Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

TurboMan reče Pravkar:

 

 

Zanimiv, men je tamau pirck k aperitivck pred tavelkim


ma men je tamau kul, k dost pocas pijem, pol se mi pa stensta prej tavelk

 

TurboMan reče pred 1 minuto:

Kvas ti kj jedu

Bolognese 

TurboMan reče pred 1 minuto:

Se 65

Idemooo

Povezava do prispevka
Navedek

Vodstvo španskega prvenstva je zadnji hip poskrbelo za spremembo koledarja zadnjega kroga la lige, o katerem danes govori vsa Evropa. Vse tekme, ki odločajo o naslovu prvaka – torej tekmi Atletica in madridskega Reala, tekme, ki odločajo o obstanku in o mestih, ki vodijo v evropska tekmovanja, bodo zdaj odigrane v soboto ob 18. uri. Sprva bi morale biti na sporedu ob isti uri v nedeljo, a se je to zdelo nepravično, saj Villarreal, zadnji nasprotnik Reala, nato že v sredo igra finale lige Europa. 

 

Praktično vsi so zahtevali prestavitev tekem na soboto, ob tem pa so bili prepričani, da bodo na sporedu v soboto zvečer. Ko se je prestavitev zgodila, pa so zelo presenetljivo izbrali sobotno popoldne. Za mnoge je ta termin zelo nenavaden, sploh za španske razmere, saj smo v Španiji vajeni, da so najboljše tekme na sporedu tudi pozno zvečer. Sploh v soboto. A za prestavitvijo se skriva zelo dober, čeprav za nogometne razmere nenavaden razlog: tekme so na 18. uro prestavili zaradi Evrovizije, ki se bo začela ob 21. uri, saj niso želeli, da bi se termini prekrivali.

 

:rofl:

Povezava do prispevka
reder reče pred 9 minutami:

Ne vem kam bi lahko sploh šel. 

 

dobro vprašanje. sicer vem, da mi bo zaradi napačne napovedi kmal nerodno, ampak druge možnosti kot United ali PSG sploh ne vidim trenutno.

 

also...

 

 

a se LL že naslednje leto seli iz Sporkluba?

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 20 minutami:

 

dobro vprašanje. sicer vem, da mi bo zaradi napačne napovedi kmal nerodno, ampak druge možnosti kot United ali PSG sploh ne vidim trenutno.

 

 

 Mogoče teroristi, če Mbappe odide (IMO ne bo), ne verjamem da bi plačevali 3 brutalne plače. United bi pa tudi naredil korak nazaj saj imajo na tej poziciji mlade igralce. Razen če bi gledali izključno na marketing. Še najbol bi ga cenil, če bi šel za male pare v Sporting.

Povezava do prispevka
reder reče pred 54 minutami:

Še najbol bi ga cenil, če bi šel za male pare v Sporting.

a ti CR deluje kot človek, ki mu denar ni na prvem mestu

 

če ne bo zadovoljive ponudbe bo šel v ZDA, kjer bo služil dodatne marketinške milijone 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

 Mogoče teroristi, če Mbappe odide (IMO ne bo), ne verjamem da bi plačevali 3 brutalne plače. United bi pa tudi naredil korak nazaj saj imajo na tej poziciji mlade igralce. Razen če bi gledali izključno na marketing. Še najbol bi ga cenil, če bi šel za male pare v Sporting.

To je rekla njegova mati mal po tem ko je Sporting bil prvak:

Navedek

“I’ll talk to him [Cristiano] to bring him back,” she said from her balcony as she spoke to Sporting fans who had taken to the streets to celebrate. “Next year he will play in Alvalade [Sporting’s stadium].”

 

Jaz ga v Unitedu niti ne vidim. V PSGju ga vidim. Plača se mi niti ne zdi problem, ker se Katarcem jebe in oni bi že zmutili nekaj, da bi vse štimalo (Če Mbappe ostane in bi ble 3 nore plače). Keša majo tak preveč. Samo nekot mam občutek, da jim je prioriteta prvo probat Messija.

 

 

maksi reče pred 1 uro:

 če ne bo zadovoljive ponudbe bo šel v ZDA, kjer bo služil dodatne marketinške milijone 

ZDA jaz dvomim, da bo šel. Ima tisti primer s tisto žensko, ki ga obtožuje posilstva in celo leta 2018 zaradi tega ni šel zraven Juventusa na priprave ko so šli v ZDA. Naslednjo leto (2019) po tem je pa Juve nehal v ZDA na priprave zaradi tega hodit. Jaz mislim, da Ronaldo nebo šel izven Evrope.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

in kakšno kvalifikacije ima Raul, razen da je legenda kluba

 

  

Tijuana reče pred 3 minutami:

ZDA jaz dvomim, da bo šel. Ima tisti primer s tisto žensko, ki ga obtožuje posilstva in celo eno leto zaradi tega ni šel zraven Juventusa na priprave ko so šli v ZDA. Naslednjo leto po tem je pa Juve nehal v ZDA na priprave zaradi tega hodit. Jaz mislim, da Ronaldo nebo šel izven Evrope.

maš prav, čist sem pozabil na to obtožbo

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...