Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

 

 

 

Hirscha in Rinaldija se še spomnim, ko sem pred leti igral San Marino challenge v FM. Lahko bi pobrali italijanske igralce iz Serie C, mogoče celo Serie B, ki nikoli ne bodo prišli blizu Azzurrov in jim dali državljanstvo, a s temi dolgotrajnimi procesi naturalizacije res težko, da bodo kdaj postali kaj boljši. Še če bodo kdaj po sreči proizvedli kakšnega dobrega igralca jim ga bo Italija slejkoprej speljala. Morda pa odkrijejo, da ima Messi prednike iz San Marina. :ninja: 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

A Spanish court has ruled that ex-Barcelona and Brazil footballer Dani Alves can be conditionally released from jail after serving about a quarter of his sentence for rape.

 

Alves, who was sentenced to four and a half years in prison last month, will be released on a €1m (£853,000) bail.
 

Baje je spet Neymarjev foter plačal varščino.

 

 

Medtem brazilsko sodišče odločilo, da mora Robinho po letih "skrivanja" končno odsedet kazen, ki so jo določili v Italiji.

 

The majority of judges on a Brazilian court ruled on Wednesday to uphold an Italian court's rape conviction for former AC Milan and Brazil striker Robinho, adding he must serve the nine-year prison sentence in Brazil.

 

also, tip zdaj igra na karto rasizma. :avadodo:Ti fuzbalerji so res pametnjakoviči, če ne bi imeli talenta za brcanje žoge bi verjetno vsi že zdavnaj bili v zaporih. Če ima "dokaze", zakaj jih potem ni predložil sodišču? :D 

 

https://www.nogomania.com/Novica/Robinho-Ce-bi-bil-belec-me-v-Italiji-ne-bi-obsodili-za-posilstvo

Povezava do prispevka
Navedek

"Res je, končujem komentatorsko kariero, ki sem jo začel 16. junija 1979," je takoj postregel s statističnim podatkom legendarni športni komentator Andrej Stare, ki se v soboto poslavlja tako, kot se spodobi – s komentiranjem skokov.

 

tukaj.

 

ne vem, no. meni bo res manjkal. lahko mu očitamo veliko stvari. nikoli pa ni bil dolgočasen in vedno je znal narest štimungo. :cry:

  • Račka +1 1
  • Solzice 4
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...