Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 1 uro:

 

 

moje razumevanje italjanščine je na ravni OŠ, ali pa še to ne, ampak kolikor sem razumel, je fora v tem, da so Lillu plačali namesto 70 miljonov 60 miljonov, teh 10 miljonov so pa skompenzirali za raznoraznimi igralci, ki sedaj igrajo po Serie C in D za kikirikije, a vrednoteni so bili vsak po par miljonov. :D...

Cela italijanska lega dela takole. Valda, na enega se bodo spravili. Ostali bodo prišli na vrsto kako drugo leto. Inter pa AC že nekaj časa nista naredila kaj narobe...

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 46 minutami:

res mi je fascinantno kok vsi pokleknejo proti barci (sevilla, betis, ATM) prot realu pa se napalijo k da je zadnja tekma v lajfu pa grizejo do kraja

 

Katalonija ni Andaluziji v grobem nikoli naredila nič hudega, medtem ko Madrid na drugi strani...Atleti so pa itak Baski v preobleki.  :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 10 urami:

 

Katalonija ni Andaluziji v grobem nikoli naredila nič hudega, medtem ko Madrid na drugi strani...Atleti so pa itak Baski v preobleki.  :D

 

Razne Rakitiće in Oblake sigurno zelo motivira politična zgodovina Španije. 

 

Sicer pa glupost, se spomin nešteto tekem kjer so omenjene ekipe igrale odlično proti Barci, pač tak občutek imate kot madridisti, zelo dvomim, da statistika potrjuje tej tezi. Verjetno ima Barca kako zmago več kot Real proti tem ekipam v zadnjem desetletju ampak to ima proti vsem glede na to, da so bili v ligi precej uspešnejši. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Glede Viniciusovega gola mi je čudno, je pa res, da popolnoma ne poznam pravil.

 

Jaz gola ne bi priznal, ampak čudno mi je to, da je sodnik po priznanem golu igralcem kazal, kjer je Vinicius zadel žogo in kazal je na istem mestu, kjer jo je res zadel (torej zelo nizko). Ni kazal zgoraj na ramo ampak dejansko prav na mesto s katerim je zadel žogo. Torej izgleda  je to dovoljeno, ne vem...

Povezava do prispevka

Od Vinija gol bi moral biti razveljavljen, res ne vem kako so ga lahko priznali, Ostali dve VAR odločitvi pa res ne razumem razburjenja. Prva je bila očitna igra z roko, pač nesrečen slučaj ampak to se piska (meni sicer totalno glupo). Letos so po roki Carvajal (ne spomnim se tekme) piskali nasprotniku Reala še bolj čuden penal (žoga se je odbila od drugega dela telesa v roko pa so piskali). Razveljavljen gol pa tudi, pač očitna roka v obraz, itak je Bellingham še fajn zasimuliral zraven, ampak to 90+% piskajo prekršek. Real je imel več sreče kot pameti, ekipa mi že deluej iztrošeno. Da vidimo če bo klasičen Carlov meltdown :D.  

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 20 urami:

kralju :D 

 

 

Navedek

Kako to, da vas je vzel pod svoje okrilje kot mlajšega brata? Ronaldinho je štiri leta starejši od vas.

Kaj pa vem, že takrat sem bil vesel, vedno nasmejan in mogoče je čutil, da sva si podobna.

 

Predstavil naju je moj bratranec, ki je bil njegov soigralec pri Gremiu. Takrat sem bil star 13, 14 let. Bratranec me je peljal k njemu v stanovanje, tam pa prava "fešta" … (smeh, op. p.). Ronaldinho je nekaj res posebnega, izredno srčen človek. Nogometa ni igral zaradi denarja, ampak zato, ker ga je preprosto rad igral. Na igrišču je bil v svojem svetu, razmišljal je samo o trikih, o "fintah", o golih … Tako kot jaz.

 

Posojal vam je tudi svoje kopačke, ko niste imeli denarja, da bi si jih kupili.

Da, vse mi je posodil, in ko sem pri 14 letih začel igrati za brazilsko reprezentanco, je bil zelo vesel zame, takoj mi je čestital. Včasih sem že od njega izvedel, da bom vpoklican v reprezentanco, še preden se je to sploh zgodilo.

 

Kdaj sta bila nazadnje v stiku?

Pred nekaj meseci sva govorila po telefonu.

 

Ste ga povabili v Maribor?

Poskušam nekaj v zvezi s tem. Njegov brat (Roberto de Assis Moreira, op. p.) je bil v času, ko sem igral na Cipru, moj menedžer. Sicer pa sva se skupaj ogromno prezabavala, veliko smo hodili po zabavah, diskotekah, uživali v nočnem življenju.

 

Takrat sem živel pod stadionom kluba, ne doma in težko me je bilo obvladati. Starši so bili seveda zaskrbljeni. Očeta so večkrat poklicali iz kluba in mu povedali, da počnem neumnosti. Dogovor je bil, da smo najpozneje do 23. ure doma oz. v domu pod tribunami stadiona, kjer smo takrat mladi nogometaši živeli, ampak meni je to le redko uspelo.

 

Ko je Ronaldinho (leta 2001) odšel v Francijo, v Paris Saint-Germain, me je povabil, naj grem z njim, češ da mi lahko uredi še boljši klub. Očeta sem takrat vprašal za dovoljenje, imel sem 17, 18 let, pa mi ni dovolil. Zavedal se je, da bom tako daleč stran, ko me ne bo več imel pod nadzorom, preveč zabredel.

 

tukaj še več.  :)

 

reder reče pred 11 urami:

Razne Rakitiće in Oblake sigurno zelo motivira politična zgodovina Španije.

 

niti nisem govoril toliko o tem, kaj se dogaja na terenu. bolj o tem, kaj se dogaja zunaj terena.

 

@ronaldinho, a še obstaja el dia despues?

 

tisto si poglej. ko jim jebejo matere od trenutka, ko pristane avion na letališču, do trenutka, ko spet ne poleti. Real tukaj kasira (razumljivo) daleč najbolj od vseh v državi.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...