Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

novi faust reče pred 1 uro:

nimam sk, tv spored znam sam pogledat :D rabil bi stream. zadnja leta je streme praktično nemogoče dobiti na prvi strani googla in od takrat ne gledam več nič na streamu

 

samo reddit soccer streams napišeš in je 1. hit :D  (k včasih so bli irak prav na subredditu)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 urami:

Bayern :wub: res carsko igrajo, edin za De Ligta se mi še vedno zdi, da je manjši nateg in njihova največja hiba

 

Zakaj meniš, da je manjši nateg? Meni deluje kar proper, poleg tega pa ne smemo pozabiti, da je tip star šele 23 al kolk.

Če kdo, se meni zaenkrat zdi nateg Mane. Na zadnjih dveh tekmah je bil praktično neviden, pa tudi drugače še ni pokazal baš neki. Zdaj ne vem, ali je problem ker ne zna igrati kot 9ka (kar če smo pošteni tudi ni), ali pa Nagelsmann še ni pogruntal kako ga vključiti v sistem. Jaz uglavnem zaenkrat še nisem nekaj navdušen nad njim, medtem ko recimo Lewa že veselo trese za Barco...

Povezava do prispevka

De Ligt je pri Juvetu vsako sezono imel par grdih zajebov, kar seveda pri taki ceni to rata še bolj opazno. Upam, da mu bo šlo dobro ( :ninja: sploh zdej k ni več pri Juvetu), samo se spomnim kako mu tu pa tam zmanjkuje koncentracija.

 

Včeraj je bil super drgač, Lautara je pospravil v žep

Povezava do prispevka

Pomojem je še prehitro sodit kogarkoli, sezona je še mlada :D  Po začetku te sezone tudi za Sabitzerja in Upamecana ostaja upanje, da dokažeta, da nista totalna hloda. Pol je pa tukaj še Sane, za katerga je to letos pomojem zadnja sezona v kateri se lahko dokaže, da je vreden plače in če mu ne uspe IMO pakira (sploh, če se nabavi Kanea :ninja:).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...