Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Aquilani reče pred 1 uro:

tine zupan mi je klasa in ga lhk poslušam 2 tekme na dan

pa gorane obrez itak isto, včeri komentiru porto-arsenal na SK, sm ga spt po dolgem cajti poslušu celo tekmo in užival

 

Se strinjam glede obeh, fajn sta - Zupan v nulo pozna PL, tudi sicer zelo načitan onkraj fuzbala :pirate:

Povezava do prispevka
rage reče pred 12 urami:

 

Se strinjam glede obeh, fajn sta - Zupan v nulo pozna PL, tudi sicer zelo načitan onkraj fuzbala :pirate:

Kri ni voda :)

 

Meni je Zupan št.1, Izidor Kordič je tudi fajn, pa Jože Pepevnik, on bi se lahko razvil v super komentatorja. Za Denis Šmeja se mi zdi samo da je preveč 'trd', sicer je jasno da obvlada in je 'načitan'. Zdaj je Arena Sport začela s podcasti, prvi je zunaj na Youtubu, Kordič-Zupan-Šme-Vidmar. Upam da bo predvsem Šmeja in Vidmarja to govorjenje pred kamero malce sprostilo in bosta to prenesla na komentiranje.

Povezava do prispevka

Fascinantna situacija pri Sandijevem rankingu za novo klubsko svetovno prvenstev, ni pravila kolk pik se dobi, če greš naprej z dvema remijema in zmago v podaljških. Druga tekma se lahko šteje kot zmaga ali kot remi.

 

Odgovor bo zelo verjetno po nekem slučaju podan po tekmi Barca - Napoli. Jaz sem stisnil par € na napredovanje napoletanov.

Povezava do prispevka

A Barce v tem CWC ne bo če izpade proti Napoliju? Nič ne spremljam kaj bo z temi novimi tekmovanji ampak sem zasledil, da Barci slabo kaže. 32 klubov iz sveta pride not pa Barca ni ena od njih lol bruka. Se bojo morali ta čas prostituirati po kakšnih vukojebinah da denar not prinesejo še za to. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
reder reče pred 11 minutami:

A Barce v tem CWC ne bo če izpade proti Napoliju? Nič ne spremljam kaj bo z temi novimi tekmovanji ampak sem zasledil, da Barci slabo kaže. 32 klubov iz sveta pride not pa Barca ni ena od njih lol bruka. Se bojo morali ta čas prostituirati po kakšnih vukojebinah da denar not prinesejo še za to. 

Sediju ljubi ekipi Barca in Juve sta pod vprašajem. Juventus nima možnosti zbiranje pik letos in jih ima 5 prednosti pred Napolijem. Barca si lahko usodo kroji sama proti Atleticu.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 22 urami:

Eno leto je že bil v priporu, kar je mislim da všteto v kazen, tako da bi naj bil že 2027 zunaj, možno pa da še prej. 

 

Po mojem je kriv, drugače ne bi 10x spreminjal svojih izjav in z vsako padal globlje v drek. Nisem pa tako podrobno spremljal celotnega procesa.

 

Mi je bil zelo kul igralec, zdaj je pa zame "mrtev". Nobene tolerance za tovrstna dejanja. 

 

also kolk morš bi neumen, da pač nisi lepo doma v Braziliji oz. državah, ki ne izročajo Španiji.  Ne ne, ti se greš kazat direkt nazaj v Barcelono :avadodo:

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 1 uro:

Fascinantna situacija pri Sandijevem rankingu za novo klubsko svetovno prvenstev, ni pravila kolk pik se dobi, če greš naprej z dvema remijema in zmago v podaljških. Druga tekma se lahko šteje kot zmaga ali kot remi.

 

Odgovor bo zelo verjetno po nekem slučaju podan po tekmi Barca - Napoli. Jaz sem stisnil par € na napredovanje napoletanov.

 

Po mojem obe ekipi dobita po točko za remi po 90 minutah, potem pa zmagovalec še dodatno, če zmaga po podaljških ali penalih. Isto kot če bi po rednem delu zmagal. Torej NHL sistem točkovanja.

 

Plus še dodatna pika za napredovanje.

 

 

reder reče pred 58 minutami:

A Barce v tem CWC ne bo če izpade proti Napoliju? Nič ne spremljam kaj bo z temi novimi tekmovanji ampak sem zasledil, da Barci slabo kaže. 32 klubov iz sveta pride not pa Barca ni ena od njih lol bruka. Se bojo morali ta čas prostituirati po kakšnih vukojebinah da denar not prinesejo še za to. 

 

Okrog 50m prinese uvrstitev na CWC, tega nikjer drugje ne bodo dobili pa se lahko gonijo po celem svetu. 

 

Kratkoročno je seveda bolj pomembno dobiti 10m za uvrstitev v četrtfinale CL. To je že vključeno v budget za sezono in bo treba prihodke iskati drugje, če nam ne uspe. 

 

SpaWn reče pred 40 minutami:

Sediju ljubi ekipi Barca in Juve sta pod vprašajem. Juventus nima možnosti zbiranje pik letos in jih ima 5 prednosti pred Napolijem. Barca si lahko usodo kroji sama proti Atleticu.

 

Niti ne, smo tudi odvisni od Interja in Atletov.

 

7 pik razlike je bilo pred temi tekmami. 

 

Če bi obe tekmi z Napolijem zmagali in Atletico dvakrat izgubil proti Interju bi nadoknadili 5 točk in potem bi morali še vsaj eno četrtfinalno tekmo zmagat (ali pa obe remizirat). Verjetno ZF, razen če bi imeli res srečo pri žrebu. 

 

Pa če gre Atletico naprej je v vsakem primeru konec, razen če bi bili izžrebani skupaj in bi jih nekako uspeli na obeh tekmah premagat. 

 

Juve je še "živ" tudi če gre Napoli naprej. Lahko dobijo tam kak City ali Real, ki jih bi razbil na obeh tekmah.

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 46 minutami:

 

also kolk morš bi neumen, da pač nisi lepo doma v Braziliji oz. državah, ki ne izročajo Španiji.  Ne ne, ti se greš kazat direkt nazaj v Barcelono :avadodo:

 

Jap, ko se je vse to začelo sem si mislil, tip je sigurno nedolžen, če je lagano sportski prišel nazaj v Barcelono. No, saj verjetno po njegovem nič ni narobe naredil. Pač bedak, naj uživa v pobiranju žajfe pod tušem.

 

 

A Robinho se pa še uspešno "skriva" v Braziliji? 

Povezava do prispevka

Žreb za EL

 

Sparta Praha vs Liverpool
Marseille vs Villarreal
Roma vs Brighton
Benfica vs Rangers
Freiburg vs West Ham
Sporting CP vs Atalanta
AC Milan vs Slavia Praha
Qarabağ vs Leverkusen

 

The first legs are scheduled to take place on Thursday 7 March, with the second legs on 14 March.

However, due to a city clash with Benfica, the first leg of Sporting CP vs Atalanta will take place on Tuesday 5 March, kicking off at 18:45 CET.

 

 

Roma-Brighton in Sporting-Atalanta edina zanimiva para imo. Pa podmornico bom še pogledal, čeprav so zanič letos (razen ko igrajo proti Barci :D).

 

 

Pa še ECL

 

Servette vs Viktoria Plzeň
Ajax vs Aston Villa
Molde vs Club Brugge
Union SG vs Fenerbahçe
Dinamo Zagreb vs PAOK
Sturm Graz vs LOSC Lille
Maccabi Haifa vs Fiorentina
Olympiacos vs Maccabi Tel-Aviv

 

Ajax vs Villa bi lahko tudi v EL igrala, ostalo pa srednja žalost. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

 

Jap, ko se je vse to začelo sem si mislil, tip je sigurno nedolžen, če je lagano sportski prišel nazaj v Barcelono. No, saj verjetno po njegovem nič ni narobe naredil. Pač bedak, naj uživa v pobiranju žajfe pod tušem.

 

 

A Robinho se pa še uspešno "skriva" v Braziliji? 

Sploh nisem vedel, da je bil vmes že v Braziliji, kak idiot moraš to biti :avadodo:

Povezava do prispevka

Deulofeu že več kot eno leto ni igral in se bo zgleda moral upokojit pri samo 29 letih zaradi kroničnih težav s kolenom. :( 

 

Speaking on the Jijantes Twitch channel via Calciomercato.com Deulofeu said: “For several months I’ve known that I might not play again.

"I can’t do what I love for a long time, I haven’t played for over a year. I can’t say much, but I’m going through an ordeal.

"You can’t imagine what I’m going through. I’m trying to recover in every way, but I’ve accepted the idea that I may never recover.

"I had an injury in 2020, my knee was very traumatized, but I managed to recover. I then suffered another injury, for a third time and there were complications.

“I can’t say much because I have an agreement with my club, but I’ll just say that it’s a real ordeal, you can’t imagine what’s happening to me.

"However, I’m trying to recover in every way. But I’m also preparing for what could be a post-playing career.”
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...