Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Alphonso Davis naj bi že bil dogovorjen z Realom za nasledjo sezono, čakalo naj bi se zgolj še ceno Bayerna. Tisti ki spremljate Bayern, ali je vreden nakupa? :D a lahko igra tudi na desni strani? Naj bi pa neglede na morebiten prihod Mendy ostal.  Garcio naj se pa lepo proda, mene ni prepričau.

Povezava do prispevka
reder reče pred 9 urami:

Saj sem. Ni pa ta primer tako sporen kot tisti v Avstriji, tukaj verjetno ni veliko ljudi jokalo za random petoligašem. 

 

The club was founded in 2009 by the initiative of the company Red Bull GmbH, which purchased the playing rights of fifth-tier side SSV Markranstädt with the intent of advancing the new club to the top-flight Bundesliga within eight years.

 

 

 

Seveda ni nihče jokal, ker je klub ni šel nikamor. Le reorganiziralo je se. Klub še vedno obstaja in igra v 6.ligi. 

Povezava do prispevka

@ronaldinho ne namerno ne spremljam drugih klubov v ligi, ker mi že Bayern preveč živcev pije.

 

@Karim Phonzie stagnira že par let. Ima samo levo nogo in hitrost, sprejem ima slab in v obrambi se najde boljše. Ko pa začne spet vzpodbudne igre kazat pa se ponavadi poškoduje. POtencial še ima, ampak on je bil winger napol preučen v levega bočnega, tako da drugih položaje ne igra. 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
mahoney reče pred 8 urami:

A niso bili neki protesti proti Hoffenheimu, ko so prvic prisli v Bundesligo?

Ja, so bili in se tudi še ponavljajo.  Pač budale, ki se raje ukvarjajo z drugimi kot s svojim klubom.

 

 Zdaj pa itak "vsi" navijači  klubov protestirajo proti dovoljevanju investitorjev v klube in si delajo sramoto samim sebi. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...