Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

kaj točno se je zgodil

a ni sam reku da bi počaku kaj bojo trenerji rekl

 

edit: 24 kur - kot je zapisal na svojem profilu na Instagramu. "Žal se je danes vse podrlo. Celo poletje sem treniral, da bi danes letel proti zadnji črti. Mislim, da morajo tukaj veliko odgovornost prevzeti trenerji. Žal moraš pri nas tako delati, kot rečejo, drugače si izključen iz reprezentance. Zato hočem, da tukaj glavni trener prevzame odgovornost za slabe nastope vseh slovenskih skakalcev," je slabo uro po tekmi zapisal Zajc.

 

oh, kdaj se bojo ljudje naučil da se v javnosti ne pere perila

uredilo bitje Deadguy
Povezava do prispevka
Jude reče pred 1 uro:

Stare v prvi minuti prenosa večkrat krehnil kot jaz v celem času koronavirusa.

:rofl:

prihaja za njim :D včeri je šele proti koncu parkrat krehnu zj pa od starta :D drugač pa pizda je planica zakon, pebi letijo ka češ lepšga. bel šport da ga ni bol belga :ninja: geiger pa drži zaenkrat, sicer pričakujem dramo, če zmaga bo pa 7€ plusa za mene 

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 2 urama:

tle bo zihr kdo vedu, se mi ne da iskat trenutno...a je trenutna sezona 2020/2021 zadnja, za katero ima Sportklub pri nas pravice za Premier League in LaLigo? a greta obe ligi od sezone 2021/2022 naprej na Areno?

a the prem, the title hočeš rečt da nam bo arena tud vzela? pa ka je to? a srbi pa hrvati pa recimo bojo normalno še vedn mel na sportklubu to se sam slovencem dogaja?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...