Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

vlaho reče Pravkar:

in piska k leti zoga na Juda za zmagovit gol

 

ni glih res ane

 

tip da pišuko u uste, jo da vn iz ust, ta cajt fajn gleda kaj se dogaja in ko začne žoga letet po lufti da pišuko spt u uste in piska

 

tpru sm mislu da je že pisku glih pred podajo not in da res ni meu sreče s tajmingom da je zoga prsla do gola

 

ampak pol pa vidis se drug posnetk k tip da pisuko iz ust, gleda kaj se dogaja in v trenutki ko zacne zoga letet proti goli un piska

 

svašta

Povezava do prispevka

Alfonso Pérez Burrull analysed Gil Manzano's decision to signal the end of the match in the action that ended in Bellingham's goal: "The referee blew the final whistle correctly. Discounts are for those who attack as well as for those who defend. Brahim takes the ball and his cross is already in a second play. At that moment he points it out in the right way."

 

pravilna odločitev 

 

Povezava do prispevka

Dve minuti je podaljšal podaljšek. Pa ni bilo nobenega zavlačevanja. Dejansko je šel piskat ko je bila žoga izven kazenskega in ne vem kaj so se tako pizdili. Naj vam še začnejo prav sodniki žogo v gol potiskat? :sorcerer:

 

Ista situacija je bila na tekmi Foresta s Poolom. Pa sem skočil, ker mi je blo hudo da so zabili. Ampak spet je bil podaljšek podaljšan za minuto in valda je lahko Forestu za znoret bilo, tudi tam bi lahko/moral piskal konec ko so žogo prenesli iz kazenskega pa ni in je dovolil celo obrat Macalisterja in naciljano podajo. Samo v podaljšku so Forest zavlačevali in še rumenega dobili zaradi tega. Vseeno imo preveč podaljšana tudi ta tekma, pa Poolovci ne bodo jokali zdaj, medtem ko je bil Manure pod Fergijem je bilo pa vedno od njih slišat da imajo pri sodnikih podaljšek dolg until we score. :D

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 9 urami:

Alfonso Pérez Burrull analysed Gil Manzano's decision to signal the end of the match in the action that ended in Bellingham's goal: "The referee blew the final whistle correctly. Discounts are for those who attack as well as for those who defend. Brahim takes the ball and his cross is already in a second play. At that moment he points it out in the right way."

 

pravilna odločitev 

 

Jp cist.pravilna

 

https://www.reddit.com/r/realmadrid/s/QSl2V0keol

 

Kakarotto poglej moj link pa povej kdaj je piskal. Se Hugo Duro je bil presenecen. Aja nc tazga ane...plus govoris o minutah ki jih je podaljsal. Zakaj nisi gledu tekme pol ce se ze cutis upravicenga da klatis neumnosti? Piskal je penal ze v podaljsku in ga gledal na VAR pa ni nic podaljsal tega casa, kar je blo vec kot 2 min..10 menjav, Var pri Vinijevem golu in poskodba Diakhabya..vse skupi 7 min podaljska lol

 

Sam Culetu je to normalno da bi se pa njim to zgodil pa zarota svetovnih razseznosti...eh brezveze sem dosadan k rage s temi sodniki :)

 

 

uredilo bitje vlaho
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ne vem no, napad je še potekal pri Liverpoolu, niso ga ravno uspešno spucali, da bi sodniku dali priložnost za piskanje konca tekme. To se je do sedaj pač zmeraj bolj kot ne puščalo. Gol Liverpoola je padel cca štirideset sekund po koncu podaljška - Forrestovi nogometaši pa so v podaljšku dobili dva rumena zaradi zavlačevanja, ne samo enega.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 38 minutami:

Jp cist.pravilna

 

https://www.reddit.com/r/realmadrid/s/QSl2V0keol

 

Kakarotto poglej moj link pa povej kdaj je piskal. Se Hugo Duro je bil presenecen. Aja nc tazga ane...plus govoris o minutah ki jih je podaljsal. Zakaj nisi gledu tekme pol ce se ze cutis upravicenga da klatis neumnosti? Piskal je penal ze v podaljsku in ga gledal na VAR pa ni nic podaljsal tega casa, kar je blo vec kot 2 min..

 

Sam Culetu je to normalno da bi se pa njim to zgodil pa zarota svetovnih razseznosti...eh brezveze sem dosadan k rage s temi sodniki :)

 

 

Na tvojo žalost sem gledal. Koliko bi po tvoje morali podaljšati? Aja ne rabiš odgovorit, ker vem odgovor. Var so sicer preverjali manj kot 2 minuti. Malo manj kot dve minuti od piska penal pa do piska da penala ni. Sej imaš ogled nazaj, poglej si. 

 

Kakšen škandal, lol, ukradeno prvenstvo v nogometu Španije. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Kakarotto reče Pravkar:

Na tvojo žalost aem gledal. Koliko bi po tvoje morali podaljšati? Aja ne rabiš odgovorit, ker vem odgovor. Var so sicer preverjali manj kot 2 minuti. Malo manj kot dve minuti od piska penal pa do piska da penala ni. Sej imaš ogled nazaj, poglej si. 

Mal si pejt na reddit pogledat k je folk naredu analize in seveda se motis ampak ok lahk se mi2 drkava gor pa dol pa se ne bo nic spremenilo sam zanimivo kok ste glasni ko je proti vam vse zarota, vceri pa ja to je normalno kaj se kurcite :lol:

Povezava do prispevka

Drugače meni ni normalno in bi popolnoma popizdil, če bi se to Barci zgodilo, drkam pa vseeno lahk:lol:

 

Sej ti pravim, ko je Pool zabil sem bil vesel, ko pa je vam to naredil pa tudi, pa enaka situacija, drugačna odločitev sodnikov. Double win zame včeraj :lol: Ful mi to pomaga, si grem ene patike s tem kupit. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Kakarotto reče Pravkar:

Drugače meni ni normalno in bi popolnoma popizdil, če bi se to Barci zgodilo, drkam pa vseeno lahk:lol:

Sam tko :)

 

Navedek

The officials took 2 minutes and 13 seconds during stoppage time to remove Valencia’s penalty call.

 

But only played 1 minute and 39 seconds to compensate for it.

 

Evo dost cviljenja iz moje strani :)

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 57 minutami:

Dve minuti je podaljšal podaljšek. Pa ni bilo nobenega zavlačevanja. Dejansko je šel piskat ko je bila žoga izven kazenskega in ne vem kaj so se tako pizdili. Naj vam še začnejo prav sodniki žogo v gol potiskat? :sorcerer:

 

Ista situacija je bila na tekmi Foresta s Poolom. Pa sem skočil, ker mi je blo hudo da so zabili. Ampak spet je bil podaljšek podaljšan za minuto in valda je lahko Forestu za znoret bilo, tudi tam bi lahko/moral piskal konec ko so žogo prenesli iz kazenskega pa ni in je dovolil celo obrat Macalisterja in naciljano podajo. Samo v podaljšku so Forest zavlačevali in še rumenega dobili zaradi tega. Vseeno imo preveč podaljšana tudi ta tekma, pa Poolovci ne bodo jokali zdaj, medtem ko je bil Manure pod Fergijem je bilo pa vedno od njih slišat da imajo pri sodnikih podaljšek dolg until we score. :D

 

Seveda je podaljšal, če je bil v podaljšku še tisti pregled za VAR za penal :nicjasno:. Če kaj je bio vse skupaj precej malo podaljška, glede na dva VAR pregleda in tisto poškodbo igralca Valencie, kjer je bila zelo dolga prekinitev. 

Povezava do prispevka

O tej tekmi se bo se lep cas pisalo, me zanima kaksni bojo strokovni zakljucki in kaksne bojo sankcije za udelezene. Zelo mocno dvomim, da se bo Real sprijazniu s tekmo oz. Dvema suspenza za Juda. 

Brezveze sedaj nekaj debatirat, rezultat se ne bo spremeniu. Skoda, da je sploh pustiu izvajat kot in bi ze prej piskau konec ali pa bi vsaj pocakau, da napadalna ekipa, v tem primeru Real, izgubi posest. Imo Manzana ne bomo vec videli sodit na Bernabeu.

Zaninivo je videti, kako branilci Valencie se vedno igrajo "po pisku" in se pizdijo pri prejetem zadetku, sele potem ugotovijo, da je bilo ze prakticno konec tekme. 

Sem mislu, da mu je Jude jebu vse po spisku, ker mu je takoj pokazau rdecega, da dobis rdeci za its faking goal je malo tako, zelo na hitro. 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 7 minutami:

O tej tekmi se bo se lep cas pisalo

Itak, da se bo, ampak ve vidim razloga zakaj bi se. Sodnik je pokazal pomanjkanje občutka, ampak ni prekršil nobenega pravila. Pač jebiga se naredi. 

 

Na sploh mi gre tale histerija glede sojenja v Španiji že na kurac. Sej tudi drugje niso imuni na to, samo v Španiji je pa next level. Barcina identiteta je itak delana na ''vedno so nas tukli dol'' tezi, Real pa zadnje čase ni nič boljši oziroma mogoče se slabši. To kar počne RM TV (ko analizirajo napake sodnikov, seveda vedno pokažejo samo določitve, ki gredo v škodo Reala) je imo patetično in ne doprinese nič k boljšemu sojenju. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...