Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Sleipnir reče Dne, 6. 12. 2020 at 18:58:

Sem videl ja. Fora je, da je na začetku imel Silvio imeti ekipo Italijanov brez brad in tatujev

potem mu je Danec z brado in tatuji falil penal

sedaj še pretežki problematik

je pa res, da nima brade :D

Važno je, da je na klopi Brocchi, ki je samo lutka in služi za to lepe denarje, valda ne bo Silvio vlagal v team in ne imel vpliva na taktiko. Igra se dobri stari Milanov 4-3-1-2 z znanci tipa Kevin Prince Boateng in zdaj še Balotelli. Fun times ahead, ko se z vsemi temi investicijami ne uvrstijo v prvo ligo :)

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 9 urami:

evo, to je pa njihova maskota :D

The official mascot of the club is "Orientito", a Parrot, created in 1987 by Ronald Castedo.

This parrot represents the genuine joy and fervent ideals of freedom that the Santa Cruz people treasure.

260px-Orange-chinned_Parakeet_(162386977

A ga spustijo pred vsako tekmo da preleti stadion, kot Benfica tistega orla? :D

Povezava do prispevka

kako carski grbi in imena, človek res vsak dan kaj novega izve

10/10 greznica 

 

@HaBiBiAmish

 

Letos so tri močne ekipe, ki se jih je pričakovalo pri vrhu (pa lol še Salernitana vodi, ne vem od kje), ampak za playoff imajo realne šanse. Potem pa je itak bolj kar bo bo

 

also, Coda gladko najboljši igralec Serie B letos

also, Mancosu je čuden tič, že lani sem ga hvalil. Vizijo ima, tehniko ima samo kako je za takega možica tako počasen. Predober za Serie B, realno preslab za kaj več kot slabo ekipo v Serie A

Povezava do prispevka
Sleipnir reče Dne, 6. 12. 2020 at 19:29:

Ful je religioznih tatujev, je pa tudi veliko random pismenk in random zadev, imena, datumi, ......

 

Ma meni je bilo povsod lepo tbh, samo na jugu je nekaj kar me privlači, ta mala mesteca ti tako zlezejo pod kožo:wub: se pa zavedam, da je verjetno kar problematično tam živet še posebej, če si odvisen od javnega prevoza, ko gre zadnji avtobus en dan petnajst minut prej, drugi dan pa 45 minut zamudi, voznik kar pelje mimo Narda (ni tako malo mesto), potem dela neke kroge, ko se zave, da je zajebal vmes pa z eno roko drži volan, z drugo se krega s potnikom in medtem še z ramo drži telefon :D

Sem šel par let nazaj z lokalnim busom na ogled mesteca Erice, štart Trapani. V lajfu še nisem tako presran stopil z busa. :D Vem, da je šofer v nulo poznal to cesto, ampak pri takšnih prepadih in minimalni varnostni zaščiti se ti pa zatresejo kolena. Poln gas do vsakega ovinka, potem začne trobit in povsem na koncu zmanjša hitrost. Med vožnjo čudoviti razgledi, ampak težko sem bil skoncentriran. :D  Random slika iz googla, ki prikazuje del ceste.

vzgrvfil2yez.jpg

Povezava do prispevka

Tudi, če te nogomet ne zanima

Tudi, če te šport ne zanima

po moje bo to dan, ki bo šel v zgodovino kot eden tistih dogodkov, ko boš vedel kje si bil za kar en del generacije

sej lahko bo ful zanič tekma, pa bosta oba zanič

sam pač, ko bomo retrospektivno gledali bomo vedeli, da smo priča odhajajočima velikanoma in najboljšima ever

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...