Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 9 minutami:

Bayern samo remiziral.

IN hkrati bil tako zanič, da bo še enkrat od Lazia fasal. o.O  res ne vem kaj trenirajo in kaj sanja Tuchel ob menjavah. Na koncu spet dal v igro CBja da so šli na 5 vzdaj, čeprav so dokaj dobro kontrolirali vse. In potem seveda pade gol za izenačenje. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 12 urami:

Kaj je pa Lazio delal, da so dobili 3 rdeče? :D 

Kar zabavno, Milan se je obnašal zelo ne športno in Pellegrini je bil prisiljen v prekršek. Ostala dva sta bila tudi bol za rumen karton, solo rubare pa te fore.

Povezava do prispevka

A ti to resno ves čas tako jokaš a se že malo norca delaš? Dobesedno 2 mulca sta v prvi postavi, ostalo vse člani prve ekipe. Vsi imajo poškodbe, Barca pomoje še ene tekme letos ni začela brez 3-4 najstnikov v prvi postavi pa nihče ne joka.

 

Itak naj bi bili pa mulci ful dobri, prejšnji teden osvojili finale...

Povezava do prispevka

Tole je objektivno pač slaba prva postava, kjer 6-7 nogometašev brez poškodb zagotovo ne bi začelo tekme. To sta dve tretjini ekipe, na precej težkem gostovanju. Glede na to, da Liverpool še vedno konkurira za naslov pač lahko primerjam z dvema konkurenčnima ekipama, ki še zdaleč nimata takšnih težav.

 

Mulci so pa dobri, ja.

 

edit: To, da začenjata Bobby Clark in Connor Bradley ali da Gomez igra defenzivnega vezista pomeni, da manjkajo tudi druge in včasih celo tretje opcije na teh pozicijah, ne da pač igra par mulcev zraven…

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

In other news, glede na to, da imamo nekaj ljubiteljev Bulija tukaj… Kako je kaj s kartami, se to še da dobiti za april/maj ali je vnaprej vse razprodani? Predvsem za Borussijo Dortmund me zanima ali pa kakšno drugo iz bližine Porurja.

Povezava do prispevka

Se da dobit, samo moraš res stalno gledat in reagirat ko se odpre za karte. Npr js sm za Udinese - Inter gledal k bo aprila pa je samo še 100 kart baje na voljo

 

Pri Bundesligi gre to še hitreje

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Se da dobit, samo moraš res stalno gledat in reagirat ko se odpre za karte. Npr js sm za Udinese - Inter gledal k bo aprila pa je samo še 100 kart baje na voljo

 

Pri Bundesligi gre to še hitreje

 

Kje gledaš za Udinese? Pred parimi leti sem bil parkrat pa sem pozabil kje sem karte kupil. No na starem stadionu se je itak dalo dobiti pred tekmo, enkrat sem bil pa tudi na novem pa je bilo nabito in ne bi tvegal. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

 

Kje gledaš za Udinese? Pred parimi leti sem bil parkrat pa sem pozabil kje sem karte kupil. No na starem stadionu se je itak dalo dobiti pred tekmo, enkrat sem bil pa tudi na novem pa je bilo nabito in ne bi tvegal. 

Prou na njihovi strani

 

https://www.udinese.it/eng/news/biglietti

 

Za availability najprej na viagogo preverjam :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...