Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Majek reče pred 38 minutami:

Well, fuck.Evo zdaj je uradno.  Flick hoče it poleti. Pa lani  se je skoraj zdelo,da bo zdaj končno Bayern ime trenerja ki ga rabi za nekaj časa. 

 

Me prav zanima kdo bo naslednjo sezono vodil Bayern in kako ga bodo vodilni prodali kot eno in edino rešitev, ki so jo iskali. >_< Nagelsmanna itak ne morejo dobit. In potem bo spet šlo par let fuč.

 

A gre na klop nemške reprezentance? 

 

Bayern lahko Jogija pripelje. Pa Muri bo po mojem kmalu fraj. :D 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 8 minutami:

 

a prav razumem; Hasane muti s potencialnimi prišleki po svoje in posledično se herr Flicku ne da več igrat te igre?

 

ali so zadaj kakšne druge mučke?

Tako so rekli na espn, rummenige podpira flicka, uli bracota, Kahn je nekje vmes, če sem prav razumel Kahn poleti nadomesti rummenigeja? 

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 3 minutami:

Tako so rekli na espn, rummenige podpira flicka, uli bracota, Kahn je nekje vmes, če sem prav razumel Kahn poleti nadomesti rummenigeja? 

 

mislim da ja, ali pa bo to drugo leto?

 

res ne štekam najboljše, zakaj bi se odrekel tako odličnemu trenerju na račun povprečnega ŠDja?

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

a prav razumem; Hasane muti s potencialnimi prišleki po svoje in posledično se herr Flicku ne da več igrat te igre?

 

ali so zadaj kakšne druge mučke?

Hasan muti že od začetka ja. POleg tega se je odprlo mesto nemškega selektorja, kot je ronnie omenil. 

 

In zakaj bi se odpovedal? Ker se je Hasan že prigrebel v  vodstvo, ni samo športni direktor. Tak da niti ne vem, kako se njega lahko znebijo.

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...