Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 20 urami:

Hakimi <3

 

prijatelj Wera, nič ne bomo hvalili. Anton je (javno) povedal, da ima še v primaveri beke, ki boljše branijo prostor od njega in da s takimi predstavami ne bo več igral v prvi ekipi. :avadodo:

 

Sleipnir reče pred 6 urami:

Balotelli v Monzo, to bo zanimivo :)

 

bi si zaželel košček ironije na ta deževen nedeljski večer?

 

Raiolov pujsek se je v popolnosti odpovedal proviziji, samo da ga je (sploh še) lahko spravil v Monzo. :rofl:

 

ronaldinho reče pred 8 minutami:

Še tista ženska ni slaba, res pa da sem jo samo nekajkrat poslušal, ker navadno neke "leve" tekme komentira.

 

boga miška, meni se včasih prav smili. islandska fuzbal liga v nedeljo ob 22h, kolumbijska liga ob 2h, odbojka ob 16h med el clasicom,...

 

ob njej si nikol več ne upam rečt, da sem športni fanatik.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 2 minutama:

aja Q, si videl, da je PSG predčasno prekinil pogodbo z Real Madrid legend Jesejem? :D 

 

Ta je tudi zabluzil...

 

popolnoma. potem je pa še bumbar pred tednom ali dvema na enem izmed socialnih omrežij objavil video, kako lepo s frendi in frendicami (:ninja:) roštiljajo zunaj s hektolitri alkota na mizi, medtem ko na cesti velja popoln lockdown.

 

...in model naj bi imel 430k/mesec plače. :ododava:

 

Sleipnir reče Pravkar:

Sem videl ja. Fora je, da je na začetku imel Silvio imeti ekipo Italijanov brez brad in tatujev

 

ne poznam niti enega. niti enega. :rofl:

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 minutami:

 

popolnoma. potem je pa še bumbar pred tednom ali dvema na enem izmed socialnih omrežij objavil video, kako lepo s frendi in frendicami (:ninja:) roštiljajo zunaj s hektolitri alkota na mizi, medtem ko na cesti velja popoln lockdown.

 

...in model naj bi imel 430k/mesec plače. :ododava:

 

Ja, saj mislim, da sem postal link sem. :D Ampak itak ga boli racku.

 

 

 

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 10 minutami:

ful imam željo it v Monzo

 

uh, življenje v severni Italiji...:wub::D

 

Sleipnir reče pred 6 minutami:

@hawa meyta

 

ful je zanimivo gledat po plažah na jugu tudi moške 40+ ja, vsi so nekaj porisani

 

nikoli si nisem znal razložit, ali je to potreba po unikatnosti, ali tribalizem.

 

ko spoznaš tipa 50+ v obleki, za katero moram verjetno jaz delat dve leti in ima pri tem potetovirane členke ali pa pismenke ob ušesu, potem veš, da ni več upanja za človeštvo.

 

ronaldinho reče pred 3 minutami:

Ja, saj mislim, da sem postal link sem. :D Ampak itak ga boli racku.

 

veš kaj je največja ironija? s predstavami kot jih je kazal pred prvo poškodbo kolena, bi bil tip trenutno gladko najboljši igralec v Realu.

Povezava do prispevka

Ful je religioznih tatujev, je pa tudi veliko random pismenk in random zadev, imena, datumi, ......

 

Ma meni je bilo povsod lepo tbh, samo na jugu je nekaj kar me privlači, ta mala mesteca ti tako zlezejo pod kožo:wub: se pa zavedam, da je verjetno kar problematično tam živet še posebej, če si odvisen od javnega prevoza, ko gre zadnji avtobus en dan petnajst minut prej, drugi dan pa 45 minut zamudi, voznik kar pelje mimo Narda (ni tako malo mesto), potem dela neke kroge, ko se zave, da je zajebal vmes pa z eno roko drži volan, z drugo se krega s potnikom in medtem še z ramo drži telefon :D

Povezava do prispevka

Conte je težki retard

 

res je da Inter pod njegovim vodstvom zadane več golov, ampak nima pa feelinga za ljudi (not a people person) in zajebe večino velkih tekem.

 

Tud če zmaga ligo, ne vem če je vredno, da se Conteja obdrži.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...