekme. Recimo, imel boš (valjda) več možnosti za tekmo proti Danski ker je manj atraktivna in večji stadion, za tekmo proti ENG se je prijavilo pun kurac ludih Englezov. Jaz sem naredil napako in sem se prijavil za vse tri SLO tekme, plus finale in polfinale in valjda da sem popušil ker moraš imeti ekstremno srečo da to dobiš. Nisem pozorno prebral drobnega tiska, naj bi bilo tako da žrebajo vsako tekmo posebej, in če popušiš eno na prjavnici je celotna prijava neuspešna. V glavnem.... :lol:itak se bo še dalo karte kupiti, še vedno se je, sploh za slovenske tekme, zdaj v naslednjem koraku bodo ljudje imeli možnost vrniti karte (v prvem krogu prijav se še ni vedel razpored po skupinah in si kupoval po principu A3 vs B2), plus tisti ki ne bodo plačali in bo spet možno kupiti / se prijaviti. 

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 29 minutami:

Fotr se je prijavil na vse tri tekme in dobil karte za Dansko, jaz pa imam karte za vse tri tekme, katere sem dobil že pred časom preko ZNSja (Združeni navijači Slovenije).

 

A tile pajacoti so zavoljo favš navijanja pa kar karte pokasirali? Noro. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...