Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Kamahl reče pred 14 minutami:

Če gremo po logiki 5 golov prejme v LP vsako letos ko izpademo pol lahko isto rečemo za celotno barcino obrambo. Res me zanima VV v tej Barci, že takrat so ga ljudje pljuvali kako je kiks igralec res me zanima kako bi sedaj izgledal

 

Ja sej kdo je pa rekel, da je Barcina obramba dobra :D? Samo tudi Ter Stegen se velikokrat userje na velikih tekmah.

 

Rossoner reče pred 13 minutami:

 

Sej lani tudi ni najboljša ekipa zmagala La lige...

 

Možno, čeprav je lani Real tudi imel v medsebojnih boljši score, tako da ne vem zakaj bi bila Barca boljša.. Ajde prišli so en krog dlje v CL in nato doživeli zgodovinsko sramoto :D.

Povezava do prispevka
Karim reče pred 8 minutami:

Nihce ni komentirau danasnje tekme PSG-ja, od 78 minute do konca padlo 5 golov :avadodo:

St etien povedu v 78 minuti, v 87 vodstvo psga, 91 ponovno izenacenje, v 94 min Icardi za zmago PSGja. 

 

Vidim, da Lille še vedno vodi v francoskem prvenstu..:lol:. Me zanima če bodo Mbapeju dali zlato žogo če recimo PSG osvoji ligo prvakov, ampak izgubijo domače prvenstvo.

Povezava do prispevka

Nism na to ciljal, ampak da se pripisuje gole njegovi krivdi in ne njegovi obrambi. Iskreno ne vem s čim se je usral na katerikoli tekmi in se ne spomnim velike tekme kjer bi zatajil, razen atletica letos in morda tisti hitro izveden kot ker ni postrojil obrambe. Da bi rekel, da je drugače kadarkoli slabo posredoval oz. bi lahko bolje se ne spomnim

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 23 minutami:

Če gremo po logiki 5 golov prejme v LP vsako letos ko izpademo pol lahko isto rečemo za celotno barcino obrambo. Res me zanima VV v tej Barci, že takrat so ga ljudje pljuvali kako je kiks igralec res me zanima kako bi sedaj izgledal

 

Ja saj so vsi rupe :D

 

Ciljal sem na to, da je VV pogosto blestel na velikih tekmah, sploh finalih LP. Medtem ko MATS nima kakih vesoljskih obramb na takih tekmah. Ima pa grozen score v knockout tekmah, je pa res da je bil redko on kriv. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 4 urami:

ej ronnie ko si ravno tu kaj praviš nad zlivanjem gnojnice na matsa na barcaforumu, tebi se tudi zdi da ni golman za velike tekme oz. je kot alba psihično zelo labilna osebnost?

 

Pretiravajo, tako kot vedno. Če kaj, potem kak gol popije, ker je preveč samozavesten in naredi neumnost zaradi tega. Daleč od kakšnega Albe, ki se joka ob polčasu, ko se izgublja 1-0, lol. 

 

Itak ni perfekten, ampak je daleč od največjega problema te ekipe. Naj mu najprej dajo neko vsaj približno spodobno obrambo pred njega, potem se bo pa videlo.

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 minutama:

A je ta Superliga mišljena da se bo igralo ob domačih prvenstvih ali mislijo igrati le eno tekmovanje v celi sezoni?

Verjetn namest CL, torej cez tedn. Svinjarija, ce se mene vprasa. Unicili bodo tradicijo za zaklje denarja. Si je pa UEFA s tem zabila avtogol, ker je zacela prepozno uvajat spremembe.

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 2 urama:

Mogoče se je treba vprašat kje je vzrok za toliko poškodb, ker ne pridejo zaradi smole. Nekdo ne opravlja svoje naloge.

To je izgorelost in nič drugega. Covid marsikaj kriv. Lanska sezona se zavlekla in zaradi tega je bila pavza zelo kratka. Igralec si vredo ne spočije že more na priprave za naslednjo sezono in tak se hitro naredijo poškodbe, ritem tekem naporen, menjav maš manj, igralci vedno bolj načeti potem še pride kak reprezentačni premor kjer igrajo po 2,3 tekme v zelo kratkem času in pride spet do poškodb. Plus tega, da ritem tekem bo samo še bolj nor. Letos poleti imajo Euro, naslednjo leto je svetovno prvenstvo (maš še copo amerika, afriški pokal narodov etc). Počitka ne bo velik.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...