Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

reder reče pred 3 urami:

 

Kako si že rekel za Barco?  A je dovolj, da Atleti danes izpadejo, da gre Barca na SP?

 

Ne, morajo Atleti dejansko izgubit tudi današnjo tekmo (če remizirajo dobijo točko, tudi če gre potem Inter naprej) in potem mora Barca še zmagat eno tekmo in remizirat drugo v četrtfinalu, da nadoknadijo tri točke zaostanka.

 

Torej v bistvu moramo priti v polfinale. Misija nemogoče. 

 

Pač zajebali smo v Neaplju, če bi tam zmagali bi bila dovolj ena zmaga v četrtfinalu, tudi če bi drugo tekmo izgubili in izpadli. Seveda ob predpostavki, da Atleti obe tekmi z Interjem izgubijo.

 

 

Karim reče pred 1 uro:

drugo leto naj bi bil računalniški žreb za CL, podobno sistemu, ki ga uporabljajo pri tenisu in s tem, da naj se glavna favorita nebi dobila do finala.

 

Računalniški bo samo žreb za skupinski del, drugače bi 3-4 ure trajalo, da bi vse ročno izžrebali. Saj niti ni važno ali računalniško zmanipulirajo vse skupaj ali pa uporabijo "hot and cold balls", če hočejo nastavit določene tekme. Čeprav za skupinski del tega imo doslej niso delali, za izločilne tekme pa ne bi bil presenečen.  

 

Pa še to bo neke vrste hibriden žreb. Kolikor sem razumel bodo izžrebali samo ekipe iz prvega bobna, potem jim bo računalnik določil nasprotnike. Pač da zapolnijo tiste pol ure za TV prenos. Predvidevam, da bodo ekipe iz ostalih bobnov za svoje preostale nasprotnike izvedele šele po koncu žreba. 

 

Ja, ta teniški sistem nosilcev bo še dodal k pomembnosti večine tekem. Na koncu se bo pred zadnjima dvema krogoma verjetno 4-5 ekip borilo za top 2, potem kakšnih 6-7 klubov za zadnja 3-4 mesta v top 8 in prav toliko za uvrstitev v top 24. Samo tisti, ki bodo res čisto na dnu ne bodo imeli igrati za kaj drugega kot čast in denar (vsaka zmaga je vredna 3m, mislim, da tega še niso spreminjali). Zna biti tudi vsak gol odločilen, ker bo veliko klubov točkovno izenačenih in bo odločala GD.  

 

V teoriji je meni zanimiv sistem, tudi kolikor sem ga igral v zadnjih dveh verzijah FM, kjer je že bil uporabljen. Bomo pa videli, kako bo v resnici izgledalo. 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Cubarsi je najmlajši igralec, ki je v CL debitiral na izločilnih tekmah (17 let, 50 dni), presegel Alabo (17 let, 258 dni).

 

Kot sem rekel, diagonale na nivoju Marqueza. Samo upajmo, da ne bo uničil Yamala, tako kot je Rafa R10 (prosto po Obrezu). :D 

 

 

 

Se vidi, da še ima malo tremne občutke pred novinarji, na igrišču pa zgleda, kot da je star 26. 

 

 

Povezava do prispevka
shure reče pred 41 minutami:

Cubarsija bodo zjebali z vpoklicem v reprezentanco. A res ne morejo počakati vsaj toliko, da ne rabi dovoljenja mame za potovanja?

 

Sedaj ni toliko važno, naj mulc debitira in izpolni sanje. Bolj je pomembno kaj bodo naredili poleti z njim in Yamalom (no pa da ne bodo celo kakšne ideje z Gavijem in Pedrijem). Če bosta igrala Euro in OI naj se ubijejo vsi skupaj. 

Povezava do prispevka

Kaj bi šele bilo, če bi bil Ney zdrav? :D 

 

Al Hilal have broken the world record for consecutive wins after beating rivals Al Ittihad in the Asian Champions League on Tuesday for their 28th victory in a row.

 

The Saudi Pro League team beat Karim Benzema's Al Ittihad 2-0 to surpass the 27 straight wins managed by Welsh Premier League outfit The New Saints in the 2016-17 season.

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

 

 

Torej v bistvu moramo priti v polfinale. Misija nemogoče. 

 

 

 

Zakaj? in pol sem jst pesimističen. Realno gledano lahko premagate Arsenal, ki v Evropi niso nevem kaj + utrujeni bojo od PL, PSV/Dortmunt pa tudi nista ekipi, ki bi kogarkoli ogrožali.

 

Sam bi se izoglnil Atletom, Bayernu in Cityu. Nočem Atletov, ker proti njim mi je največja muka gledat in so najbolj smrljiva ekipa, City je najmočenjša ekipa (imo so na eno tekmo večje šanse jih premagat, kakor na dve), Nemci so pa Nemci in vedno močni, pa počasi se Bayern sestavla...

Povezava do prispevka

Zakaj? :D 

 

Poglej si rezultate Barce v izločilnih tekmah v Evropi od leta 2017 naprej pa ti bo jasno, zakaj ne moremo biti ravno optimisti.

 

Čeprav ta mlada ekipa brez amigosov ima nekaj več karakterja, še vseeno bodo pa problemi proti vsaki bolj fizični/hitrejši ekipi, ki bo vršila presing (skoraj vse preostale ekipe so takšne). Pa Xavija tudi vsak pol sposoben trener nadigra. 

 

V polfinale lahko pridemo samo z ugodnim žrebom pa še tam bo treba veliko sreče.  

 

Sam sem že več kot zadovoljen, da smo po štirih letih sploh prišli do četrtfinala in pričakujem vsaj dostojno borbo na obeh tekmah brez nekih novih ponižanj v stilu prejšnjih let. Vse, kar bo več bo samo bonus.

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 25 minutami:

Kaj šele ko bo Guille Fernandez 1x zaigral v prvi ekipi...

Naslednjo sezono je on na vrsti. :D Sicer prav veliko posnetkov od njega še nisem našel, berem pa da gre za velikega talenta. S kom bi ga primerjal? 

 

Ja pa La Masija dobro zalaufala produkcijo, kakšna grozna situacija bi bila šele brez tega. 

Povezava do prispevka

@Karim pa saj je to letos mnogo bolje kot zadnjih par let, a tudi jaz sem mnenja, da je to to za Barco letos. Edino z Realom je gamble, ker to sploh ni važno v katerem momentu je katerakoli od ekip, tam je gung ho in se lahko morda celo izide tudi Barci. Vsi ostali, kjer ni toliko čustev pa v četrtfinalu to Barco samo s preudarno igro brez težav premagajo. 

Povezava do prispevka

Ni res, v Minhnu so lani odigrali verjetno najboljšo tekmo proti top nasprotniku v Xavijevi eri. Tudi v Milanu so bili dobri, če se prav spomnIm ampak so bile na obeh tekmah sodniške napake in slaba realizacija ter poškodbe v obrambi. Letos so imeli skupino, ki spada v EL pa so vseeno le na gol razliko prišli na prvo mesto pa vmes je bila resna bojazen, da mogoče celo izpadejo. 

 

Proti BVB/PSV jim dam šanse, proti ostalim ne. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 25 minutami:

Mislita da nimamo šans proti BVBju oz PSVju npr?

 

Po mojem proti njim ja. Pa proti Atletom tudi, če danes pridejo naprej. 

 

In imo tudi proti Realu nismo brez šans, ker El Clasico je pač El Clasico. Ni važno, v kakšni formi je kdo, vse se lahko zgodi. Čeprav se mi zdi, da imajo letos spet nekaj te Zidane-ove black magic, že proti Leipzigu bi morali ven letet, ampak jbg. 

 

PSG, Bayern in Angleži nas lagano dobijo, Inter tudi, ker je Inzaghi primarij za Xavija. 

 

 

Povezava do prispevka

OFFICIAL #Inter Starting XI to face Atlético Madrid:Sommer; Pavard, de Vrij, Bastoni; Dumfries, Barella, Çalhanoğlu, Mkhitaryan, Dimarco; Thuram, Lautaro Martínez.

 

Manjkajo Cuadrado, Sensi, Carlos Augusto :( in Arnautović. Hudo vidt De Vrij v prvi postavi, to pomeni, da bo probal Inter najprej še kak gol dat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...