Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 11 urami:

Čeprav po drugi strani tudi nekega konkretnega bunkerja z dvema igralcema manj ne moreš igrati, ker se bo slejkoprej kje pojavila luknja pa tudi nimajo ekipe za kaj takega. Pa itak so pri 2-1 še tudi imeli šanso za izenačenje.

 

Jah, no ja, ravno proti Spursom je Liverpool igral z devetimi neko verzijo katenača in je zdržal do zadnje sekunde, ko je Matip sam zabil gol. Tako da... Po moje bistveno bolj smotrno kot postaviti obrambo na sredino, kot da si faking debil. No, so pa Angeja hvalili, da so Spursi moralni zmagovalci, tako da potem pa že :lol:

Povezava do prispevka

Rage točno to.

Dost podobno sem napisal na Arsenal discord grupi :D

Moralni zmagovalci s 4:1 porazom :)

Sej model je car, sam tole drkanje na spurse je men mal smešno.

In dejansko, če bi šel zapret, je ta chelsea tolk nesposobna, da čist možno, da nebi zabili.

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka
K-man reče pred 11 urami:

 

Dost podobno sem napisal na Arsenal discord grupi :D

 

 

Uf odlično, prosim sporoči kadar še kdaj oddaš kakovosten prispevek v Arsenal discord grupo, da grem takoj pogledat!!!

 

Sicer se pa strinjam s temi moralnimi zmagovalci, men je ta Spurs hype močno pretiran. Če bi ETH postavil tako linijo in se nažrl štirih komadov bi ga mediji poslali nazaj v Amsterdam na prvem vlaku, to se par tednov nebi mogl nehat naposlušat tej grozoti. 

 

Ampak Ange je zdej hype, vse kar dela je zlato, rožice cvetijo, govori "mate" v intervjujih in zato je ful car in simpatičen in smešen. Hkrati se pa pozablja, da so modeli odigrali svojo enajsto tekmo. Itak da je boljši trener kot fucking Ole, ampak ne pozabimo da je še Ole imel spell 10 tok dobrih tekem, da je dobil pogodbo, potem pa vemo kam je šlo. In Spursi so le Spursi, jaz Anga nebi ocenjeval niti ob božiču ampak šele ob koncu sezone. 

 

Je imel pa par dobrih prihodov, to se vidi že zdej - Maddison in micky razturata. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 11 urami:

 

Uf odlično, prosim sporoči kadar še kdaj oddaš kakovosten prispevek v Arsenal discord grupo, da grem takoj pogledat!!!

Haha, puši ga :D

Lepo si me cepu. Hotu sem samo povedat, da sem isto razmišljal. Thats all.

Mene bl zanima kako ETH nederlandski mojster ni prpeljal Micky van de Vena??

Spursi so ga dobili dost na cheap, ni pa Evans, to pa ne :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...