Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 8 urami:

Karim dve uri joka na polno, pogledam rezultat pa Relol lagano sportski zmagal. 

Ce bi gledu tekmo bi vidu da no blo lagano sportski, z atleti ni nikol lagano

Je bla pa kul tekma zelo odprto iz obeh strani pa vsak je dobu svoj own goal :)

 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 10 urami:

Kje sm joku? Zgolj pizdiu cez enega samega igrauca, takoj ko je seu iz igre sm vedu, da bomo zmagal. 

 

Malo te prcam. Ste pa res smešni s tem hejtanjem Vinija. Njegova osebnost gre tudi meni na racku, kot igralec bi ga pa takoj zamenjal za našega nesposobnega Brazilčka ali pa poljski hlod. 

Povezava do prispevka

Drži se, Joran. 

 

Nekdanji nogometni trener in selektor, Šved Sven-Göran Eriksson, je v pogovoru za švedski radio P1 razkril, da mu zaradi raka ostaja le še eno leto življenja. O bolezni so se pojavila namigovanja, ko je 75-letni strokovnjak zapustil mesto športnega direktorja pri Karlstadu, je poročalo več medijev.

 

"Vsi ugibajo, ali imam raka. Res je. A boriti se moram, kolikor se lahko. Mogoče imam v najboljšem primeru še eno leto življenja, mogoče tudi kaj več, saj zdravniki ne morejo določiti točnega datuma," je povedal Sven-Göran Eriksson.

 

Ta je razkril, da se je zgrudil med petkilometrskim tekom, nakar se je posvetoval z zdravniki. Ti so mu povedali, da je doživel srčni zastoj, a tudi to, da ima raka. Kljub vsemu Eriksson ostaja pozitiven.

 

:no:

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

Dubai bo menda naslednjo sezono dobil ekipo v basket Evroligi. :avadodo: 

 

Čez par let bodo šejki imeli klube v CL (no, poleg teh, ki jih že imajo). 

 

Me res zanima, kaj bodo zagrizeni nasprotniki ESL rekli na to. Verjetno nič, ker Sandi in Nasser pač rešujeta naš nogomet. :rofl: 

Saj je reku Sandi, da se nogometa ne da kupit :rofl: a tip najbolj prodana dusa...

 

Jp, v Evroligi bodo klubi pobirali neke nore denarje, zato se ne bo noben uprl. Bo pa zanimivo videt a bojo razserli ligo ali bo kak posten evropski klub potegnil kratko na ta racun. Kako si predstavljajo imet tekme tako pogosto in se letet na drug konec sveta. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

 

Malo te prcam. Ste pa res smešni s tem hejtanjem Vinija. Njegova osebnost gre tudi meni na racku, kot igralec bi ga pa takoj zamenjal za našega nesposobnega Brazilčka ali pa poljski hlod. 

Verjetno se vsi strinjamo, da je un antipaticen Brazilcek, s tistim nasmeskom in kako se skoz vziga in valja po tleh (kakor vecina brazilskih wingerjev, verjetno imajo to v krvi). Meni gre na zivce predvsem zato, ker je zasciten ko medved in ene kritike ni slisat. In zato, ker bi lahko namesto njega igral nekdo, ki je zeljan igranja in dokazovanja, predvsem pa zato, ker si to zasluzi, Brahim je res v formi in z njim igra lepo celotna ekipa. Pa tudi Joselu prinese cisto neko drugo dimenzijo v igro, Real postane takoj blj nevaren s predlozki. 

Proti Barci pa ze vidim, kako mu bo edini cilj predribljat Arauja in se kregat s Xavijem ob igriscu. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

Me res zanima, kaj bodo zagrizeni nasprotniki ESL rekli na to. Verjetno nič, ker Sandi in Nasser pač rešujeta naš nogomet. :rofl: 

 

Ti malce mešaš hruška in jabolka, vsaj ko jaz nasprotujem ESL. Ti misliš, da so meni CL in trenutna razmerja moči v njej dobra - mi niso. Ampak to ne pomeni, da se mi ESL zdi kaj boljša stvar - se mi ne, je še večji drek. Zabetonira trenutna razmerja moči in na dolgi rok onemogoči, da bi se karkoli še spremenilo, odločanje o nogometu in organizaciji tekmovanje pa povsem privatizira na privat korpo klube.

 

To je tako, kot bi šel iz lokalne penzič menze, ki jo vodi mestni šerif, na Burger King in penzič menze bi se efektivno zaprle. Jaz bi imel raje boljšo hrano od obojega, ne bom se pa slepil, da je Burger King ful na gut in da sledi mojim interesom. Ti si se pa po neki čudni logiki prepričal, da so interesi vodstva Reala, Barcelone in Juventusa tudi tvoji interesi.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Misliš, da vodstvo klubov ne bi prej delalo v dobro klubom kot pa nek random funkcionar katerega lahko kupi vsak šejk? Sploh glede na zgodovino UEFE in FIFE, ki sta sinonim za korupcijo. Jaz kot simpatizer Barce raje vidim, da tekmovanje vodi faking Perez kot pa ta gamad. So pa tudi Perez&co daleč od svetnikov, le manj slaba izbira. Itak je pa to propadli projekt vsaj za naslednjih 10 let, potem bodo pa počasi nacionalne lige (razen ene) dokončno propadle in bo spet šansa za kaj takega. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Karim reče pred 1 uro:

Verjetno se vsi strinjamo, da je un antipaticen Brazilcek, s tistim nasmeskom in kako se skoz vziga in valja po tleh (kakor vecina brazilskih wingerjev, verjetno imajo to v krvi). Meni gre na zivce predvsem zato, ker je zasciten ko medved in ene kritike ni slisat. In zato, ker bi lahko namesto njega igral nekdo, ki je zeljan igranja in dokazovanja, predvsem pa zato, ker si to zasluzi, Brahim je res v formi in z njim igra lepo celotna ekipa. Pa tudi Joselu prinese cisto neko drugo dimenzijo v igro, Real postane takoj blj nevaren s predlozki. 

Proti Barci pa ze vidim, kako mu bo edini cilj predribljat Arauja in se kregat s Xavijem ob igriscu. 

 

Real bi sedaj lahko spet ponovil situacijo kot so z Casemirom/Tchou. Prodat Vinija in za enak denar pripeljati Mbappeja bi bila fenomenalna poteza. Igrati skupaj itak ne moreta brez da kdo trpi pa verjetno bo Viniju z leti padla cena glede na to kakšen idiot je. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče Dne, 10. 1. 2024 at 11:08:

Nova drama v Napoliju. :D Dobijo naslov po 30 letih potem pa vse razpade. 

 

 


◎ “Dumb f*ck! 𝐊𝐞𝐞𝐩 𝐦𝐲 𝐧𝐚𝐦𝐞 𝐨𝐮𝐭 𝐨𝐟 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐟*𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐦𝐨𝐮𝐭𝐡!”, Osimhen added in his public statement.

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...