Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Melaho reče pred 8 urami:

 

Uf osebno žaljenje, čestitke veliki možic.

 

Zgleda si pravi snežinkec ti, ki se na utemeljeno kritiko neprimerne izjave odzoveš kot neotesan otrok, ko mu nekdo nastavi ogledalo.

Kako ogledalo no papak en, tuki si prsu neki izvajat BLM woke fore pa kao nastavljas ogledalo, lejte mene k sm edini glas razuma tuki, bom vam mal popovedu da ste homofobi pa rasisti in ne vem kaj se. Hvala ti ze vemo zdej pa odjebi kam drugam svoje nazore prodajat, ker nas bolijo kurci kaj si ti mislis

Povezava do prispevka

Rtv in klubski fuzbal sta že od nekdaj 2 različna pojma. Nobenih analiz, nobenih oddaj, poročila s tekem skopa, da bolj skopa ne morejo biti, posnetki golov ponavadi pokažejo dobesedni samo žogo, ki prileti v mrežo, 90% akcije posnetek izpusti. Poročilo s tekem je bilo ponavadi tudi samo pri prvih novicah po tekmi. Če je bila tekma v soboto popoldne so to kazali samo v soboto zvečer, če si to zamudil nisi videl več golov.

 

So pa zato toliko bolj izčrpni prispevki s treninga umetnostnih drsalcev, priprav na tekmo v plezanju in finala v jahanju metle.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 7 urami:

Kako ogledalo no papak en, tuki si prsu neki izvajat BLM woke fore pa kao nastavljas ogledalo, lejte mene k sm edini glas razuma tuki, bom vam mal popovedu da ste homofobi pa rasisti in ne vem kaj se. Hvala ti ze vemo zdej pa odjebi kam drugam svoje nazore prodajat, ker nas bolijo kurci kaj si ti mislis

 

No super, samopriznanje, da se zavedaš rasizma. Delaj na temu, ker sovraštvo do drugih ubija duha. 

 

I'm out.

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 7 urami:

Zanimivo mi je kako je Fiorentina šla v kurac, enako Torino ki so imeli neke bolj svetle prihodnosti še ne tako dolgo nazaj

Fiorentina ima tako bogatega lastnika, da bi lahko naredili marsikaj, če bi bila želja, ....

Torino pa tbh nima nekega kadra/možnosti. Jaz sem jih pred sezono imel za kandidate za Serie B

Povezava do prispevka

Viole imajo v planu nek najboljsi trening center v Italiji i šire (bo stari nalozu ne vem kok deset milja) pol pa v planu bolj kot ne lasten kader furat. Torino on the other hand sploh nima slabega rosterja bolj jih jebe da niso sposobni neke kontinuitete furat, al pa.preprosto nimajo srece ko odigrajo dobro tekmo pa vseen puhnejo

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 42 minutami:

Viole imajo v planu nek najboljsi trening center v Italiji i šire (bo stari nalozu ne vem kok deset milja) pol pa v planu bolj kot ne lasten kader furat. Torino on the other hand sploh nima slabega rosterja bolj jih jebe da niso sposobni neke kontinuitete furat, al pa.preprosto nimajo srece ko odigrajo dobro tekmo pa vseen puhnejo

Mislim, da imajo poleg trening centra v planu tudi nov stadion. Samo bo treba še kaj v ekipo vložit, ker tole zdaj je samo za 10. žalostno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...