Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Dejstvo je da igra kjer igra in da v tisti smešni ligi premagajo kogarkoli hočejo z pol gasa (no, še to mu/jim je enkrat ratalo zajebat), dejstvo je da v LP odigrajo 3-4 resne tekme in potem izpadejo in dejstvo je, da ima na klubski sceni 1 resno lovoriko (naslov z Monacom priznavam kot podvig). Vsa čast za nastope na obeh SP in za nabijanje statistike na nepomembnih tekmah ampak zame je to premalo, da je najboljši igralec svoje generacije. Mogoče če se v roku parih let spravi igrat resen fuzbal kam drugam ampak zaenkrat izgleda, da ima drugačne prioritete. Kar trenutno dela Haaland je veliko bolj impresivno pa daleč od tega, da sem nek njegov velik fan.

Povezava do prispevka
reder reče pred 17 minutami:

Dejstvo je da igra kjer igra in da v tisti smešni ligi premagajo kogarkoli hočejo z pol gasa (no, še to mu/jim je enkrat ratalo zajebat), dejstvo je da v LP odigrajo 3-4 resne tekme in potem izpadejo in dejstvo je, da ima na klubski sceni 1 resno lovoriko (naslov z Monacom priznavam kot podvig). Vsa čast za nastope na obeh SP in za nabijanje statistike na nepomembnih tekmah ampak zame je to premalo, da je najboljši igralec svoje generacije. Mogoče če se v roku parih let spravi igrat resen fuzbal kam drugam ampak zaenkrat izgleda, da ima drugačne prioritete. Kar trenutno dela Haaland je veliko bolj impresivno pa daleč od tega, da sem nek njegov velik fan.

Ne govori neumnosti. Po tvoji logiki je torej tudi messi, ki je cel lajf preživel v La Ligi, ki ima dva (mogoče občasnoče se atletico madridu ali kakemu drugemu klubu userje tri) kandidata za zmago prvenstva, preveč nahajpan? 
Edino kar manjka mbappeju da se zapiše med legende je še LP, messiju pa je manjkal še SP, ki ga je sedaj dobil.

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka

Messi (lahko sem brez problema pripišemo tudi CR7) je veliko večino svoje kariere odigral v daaaaaleč najboljši ligi v tistem trenutku. 

 

Sicer pa ne vem kaj pomeni, da se nekdo "zapiše med legende" oz. kakšni kriteriji so za to. Za nekoga je legenda Mladen Rudonja. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 6 urami:

upam da te cigani ne bojo nikol več prvaki, predvem zarad njihove kretenske arogance in norčevanja

 

kakor privoščim argentinskim navijačem ta naslov zaradi ljubezni do nogometa in predvsem zaradi izredno težke situacije v državi, se na koncu ne bi mogel bolj strinjati s teboj.

 

to neprestano drkanje z želvo, pa minuta tišine po finalu v slačilnici, pa nabijanje pokala na kurac pred 4 miljardami ljudi...jebeni pastir s Šar Planine ima več gosposkosti in časti v sebi, kot pa ta cigankarski ološ.

 

potem imamo žabarje, vase zagledane, arogantne, pretenciozne pizdune, ki so se v zaodrju do svojih nasprotnikov obnašali, kot da bi bili garjavi. a oni bogi reveži so se jim klanjali kot Bogovom.

 

tu so seveda še naciji s Hrvaške, ki dejansko ne zamudijo prav nobene priložnosti, da svetu ne bi jasno pokazali svojih pravih tendenc.

 

kdo za kurac bi si mislil, da bodo na koncu še najbolj normalni izpadli jebeni Maročani?!

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 7
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 urami:

 

kakor privoščim argentinskim navijačem ta naslov zaradi ljubezni do nogometa in predvsem zaradi izredno težke situacije v državi, se na koncu ne bi mogel bolj strinjati s teboj.

 

to neprestano drkanje z želvo, pa minuta tišine po finalu v slačilnici, pa nabijanje pokala na kurac pred 4 miljardami ljudi...jebeni pastir s Šar Planine ima več gosposkosti in časti v sebi, kot pa ta cigankarski ološ.

 

potem imamo žabarje, vase zagledane, arogantne, pretenciozne pizdune, ki so se v zaodrju do svojih nasprotnikov obnašali, kot da bi bili garjavi. a oni bogi reveži so se jim klanjali kot Bogovom.

 

tu so seveda še naciji s Hrvaške, ki dejansko ne zamudijo prav nobene priložnosti, da svetu ne bi jasno pokazali svojih pravih tendenc.

 

kdo za kurac bi si mislil, da bodo na koncu še najbolj normalni izpadli jebeni Maročani?!


pa vecno prepotentni anglezi

pa brazilci ki plesejo kot mone

pa nemci ki so antipaticni samo zato ker obstajajo

pa dologcasni spanci

 

A ni lih tako, da za vsako repko lahko neki najdes 😀 nobena ni nasa, samo za ene pac gojis simpatije dokler se ne rodi nov mladen rudonja, popelje slovenijo na prvenstvo, da bomo mel koga za navijat.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 21 urami:

 

O fak :D

 

Pomoje jih ni lih par ane, če jih je že v threadu 20, večina itak ni posneta

 

Poleg tega niso v nevarnosti samo navijači :D

 

 

 

 

Dobro, "par" ni bilo mišljeno dobesedno, ker pomeni samo dva (no, za Lovšina so trije :D) in je logično, da jih je bilo več.

 

Tudi če je bilo bedakov nekaj tisoč je to v večmilijonski množici še vedno procentualno zelo malo. Po drugi strani pa povsem pričakovano. Folk pač hoče imeti kao čimboljši pregled nad dogajanjem, zato pa lezejo na vse mogoče in nemogoče objekte in ne razmišljajo o posledicah. Večina seveda tudi opogumljena z nekaj promili v krvi. 

 

vlaho reče pred 20 urami:

more like spaček

 

lahko se kurčiš ko zmaguješ, me zanima kako bo k jih bojo po kepi dobival če bo še glasen

 

upam da te cigani ne bojo nikol več prvaki, predvem zarad njihove kretenske arogance in norčevanja

 

tut v zmagi je treba met dostojanstvo do nasprotnika

 

Frustracije so kr kurba, sploh če se obnašaš pol k bebec

 

 

Dajmo obrnit situacijo in rečt, da se Francozi ob proslavljanju ne bi "spomnili" na Messija. Nemogoče. Ampak seveda se bi to merenguejem in Messi hejterjem zdelo normalno in bi se smejali namesto zgražali.

 

Kolikor sem videl je Dibu po tekmi šel do Mbappeja in ga tolažil, a tega seveda nihče ne omenja. Na proslavljanjih pač pridejo emocije na plan, a dokler ostaneš vsaj približno v nekih mejah normale se mi to ne zdi nič narobe. Če mu bo dal na naslednji tekmi Mbappe 5 golov in bodo Frenčiji zmagali mu bo pač čestital in gremo naprej. 

 

Meni je Dibu všeč, ker ima karakter, ki ga večina sedanjih golmanov nima. Včasih si imel Higuite, Chilaverte, Bartheze ipd., danes so pa vsi neki softiči. Dokler bo imel ključne obrambe na pomembnih tekmah kot v Katarju ali na lanski Copi, je pač lahko "glasen". 

 

Na drugi strani ni skrivnost, da mi Mbappe ni všeč (mi je bil, ko se je še prebijal v ospredje v Monacu, a v Parizu mu je zrasel greben), tako da sem tudi s tega vidika vesel, da si ga je malo privoščil. 

 

FkSOaIAX0AANSY4?format=jpg&name=small

 

 

Ta izjava je sigurno tudi dodatno podžgala Argentince, za katere vemo, kako emotivni so in vse vzamejo resno. Čeprav verjetno niti ni bilo mišljeno podcenjevalno, bi tisti del o "nerazvitosti" lahko tudi mirno izpustil. Tako pač večina Evropejcev dojema južnoameriške kvalifikacije, ki pa so dejansko zelo zahtevne (in vsaj meni tudi bolj zanimive kot pa evropske, kjer lahko že po žrebu 95% poveš, kdo bo šel naprej). Ne toliko zaradi same kvalitete ekip, kot pa zaradi razvlečenosti kvalifikacij, dolgih potovanj za večino igralcev, ki igrajo v Evropi in pa igranja na visoki nadmorski višini. Za top reprezentanco kot je Francija se je lažje prebiti na Euro/SP v evropskih kvalifikacijah (kjer imajo povečini enega resnega tekmeca ter enega totalnega outsiderja ala San Marino ali Liechtenstein, ostale ekipe so pa nekje povprečne - recimo kot Bolivija ali Ekvador, s tem da nimajo prednosti igranja na višini Triglava) kot pa za Argentino v južnoameriških.

 

 

Povezava do prispevka

MA točno to, Argentinci so spački, če bi pa king CaseMiro kako ušpičil bi bil pa legenda. In ja, pustite darwinowcem Argentincem to slavje. Kak teden ali dva, da še Božič (DIOS MIO) in NY primerno ubijejo. Saj potem sledi itak huuuud down po junkie highu in se bodo zavedali da še vedno živijo v eni Argentini in njihov život sucks ass in da so vse prihranke (better jet, se še bolj zapufali) zagonili za organizacijo (ne sam šport) in heroje, ki imajo tako ali tako že vse in še več.

uredilo bitje Kakarotto
  • Trol 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
kemik reče pred 19 urami:

A ni lih tako, da za vsako repko lahko neki najdes 😀

 

...razumem kaj želiš povedat in se poponoma strinjam s teboj.

 

moja poanta je zgolj ta, da so za nevtralnega URAVNOVEŠENEGA ljubitelja nogometa izpadli (še večji) primitivci (kot smo tako ali tako že vedeli, da so).

 

ne vem sicer kako ti gledaš na to, a biti gosposki ob zmagah ni zgolj znak kultiviranosti in širine človeka (nacije), temveč tudi pomembna popotnica nevtralnemu navijaču ob navijanju na prihodnjih prvenstvih. :D

 

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 14 urami:

 

...razumem kaj želiš povedat in se poponoma strinjam s teboj.

 

moja poanta je zgolj ta, da so za nevtralnega URAVNOVEŠENEGA ljubitelja nogometa izpadli (še večji) primitivci (kot smo tako ali tako že vedeli, da so).

 

ne vem sicer kako ti gledaš na to, a biti gosposki ob zmagah ni zgolj znak kultiviranosti in širine človeka (nacije), temveč tudi pomembna popotnica nevtralnemu navijaču ob navijanju na prihodnjih prvenstvih. :D

 

 

 

 

Ne opravičujem Argentincev in za moje pojme je vso to dogajanje 10x potencirano zaradi obupnega gospodarskega stanja tam in posledične bede ljudi. Kakšne izgovore imajo evropske velesile za njihovo ponižujece obnašanje, ki imajo vse? Ko zmagajo vsem butne ven tista ogabna aroganca. Francozi in Nizozemci so itak daleč pred vsemi kar se tega tiče, potem pa so mi Angleži in Nemci z njihovim od boga posvečenim narodom, Španci, Portugalci in Italijani so pa itak cigani. Rusi so že meli pripravljeno proslavo in studio za uvrstitev na SP 2010 pa smo jih venčki zjebal. Balkanci pa itak prozivajo cel svet še preden so kaj naredili. Edino kar je tukaj razlika je za koga navijaš, kar oblikuje tvoj pogled v resnici so pa vsi isti in niti malo ni razlike med nobenim. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...