Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

schatzi reče pred 9 minutami:

pri 3-0 sem šu gledat ker je sociedad na lestvici, sem pričakoval, da so nižje.

 

upam, da naslednjo tekmo diallo dobi več minut.

 

Njihova forma nekje od novembra naprej je precej slaba. Dobro so začeli sezono, po 10. tekmah so bili 2. tik za Atleticom, potem pa se je Silva poškodoval in samo ena zmaga v naslednjih 11 tekmah. Zadnji dve tekmi so sicer zmagali, ampak proti Cadizu in Getafeju, ki sta med najslabšimi ekipami v ligi po trenutni formi.

 

Sem pričakoval dokaj gladko napredovanje Uniteda, vseeno pa ne 4-0 že na prvi tekmi. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 19 urami:

glede na to kaj je bila sposobna sproducirat njegova mamica v Marseillu lahko samo upajo na izogib relegacije.

 

s tem da ima mamica v malhi 5 miljard, sine pa le 2. :D

Še en izpad in zraven tega še ena sezona serije Sunderland Till I Die bi bil perfekten scenarij. :D

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 1 uro:

Še en izpad in zraven tega še ena sezona serije Sunderland Till I Die bi bil perfekten scenarij. :D

 

Joooj skoraj ne verjamem da lahko najdejo bolj antipatičnega tipa kot je bil on Charlie, ne vem če sem kdaj videl večjega nespota na položaju haha...

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 6 minutami:

Keri flaserji so te Pateti no dej resno, boljse sanse ne bojo mel se neki casa

 

Če letos izgubija ligo proti tako slabemu Realu in Barci pa Simeone res lahko samo poka :D. V pokalu so itak izpadli že takoj na začetku, tako da utrujenost ne more biti izgovor, poškodb so pa imeli tudi precej manj kot Real pa tudi Barca. Res no, ne moreeš biit v boju za prvaka in izgubiti 7 pik v štirih krogih.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...