Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

je pa to docela nemogoče, ampak bi se vsaj blo vredno trudit, v smislu da iščeš in prepoznavaš "normalne" ženske. delajo pa obratno, neke guzonje preganjajo pol pa se jim zdi da jo je za vedno ujagu ker ona sanja o otrocih že skos :D fajna jaga je to vedno. lahko bi dal prepoved moškim pred 40-50 letom da se razmnožujejo in bi kvečjemu profitiral

Povezava do prispevka

mogoče pa je model samo socially awkward kot 99% mn3 in je tip samo želel biti malo preveč blizu nekomu ki to ni in prehitro seveda, spaghetti situacija. Aja ne dejmo raje takoj skakat k sklepu da je tip totalen izprinjenec in pedofil maksimalne stopnje, ter da je njegov namen fukat tamalo, bivša je pa pač nujna ovira da pride do nje

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 51 minutami:

mene bojo itak kmal bannal, sam imo je že v osnovi mama dirty hoe/pedofilka. vredu nek tip se je zdej našu, ful legenda ziher, si je vzel samsko mamico z mladim otrokom ... to vedno ma velik smisla in ne kaže v 90% da sta oba pokvarjena. zlo mal dandanes na tem svetu je prevar kjer bi tip uspel zavajat žensko v otroke, pol pa jo pustit. zakaj bi kdo to nardil? sam seb zrihtu preživnino :D to sceno samskih staršev kontrolirajo zgolj in samo ženske in se na to ubistvu ful palijo, žalostno

tvoj kolega pa je klasičn kreten, zgleda se je pustil psihopatki ki je hotla otroka zarad "svojih" razlogov. zdej pa že mamo novo žrtev vsega možnega. povej kej o stanju tega vrlega očeta in brihtneža, ki je uspel zgubit svojo izbranko in potomko v roku parih mescev rojstva. mu je ime lolek? bolek?

 

Mah sej sta bila 10 let skupaj, je rekel da ni pričakoval nikoli nekaj takega :D. Njegovo stanje je v bistvu dosti boljše kot njeno - redno zaposlen, ona brezposelna LUL. So pa okoli teh dveh zanimive zgodbe, vsi vemo naprimer da je ona njega marsikdaj na oko itd... Za otroka imata sicer že ene pol leta skrbništvo polovično, nič ne plačuje.

 

Navedek

mogoče pa je model samo socially awkward kot 99% mn3 in je tip samo želel biti malo preveč blizu nekomu ki to ni in prehitro seveda, spaghetti situacija. Aja ne dejmo raje takoj skakat k sklepu da je tip totalen izprinjenec in pedofil maksimalne stopnje, ter da je njegov namen fukat tamalo, bivša je pa pač nujna ovira da pride do nje

 

Ne vem, meni je že čudno to, da je tadrug tip 16 let starejši od mamice... Pa Bosanci niso nekaj socially awkward haha :D.

uredilo bitje Vilinec
Povezava do prispevka

Moj nasvet je, da dajte malo bremzo pa nehajte se obremenjevat z njeno situacijo. Če se tamala začne REDNO pritoževat, potem je čas za MIREN pogovor z mamo na 4 oči, brez obtožb ampak da se zgolj pove kaj otrok govori očetu. Če mama ne posluša in se tamala še naprej pritožuje pa naj žačne razmišljat o batinah, CSD itd. 

 

Iskreno sploh ne poznamo konteksta v katerem se je to zgodilo, kakor je napisano izpade da jo je 45-50 let star prdec ki prvič vidi otroka, takoj ko je mama zapustila prostor vzel otroka v naročje in ga začel poljubljat. Mislm pa da je tole daleč od resnice, mgooče pa ni :D

uredilo bitje Kamahl
Povezava do prispevka

Res je sicer težko reči, dovolj ga sicer poznam, da vem da si ne bi tega kar tako izmislil, tamala je pa prijateljica moje tamale pa tudi ne vem... dvomim da bi kar tak začela o tem. Vsekakor je situacija malo čudna, batin baje zaenkrat še ne bo, jaz sem mu rekel naj prvo mamo vpraša če ve kaj o tem sploh, pa potem dalje.

 

@Avtošola Šiš

 

Tamala se od očeta, ko je pri njem, ne odlepi skoz ati ati ati :). Še Morgani (moja hčerka) se je enkrat potožla, da bi raje bla pri atiju, moja pa seveda na glas meni ATA ZAKAJ PA ONADVA NARAZEN ŽIVITA ČE STA MOŽ IN ŽENA????

uredilo bitje Vilinec
Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 2 minutama:

Res je sicer težko reči, dovolj ga sicer poznam, da vem da si ne bi tega kar tako izmislil, tamala je pa prijateljica moje tamale pa tudi ne vem... dvomim da bi kar tak začela o tem. Vsekakor je situacija malo čudna, batin baje zaenkrat še ne bo, jaz sem mu rekel naj prvo mamo vpraša če ve kaj o tem sploh, pa potem dalje.

 

@Avtošola Šiš

 

Tamala se od očeta, ko je pri njem, ne odlepi skoz ati ati ati :). Še Morgani (moja hčerka) se je enkrat potožla, da bi raje bla pri atiju, moja pa seveda na glas meni ATA ZAKAJ PA ONADVA NARAZEN ŽIVITA ČE STA MOŽ IN ŽENA????

Ja tko k je kamahl rekel. Ful premalo vemo. Zdaj če res hoče kaj več csd, sds in za troke gre poklicat.

 

Eni froci so pa pac taki da skos za tabo lazijo. Pač naj jo ožiči pa bo 100% vedel. 

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 45 minutami:

No ja, pokazal je sicer posnetek na telefonu, ko se mala RES jezno dere, kako bo "počakala da bo noč in se bo <vstavi ime jebaća> znebila"

 

Vseeno mislim, da more najprej o tem z mamo, sej zato pa sta obadva, da se pogovorita.

Ene mtke so glupe in ne bo dojela oz ji je kurac ki ji daje dnar bolj pomemben.

 

Isto so nekateri fotri, da se ne bo kdo usajal.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...