Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Hah, Levante je bil do danes edina ekipa v ligi, ki je prejela gol na vsaki tekmi. (E: Vsa gostovanja so mišljena, drugače edina tekma s clean sheetom pred tole je bila doma z Getafejem)

 

Drugače so pa res strup za velike ekipe. Pod vodstvom Lopeza 4 zmage v 7 tekmah proti veliki trojici, ko so le-ti bili vodilni. In prva ekipa po Barci 2016-17, ki je v isti sezoni v gosteh premagala Atlete in Real. :ododava:

 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Ej, a lahko en v Sloveniji naredi šolo za športne komentatorje. Med vsemi opcijami so redke dobre.
Gre za nekaj vrst ljudi:
- komentatorji povsem brez imaginacije, slikovitosti in besednega zaklada in retoričnih spretnosti
- komentatorji povsem brez emocij, ki najboljše poteze spremljajo povsem zaspano
- komentatorji, ki res nimajo pojma o športu, ki ga komentirajo ali vsaj delu tega (recimo eni še kaj vejo o točno določeni ligi, ampak druge lige pa sploh ne poznajo).
- komentatorji, ki jim izgovorjave osnovih imen delajo težke preglavice. Valda se vsaj zajebe pa igra folk z abstraktnimi imeni samo, da pa čist simpl imena in priimka ne znaš prav povedat je pa smešno
- komentatorji, ki nimajo ne jajc ne znanja komentirat tudi najbolj očitnih sodniških zmot ali ne poznajo osnovnih pravil športa, ki ga komentirajo, potem pa nas pozivajo, da to presodimo sami.
- komentatorji, ki tekem sploh ne spremljajo. Vnaprej si pripravijo neke neskončne in brezvezne statistike, ki ne povedo NIČ o tej tekmi in ponavljajo.
- ob vsem pridejo še "strokovni komentatorji", ki govorijo samo traparije ali pa ne znajo govorit.
Mi je jasno, da na nacionalki tam vsak indijanec komentira nek šport. Tam nek Jelko Gros pri skokih nam govori, samo, da je nekdo prepozno odskočil (jaz itak ne vem tam nič, itak vsi skočijo en gre dlje in lepše in drug krajše) in ne pove nič, ne vem zakaj sploh je tam. Vsaka čast modeloma na kolesarstvu, ampak, da nacionalka nima niti enega resnega komentatorja za fuzbal in basket je pa smešno.
In potem pridem na gledanje NBA-ja, ker mi je crknil ekran že nekaj časa nazaj in gledam basket večkrat na TV-ju. A mi lahko nekdo pri zdravi pameti pove zakaj Robert Kukovica po 20 letih komentiranja ne pozna OSNOVNIH basket igralcev, ne zna izgovorit njihov imen in ne pozna njihovih karakteristik? Zakaj ta tip celo tekmo govori koliko je imel kdo povprečje v tej in tej ekipi leta tega in tega, ko je igral povsem drugo vlogo v povsem druge ekipi. Celo tekmo mi nabija neke statistike pa ne pove nič bistvenega. Ob tem tip še skozi govori, da upa, da bomo kmalu prenašali Dallas pa ne vem kaj. Boli mene kurac za Dallas, super, da gre Dončiću dober, ampak to ne pomen, da kar vsi (sploh basket feni, ki ponoči vstajajo za tekme navijajo za Dallas). Večina folka, ki jih jaz poznam navija za Chicago, Miami, GSW, Lakerse, Boston in Spurse, ker so pač rastl v času, ko so te ekipe trgale. Moja ekipa so Sunsi. Potem je tam Dani Bavec, ki res ne vem zakaj komentira NBA basket in se ne drži stvari, ki mu gredo boljše od rok. A lahko porihtate to na Areni vsaj, edini šport, ki ga še gledam ne televiziji pa, da moramo Kukovico poslušat pa enega falota, ki ne ve kdo je Hakeem Olajuwon (ALI OLAĐVAN mu je rekel) pa Danija Bavca. Kaj je to? Zakaj? A moram res basket na mute gledat in si dat muziko v slušalke. Štekam, da se nacionalki jebe za gledalce in uni tam lahko streljajo neverjetne modrosti, ampak, da pa televizije, ki naj bi živele od gledalcev (če ne bo nihče gledal ne bo nihče oglaševal), ljudi kar sami s svojimi groznimi komentatorji pošiljajo folk na streaminge in na NBA, je pa neverjetno. Vsaka čast tistim nekaj izjemam, ki so na nivoju. Leto je 2021 in mi smo en klik od tega, da gledamo drugje vse te športe, dajte se mal potrudit, no, pa pošljite Miloplakovića, Stareta, Kukovico, Branka Zupana, Urbana Laurenčiča za pult v Mercator ali pa jih izučite za medicinske brate, ker tega primanjkuje.
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 1 uro:

buskets še vedno v prvi alor pridm več ksno

 

najboljši igralec Cadiza

 

Nikoli si ne želim poškodb, ampak v tem trenutku bi edino ta odstranila Busija iz postave. Ne samo, da je tip fizično done, kar je že nekaj let jasno, zdaj je tudi mentalno tako počasen, da rabi 10 sekund, preden odda žogo. Res ne vem, zakaj Pjanić ne dobi 3-4 tekme zapored v prvi postavi, pa da vidimo, kako bo izgledalo, slabše ne more biti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...