Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Ni blo slabo tole včeraj :D. 

 

Kar se tiče individualnih predstav so bili več ali manj vsi odlični. Lunin je zame precej boljši vratar kot Kepa, ki ji verjeno najslabši golman kar sem jih kdaj videl stati v vratih Reala. Sredina funkcionira, Bellingham je car tudi če ne trese. 

 

Mi je pa povsem nerazumljivo zakaj Real gembla celo sezono s tem, da ne pripeljejo okrepitev na mestu centralnega branilca. To je meni res wtf, a resno mislijo da bodo zdržali do konca sezone z dvema centralnima branilcema :lol:

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 9 minutami:

Ni blo slabo tole včeraj :D. 

 

Kar se tiče individualnih predstav so bili več ali manj vsi odlični. Lunin je zame precej boljši vratar kot Kepa, ki ji verjeno najslabši golman kar sem jih kdaj videl stati v vratih Reala. Sredina funkcionira, Bellingham je car tudi če ne trese. 

 

Mi je pa povsem nerazumljivo zakaj Real gembla celo sezono s tem, da ne pripeljejo okrepitev na mestu centralnega branilca. To je meni res wtf, a resno mislijo da bodo zdržali do konca sezone z dvema centralnima branilcema :lol:

 

Nekje sem videl, da Militao že trenira, a je to možno? 

 

Jap, zna spet biti vaše leto. Za ligo ste ogromen favorit, v LP je pa resna konkurenca le City. 

Povezava do prispevka

Arsenal rabi špico, nekoga ki bo dajal gole, ker so letos vsi pocrkal. Zgodba je bil Ivan Toney, pa ga Arsenal verjetno ne bo dobil iz dveh razlogov: prvič Brendtofd je mal v kurcu in ga krvavo rabijo, drugič tudi če bi šel je Arsenal verjetno FFP broke glede na strukturo transferja za Rayo. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...