Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Nodi reče pred 7 urami:

Mislim da si ti nekje napisal kaj bo z Argentinci po tem SP-ju, imo znajo bit še nevarni ( ne za naslov, ampak za kak 1/4 finale sigurno), sicer ne bo več Messija, Di Marie in Otamendija, ampak če daš zraven Lo Celsa, Nica Gonzaleza pa recimo še Luka Romera je to kr dobra ekipca IMO...

 

Brez Otamendija bodo kr dobri ja

Povezava do prispevka

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-11555075/Salt-Bae-broke-FIFAs-rules-holding-World-Cup-sparking-questions-accessed-pitch.html

Ta osebek mi je neznosno antipatičen, že samo zaradi dejstva da je postal poznan po njegovi nehigienični potezi, da ne govorimo o njegovem razkritem odnosu z zaposlenimi.
Upam da pade čimprej v pozabo.

Povezava do prispevka

Dogaja mi to SP, ker sem specifično investiran vanj zaradi te zgodbe z Messijem/Argentino, na naslednjem bom enako kot ostali vsaj 90% manj zainteresiran. No ali pa še manj glede na to, da planirajo dokončno uničiti še to tekmovanje z tem, da bo vsaka vukojebina nastopala. Eura se recimo komaj spomnim pa je bil leto in pol nazaj. Sicer pa ja, ta otroško veselje daje drugačen čar kot ko naveličan spremljaš vse skupaj racionalno, IMO sem tudi sam tole zadnjič doživel. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...